Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

anakonda

User


Do³±czy³: 11 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-11, 21:39   Czy masturbacja ma jakiÅ› wpÅ‚yw na seks?

Mam pytanie. Czy masturbowanie się ma jakiś wpływ na późniejsze życie seksualne kobiety? Czy będzie odczuwała mniejszą przyjemnośc z partnerem albo czy trudniej będzie ją zaspokoic? I czy stymulowanie łechtaczki i doprowadzanie się do orgazmu łecztaczkowego ma wpływ na osiągnięcie orgazmu pochwowego? Zamierzam rozpocząc współżycie, ale jako dziewica trochę się masturbowałam, ponieważ petting już mi nie wystarczał. Teraz zaczęłam się zastanawiac czy to ma wpływ na seks?
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-07-11, 21:42   

Przy masturbacji kobiet raczej nie ma wpływu do życia seksualnego, inaczej jest z mężczyznami. Czytałam i nie wiem czy to jest prawda ale po częstym stymulowaniu łechtaczki jest coraz ciężej osiągnięcia orgazmu łechtaczkowego, ale co do seksu raczej wpływu nie ma :-)
 

smutna35  

Stały User

Muzykalistka...



Imię: Margośka

Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Pa¼ 2008

Sk±d: ...

   

Wys³any: 2009-07-16, 17:35   

A ja czytałam, ze gdy kobiety sie masturbuja pod prysznicem to później mężczyzna musi sie troszkę nameczyc aby kobieta miała z seksu korzyść:)
Ogólnie to nie wiem ile z tego prawdy.
_________________
"(...)To było pięć lat temu teraz mam córeczkę, która ma cztery latka i kocham ją pomimo, że jest jego a nie Daniela"
_________________________________________

*kur*a nie mam polskich znakow!
**btw, ale za to mam iPoda, ktory je ma :)
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-07-16, 19:02   

smutna35 napisa³/a:

A ja czytałam, ze gdy kobiety sie masturbuja pod prysznicem to później mężczyzna musi sie troszkę nameczyc aby kobieta miała z seksu korzyść:)


Też o tym czytałam. No ale jeżeli mężczyzna doświadczony i dobry w sprawach łóżkowych to chyba nie powinien mieć z tym problemu żeby doprowadzić kobietę do orgazmu. Hyh.
I masturbacja nie powinna mieć żadnych złych wpływów na dalsze życie seksualne. A przez to możemy jeszcze bardziej poznać swoje ciało.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-07-16, 19:15   

Jak to ma siÄ™ do kobiet nie wiem.

Co do facetów to masturbacja powoduje to że faceci dochodzą za szybko.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

anakonda

User


Do³±czy³: 11 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-28, 15:33   

A ja czytałam, że jeśli pierwszy wykształci się orgazm łechtaczkowy to później bardzo trudno jest miec pochwowy. Większosc kobiet ma pierwszy łechtaczkowy, dlatego tak niewiele osiąga pochwowy. Więc może im bardziej łechtaczka jest wrażliwa tym trudniej osiągnąc pochwowy. ??
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-28, 15:56   

Sagad napisa³/a:

Co do facetów to masturbacja powoduje to że faceci dochodzą za szybko.



Tu można się kłócić tz. wymieniać zdanie.

Masturbacje można kontrolować, nie chodzi by pobudzać penisa przez 3 min i wytrysk i chłopak zadowolony.
Masturbujesz się i kontrolujesz wytrysk (nie wstrzymujesz), po czym po prostu robisz odpływ krwi z penisa np. chwytając go dwoma palcami i skierowujesz ku dołowi. Krew odpływa i penis już nie stoi. Gdy trochę już zmaleje napięcie znów możesz masturbować jaki czas i powtarzasz czynność - wydłużasz czas i w czasie seksu chłopak może dłużej.

A ta wiedza jest z Książki Kucharskiej.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

anakonda

User


Do³±czy³: 11 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-28, 16:30   

Tak, tylko nie zapominaj, że od tego można się uzależnic, a potem już nic nie daje przyjemności tylko własna ręka;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com