Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

misgloveglove

User


Do³±czy³: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-29, 17:35   czy nauczycielom to nie przeszkadza ? .

czesc chodze do 1 klasy gim . czesto na przerwach razem z przyjciólka siedzimy obok sali lub spacerujemy . na holach ejst doscduzo nauczycieli . i pełno par ktore sie całuja dotykaja i wogole . jak myslicie to jest normalne nauczycielom to ne przeszakadza ? . co o tym uwarzacie ? czekam na wasze wypowiedzi PzD : ***
 

Ostatnio zmieniony przez misgloveglove 2008-12-29, 17:40, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy  

stealnrun  

Stały User

inny


ImiÄ™: Szymon

Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Gru 2008

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2008-12-29, 17:39   

Nauczycielom. To po pierwsze.

Pewnie im przeszkadza, ale raczej wolą się nie wtrącać.
 

Majka19

User


Do³±czy³: 31 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-31, 17:32   

Na prawdę nie zwracają na to uwagi? Dziwne... U mnie w szkole nawet gdy dziewczyna trzyma się z chłopakiem za rękę, to ją nauczyciele poganiają, co według mnie jest chore. Co innego, jak widzą całującą się parę. Wtedy mają do tego prawo.
 

Fea  

Wymiatacz

socjopatka



ImiÄ™: aneta

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-31, 18:25   

u mnie nie przyuważyłam podobnych praktyk :-)
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2008-12-31, 20:06   

Majka19 napisa³/a:

dziewczyna trzyma się z chłopakiem za rękę, to ją nauczyciele poganiają, co według mnie jest chore.

- Szkoła nie jest miejscem na okazywanie sobie uczuć ;)
U mnie w szkole rzadko zdarzają się takie przypadki (nauczyciele zwracają na to uwagę), jestem w Liceum i młodzież potrafi się zachowywać. Ale osobiście też bym potępiała takie zachowania tj. całowanie się czy obściskiwanie :*
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

Fea  

Wymiatacz

socjopatka



ImiÄ™: aneta

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-31, 20:12   

no cóż. to świadczy tylko i wyłącznie o wykonawcach czynności ;)
 

Majka19

User


Do³±czy³: 31 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-01, 17:53   

[quote="madzik2601"]

Majka19 napisa³/a:

dziewczyna trzyma się z chłopakiem za rękę, to ją nauczyciele poganiają, co według mnie jest chore.

- Szkoła nie jest miejscem na okazywanie sobie uczuć ;) [quote]

Zgadzam się z tym, ale nie do tego stopnia, że nawet z chłopakiem normalnie porozmawiać na przerwie nie można (nawet z kolegą zwykłym) ;) Bo u nas w szkole tak jest. Od razu na lekcji jest zrypka...
 

hEcA  

User

hEcA


ImiÄ™: klaudia

Wiek: 32

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-03, 23:18   

oj bejbe u mnie to w sql nawet sie przytulic do chłopaka nie można bo zaraz nauczycielka albo dyYraka zgarnie i sie będzie pluła że mamy swoje uczucia gdzie indziej okazywac ..... i wql jak to oNa jakaś dziwna jest i shizy maaa
majka19 też może troche sie z tb zgadzam ale nie zupełnie bo pżecież
toY jest jakieś ynne że nie można sie przytulac w sql czy itP. .... nie rozumiem tego w czym im to przeszkadZaa ..... nie no ale jak jaka¦ laska se gada z kolesiem na lekcij to facetki zaczynają sie pluc że mamY na lekcij nie flirtowac itp.
 

Kalina  

User

ze szkła.



ImiÄ™: Joanna

Wiek: 31

Do³±czy³a: 02 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-02, 15:40   

u nas to nie zdarzylo mi sie jeszcze widziec calujacej sie pary, ale przytulania, trzymania sie za rece jak najbardziej, nauczyciele nie reaguja. :-)
_________________
Pod jaworem - dwa łóżka, pod jaworem - dwa cienie, pod jaworem ostatnie, beznadziejne spojrzenie.
I pomarli oboje, bez pieszczoty, bez grzechu,
Bez łzy szczęścia na oczach, bez jednego uśmiechu.
 

Troll  

Wymiatacz

Troll Xd


Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-25, 06:09   

jaa o zwykłe buzi na przywitanie poszedłem do dyrki i pedagog :d xd i zatrzymałem tabliczkę z dzwi "Pedagog Szkolny" xD
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-07-25, 18:42   

misgloveglove napisa³/a:

pełno par ktore sie całuja dotykaja i wogole . jak myslicie to jest normalne nauczycielom to ne przeszakadza ? . co o tym uwarzacie ? czekam na wasze wypowiedzi PzD : ***

kiedy ja i mój chłopak bylśmy w jednej szkole ( teraz on poszedł do technikum ) nauczycielom bardzo przeszkadzało to że chociaż trzymamy się za ręce.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

/Drossy/  

User

'Cichy'



ImiÄ™: -

Do³±czy³: 25 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-25, 23:59   

Może po prostu ich spytaj?
 

KrisOne  

User

I need Your Soul



ImiÄ™: Krzysiek

Wiek: 31

Do³±czy³: 25 Lip 2009

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2009-07-26, 09:27   

Ja kiedyś miałem dziewczyne umnie w szkole (gimnazjum) to tylko jednej nauczyciele przeszkadzało, że się "całujemy" a całowałem ją delikatnie w usta na powitanie tylko. Powiedziała nam to i po problemie...


robiliśmy to w innym budynku gdzie nikogo nie było ^^

Teraz w technikum mamy takiego poje*** kolesia co odrazu legitymacje chce, spisuje nas, a potem do dyrektora (znajomy mamy :hyhy: )
albo wychowawcy (znajomy taty :hyhy: )
Ale widać, że kolo na siłe problemó szuka...
Zawsze się znajdzie ktoś kto się doczepi, a że w twojej szkole tak nie jest to nie wiem czemu Ci to przeszkadza :?: zazdrościsz komuś, że tak nie możesz bo nikt Cie niechce ? :-| bo masz tylko przyjaciół :->
_________________
Powyższy post wyraża jedynie słuszną opinię piszącego w dniu dzisiejszym. Nie może on świadczyć przeciwko niemu w przyszłości. Ponadto piszący zastrzega sobie prawo zmiany poglądów w każdym momencie, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-26, 15:19   

W mnie w gimnazjum też chyba jakiejś wielkiej afery by nikt nie zrobił. Były pary, obściskiwały się, ale nie miały z tego powodu problemów.
 

wronka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Lena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 04 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-26, 15:27   

W gimnazjum na każdym apelu dyrektorka mówiła o tym. Jakoś udało się to wyeliminować nauczycielom. W LO nauczyciele raczej nie zwracają na to uwagi (prócz jednej babki ok. 50 lat., która twierdzi "szkoła to nie burdel")
_________________
¯aden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com