Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ilonq1993

Wymiatacz


Do³±czy³: 12 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-16, 20:12   Czy można uzależnić siÄ™ od sexu??

Bardzo martwi mnie fak-mój chłopak kocha mnie tylko fizycznie?? właśnie sama tego nie wiem. Ja kiedy był nasz pierszy raz byłam 100% pewna, że go kocham ale co do jego uczuć miałam wątpliwości.. Boje się, że to wszystko potoczyło się za szybko.. Obawiam się, że mój partrner uzależnił się od sexu.. Tzn nie bzyka wszystkiego co się porusza... Tylko zbyt szybko mu staje.. Mam na myśli to, iż spotykamy się codziennie (ubieram się niczym zakonnica) a jemu stoi.. Nic nie robie nie prowokuje, nawet go nie dotykam a jemu stoi na baczność... No i jeden raz raczej mu nie wystarcza.. Chwile po zaspokojeniu znowu ma ochote... Kilkarotnie przekonałam się, że tylko ja tak na niego działam... Stąd moje pytanie.. Czy można to w ogóle nazwać uzależnieniem??

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam :-)
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-16, 20:14   

Cytat:

Bardzo martwi mnie fak-mój chłopak kocha mnie tylko fizycznie?? właśnie sama tego nie wiem



To Ty nas się pytasz czy Twój chłopak kocha Cię tylko fizycznie? Lepiej sama sobie zadają to pytanie albo z nim pogadaj.

Może ma dużo hormonu męskiego - testosteronu.
A od seksu czy można się uzależnić - tak.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Inferior  

Mega wymiatacz

Ludź chyba...



ImiÄ™: Ola ;)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 21 Kwi 2009

Sk±d: Zabrze! :]

   

Wys³any: 2009-06-16, 20:20   

Można się uzależnić. A to, że mu staje to znaczy, że go podniecasz :-P
_________________
 

Ilonq1993

Wymiatacz


Do³±czy³: 12 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-16, 20:21   

[quote="Mizantrop"][quote]

To Ty nas się pytasz czy Twój chłopak kocha Cię tylko fizycznie? Lepiej sama sobie zadają to pytanie albo z nim pogadaj.
[quote] Wiesz jestesmy ze sobą 4lata... on twierdzi, że mnie kocha a ja mam po prostu się boje, że to może być uzależnienie... Więc jeśli sie uzależnił, to być może jest ze mną tylko po to.. Może tylko mu się wydawać, że to uczucie.
 

Ostatnio zmieniony przez Ilonq1993 2009-06-16, 20:25, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-16, 20:21   

Można się uzależnić. ;)
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-16, 20:25   

Ilonq1993 napisa³/a:

Więc jeśli sie uzależnił, to być może jest ze mną tylko po to..



Możesz dokończyć - by uprawiać seks.
Może i tak jest, nie neguje tego. Ale to raczej powinnaś sama zauważyć czy tylko mu zależy na seksie czy na Tobie, jako całokształt miłości.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

well-bullit  

Wymiatacz


Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-16, 20:34   

według mnie, jest to możliwe
 

Ilonq1993

Wymiatacz


Do³±czy³: 12 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-16, 20:39   

[/quote]

Możesz dokończyć - by uprawiać seks.
Może i tak jest, nie neguje tego. Ale to raczej powinnaś sama zauważyć czy tylko mu zależy na seksie czy na Tobie, jako całokształt miłości.[/quote]
Widzisz jest prawie wszystko ok. Jak w normalnym związku.. On się troszczy, martwi, stara się mi pomagać jak może, jest zazdrosny, kocha sprawiać mi przyjemność (nie tylko w sensie seksualnym), liczy się z moim zdaniem, wychodzimy do znajomych, planujemy przyszłość... itp tylko zawsze ma ochote boje się, że jest uzalożniony... Martwi mnie to, że przez sex może mu się zdawać że to uczucie.. kiedyś będę stara i "czar pryśnie"
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-06-16, 20:51   

Od seksu jak najbardziej można się uzależnić. Czy on jest uzależniony - nie wiem, może być. Też zależy jak często uprawiacie seks i jak reaguje jak odmawiasz.

Ilonq1993 napisa³/a:

kiedyś będę stara i "czar pryśnie"


Jeśli ze sobą dużo rozmawiacie, to czar nie pryśnie :-) Tzn chodzi mi o to, że jeśli się dogadujecie dobrze, to nie jest źle :-)
A tak na marginesie - bycie zazdrosnym nie jest normalne w zwiazku ;)
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-16, 20:55   

Od wszystkiego można się uzależnić. A jeżeli nie jest pewna czy Cię kocha fizycznie czy za całkoształt to porozmawiaj z Nim.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Ilonq1993

Wymiatacz


Do³±czy³: 12 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-16, 20:58   

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:

Czy on jest uzależniony - nie wiem, może być. Też zależy jak często uprawiacie seks i jak reaguje jak odmawiasz.

No to tak on oczywiście mi nie robi wyrzutów jak odmówie... Nie uprawiamy sexu regularne tylko wtedy jak ja mam ochote (bo on to ma codziennie) kochamy się raz na 2-3 tygodnie..
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-06-16, 21:00   

Tylko nie sądzę, że on w rozmowie by się przyznał, że Cię "kocha" dla seksu. Chociażby dlatego, zeby Cię nie stracić. Jeśli np mu nie odmawiałaś, to spróbuj i zobacz jego reakcję. Jak jest uzależniony, to trzeba mu pomóc, bo może być z nim naprawdę źle, zwłaszcza jak będziesz musiała gdzieś wyjechać na dłużej, bo może zrobić skok w bok i będziecie oboje nieszczęśliwi.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Ilonq1993

Wymiatacz


Do³±czy³: 12 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-16, 21:03   

No i ostatnio nie pyta się czy mam ochote... ani nie próbuje mnie w jakiś sposób rozpalić.. Tylko po prostu to widać, że ma ochote... No i przez ostatni mieściąć nie nie było dnia zeby nie był napalony...
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-06-16, 21:06   

A no to nie wygląda, żeby to było uzależnienie :-) A to, że on ma wzwód za każdym razem jak się spotykacie, to nie jest jego wina ;) Ważne, ze umie to opanować :-)
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Invaders

Stały User



Do³±czy³: 30 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-17, 07:55   

Jasne, że można się uzależnić.
_________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com