Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

poruchawszy  

User

..


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 35

Do³±czy³: 30 Cze 2011

Sk±d: Armenia

   

Wys³any: 2011-07-01, 12:39   

oczywiście ;d zabieram g onawet ze sobą do wc a właściwie to ciągle jest przy mnie w kieszeniii pewnie już mam raka.
 

kotek:*  

Wymiatacz



ImiÄ™: ka$ia

Do³±czy³a: 22 Mar 2010

   

Wys³any: 2011-07-01, 18:30   

Pewnie, że tak. Ogólnie to duża część naszego społeczeństwa jest od niego uzależniona.
 

momoko  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 24 Lis 2010

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2011-07-11, 21:16   

Jak patrzę na moją siostrę to twierdzę, że można się uzależnić :-D .
 

dino  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-20, 15:35   

oj da się uzależnić..
Nie piję, nie palę, nie ćpam, ale z telefonem mam styczność praktycznie cały czas xD
W sumie z telefonem związana jest moja praca, ponieważ jestem spedytorem, aczkolwiek w wolnych chwilach pisze smsy ze znajomymi etc..:D
Nie mówię że siedzę cały czas w domu, bo po pracy zazwyczaj znajduję sobie zajęcie na dworze, uprawiam różne sporty, ale jak tylko skończę odrazu sms xD
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-20, 16:23   

Można się uzależnić, już 60% nastolatków ma z tym problem. A to uzależnienie powszechnie zwie się fonoholizmem. Komórka może i ułatwia kontakt, ale przenosi go na niski poziom. Zwrócimy chociażby uwagę na to, że język jakim są pisane SMS-y, jest niezgodny z językową normą. Teraz trudno obejść się bez telefonu komórkowego, w końcu umacnia więzy społeczne w przypadku braku kontaktu fizycznego. Niestety ale jesteśmy uzależnieni od sprzętu elektrycznego, a producenci i tak będą ulepszać komórki, żeby były niezastąpione.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Edward Waler  

User


Do³±czy³: 10 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-10, 16:17   

To tak samo jak tytoń czy alkohol, każdy ma swoje jakieś uzależnienia często nie zdajemy sobie z tego sprawy.
_________________
http://Magnustobacco.com
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-12-12, 22:04   

Jasne, że się da - osobiście nigdy mnie to nie kręciło, żeby klikać bez przerwie na telefonie. Bałem się, że jak będę miał coś na androidzie to gry i różne appki mnie wciągną, ale pobawiłem i pojarałem sie tym przez miesiąc i w sumie nie używam bez potrzeby (czyli dzwonienie, smsowanie, rozkład jazdy, godzina, kalendarz) - a za wiele nie dzwonie i nie esemesuje, to nie mam problemu ;)
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-12-23, 15:53   

Ano można. Większość moich znajomych z klasy jest uzależniona od komórek. Nie są w stanie wytrzymać 45 minut w czasie lekcji bez telefonu w ręce. Nawet nie robią na nim nic konkretnego, po prostu muszą go mieć. Moja przyjaciółka też jest uzależniona. Poświęca znajomość ze mną na rzecz pisania pierdół z ludźmi, których nie widziała na oczy i prawdopodobnie nigdy nie zobaczy. :') Nie może też wyjść bez telefonu z domu, bo źle się bez niego czuje. Czasem mam ochotę rozwalić jej tę komórkę. :evil:
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-12-23, 20:14   

Jasne, że można.
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-12-31, 02:05   

Dzien dobry, nazywam sie Mateusz i jestem teleholikiem.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

suselka007  

User



Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2014

Sk±d: Bytom

   

Wys³any: 2015-02-10, 13:18   

W takim razie ja jestem phabletoholikiem i jestem uzależniona od mojej Luny :) Jest telefonem, tabletem, oknem na świat i jakoś nie wyobrażam sobie że mogłaby nagle zniknąć :P
_________________
Kiedyś kupię nóż...
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-02-10, 13:50   

Znam wiele osób, które bez telefonu sobie życia nie wyobrażają. Dziwi mnie to strasznie bo sama takiej potrzeby w sumie nie odczuwam. Gdyby nie to że nastała era telefonów to wywaliła bym teraz swój telefon najchętniej do śmieci. Mogę nawet powiedzieć, że nie lubię gdy ktoś do mnie dzwoni lub pisze. Wolę kogoś spotkać idąc do sklepu czy gdziekolwiek i się umówić na herbatę osobiście niż odbierać cholerne rozmowy telefoniczne.
 

Adiyoshi

User


Do³±czy³: 05 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-05, 21:57   

Jak najbardziej mozna sie uzaleznic i jest to teraz wbrew pozorom bardzo popularne
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2015-03-07, 11:59   

Od wszystkiego właściwie można się uzależnić. Ja jestem uzależniona od telefonu, przyznaję się bez bicia ;)
 

flipendo  

User



Do³±czy³: 03 Lut 2015

Sk±d: W³oc³awek

   

Wys³any: 2015-03-07, 16:21   

lexie napisa³/a:

Od wszystkiego właściwie można się uzależnić. Ja jestem uzależniona od telefonu, przyznaję się bez bicia ;)



Mam to samo :D
_________________
Riders on the storm
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com