Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

dziewczyna_1985

Stały User


Do³±czy³: 03 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 19:12   Czy dziewica bardziej imponuje chÅ‚opakowi?

WÅ‚asnie. Pytanie w temacie.
Chłopcy - czy imponują Wam bardziej dziewczyny, które są dziewicami, czy te, które mają swój pierwszy raz za sobą?
Wspomne że te które mają swój pierwszy raz już za sobą są już doświadczone.
A jak jest Waszym zdaniem dziewczyny?

Pytałam wielu kolegów i przyznam, że większość dziewcząt, które nie współżyły bardziej im imponują. Zdziwiło mnie to, że nawet dla tych kolegów, którzy lubią co sobotę uprawiać seks z inną... Bo jak to oni mówią "czasami można sobie pozwolić", a jeżeli chodzi o stałe związki - każdy "szuka?" dziewicy.
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 19:14   

Moim zdaniem imponuje tym, którzy szukają dziewczyn do rozdziewiczenia. No ale też jeżeli chłopak wie, że Jego ukochana czekała na swój pierwszy raz i bedzie On własnie z Nim to na pewno w jakiś sposób mu to imponuje. Za to też niektórzy nie zwracają na to uwagi.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 19:24   

dziewczyna_1985 napisa³/a:

a jeżeli chodzi o stałe związki - każdy "szuka?" dziewicy.


Nie zgadzam siÄ™.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-21, 19:25   

A ja ciągle mam wrażenie,że w pewnym czasie przestaje to mieć znaczenie...
Bo ,czy kochamy i wiążemy się z kimś kierując się tym czy jest dziewcią/prawiczkiem,czy też miał wielu partnerów ?
_________________
Drugs&hugs.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 19:26   

Kometa napisa³/a:

Bo ,czy kochamy i wiążemy się z kimś kierując się tym czy jest dziewcią/prawiczkiem,czy też miał wielu partnerów ?


Pewne osoby siÄ™ tym kierujÄ….
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 19:29   

Ostia napisa³/a:

Kometa napisał/a:
Bo ,czy kochamy i wiążemy się z kimś kierując się tym czy jest dziewcią/prawiczkiem,czy też miał wielu partnerów ?


Pewne osoby siÄ™ tym kierujÄ….



¦mieszne ale prawdziwe.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 19:30   

Czemu śmieszne? Ja to rozumiem i w pełni szanuję - zwłaszcza, jak dobiorą się dwie osoby o takich samych przekonaniach w takiej kwestii.
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-06-21, 19:33   

Mi dziewictwo imponuje w tym sensie, że owa kobieta nie uległa presji świata i otoczenia i nie zmieniła swoich przekonań (jeśli takowe na ten temat ma, bo może być tak, że kobieta jest dziewicą, bo nie ma z kim iść do łóżka) :-)
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-06-21, 19:34   

Jest pewna grupa facetów, którzy oczywiście chcą mieć pewność, ze ta ich jedyna jest ich na wyłączność pod tym względem. Więc pewnie im imponuje, ale też niektórzy nie będą zwracać na to uwagi, a jeszcze inni być może woleli by bardziej doświadczone.

Jednak facet nie może wymagać od dziewczyny by była dziewicą mając swój pierwszy raz za sobą ;].
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 19:34   

Może i tak. No ale co jeżeli nie jestes dziewicą czy prawiczkiem to chłopak ma Ciebie mniej szanować czy kochać??? Moja koleżanka( ma 19 lat) jak powiedziała chłopakowi, że nie jest dziewicą to ten z Nią zerwał z tego powodu. Dlatego momentami wydaje mi się to smieszne. Tyle, że też wiadomo, że takie przypadki bardzo rzadko zdarzaja się no ale niestety są.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 19:34   

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:

Mi dziewictwo imponuje w tym sensie, że owa kobieta nie uległa presji świata i otoczenia i nie zmieniła swoich przekonań (jeśli takowe na ten temat ma, bo może być tak, że kobieta jest dziewicą, bo nie ma z kim iść do łóżka)



Hm, a jeżeli dziewczyna nie jest dziewicą z racji tego, że poszła do łóżka z wieloletnim partnerem, oboje się kochali itd, ale z jakiś przyczyn nie mogli być dłużej razem? Wtedy już się jej nie szanuje?
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-06-21, 19:39   

Ostia, ja nic nie pisałem o nieszanowaniu kobiet, które mają pierwszy raz za sobą, ale o tym, że dziewica mi imponuje ;)
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Ostatnio zmieniony przez MÅ‚odyDuchem 2009-06-21, 19:40, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-21, 19:39   

mloda2345 napisa³/a:

Dlatego momentami wydaje mi siÄ™ to smieszne


Nie tylko śmieszna ,ale i nawet w pewien sposób absurdalne, ponieważ czy mamy jakikolwiek wpływ na przeszłość swojego partnera ?
_________________
Drugs&hugs.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 19:40   

Ale mi chodzi o to całe "imponowanie" ^^

[ Dodano: 2009-06-21, 19:41 ]

Kometa napisa³/a:

Nie tylko śmieszna ,ale i nawet w pewien sposób absurdalne, ponieważ czy mamy jakikolwiek wpływ na przeszłość swojego partnera ?



A czemu wyśmiewać czyjeś przekonania?
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 19:41   

Kometa napisa³/a:

mloda2345 napisał/a:
Dlatego momentami wydaje mi siÄ™ to smieszne


Nie tylko śmieszna ,ale i nawet w pewien sposób absurdalne, ponieważ czy mamy jakikolwiek wpływ na przeszłość swojego partnera ?



Dokładnie. Zgadzam się z tym z Tobą. Bo wpływu nie mamy zadnego na wcześnijesze życie partnera. Bo nawet możemy go wtedy jeszcze nie znać i nie wiedziec o jego istnieniu.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com