Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

nie wiem

User



Do³±czy³: 09 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-07-14, 21:06   

Może i po stałym uprawianiu seksu coś tam ma wpływ, ale myślę że dziewczyna pytała w kontekście pierwszych razów, a nie po długim stosowaniu, może się mylę ;)
 

Magdzia15  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Sie 2008

   

Wys³any: 2009-07-14, 21:59   

ak pytam jesli chodzi o pierwszy raz przede wszystkim. Jak sie zachowuje wlasnie ten cykl czy jak sie spozni mi okres to czy odrazu bedzie to oznaczalo ciaze? bo slyszalam ze niekoniecznie, ze dzieje sie tez tak poprostu po stosunku.
_________________
Magdzia15
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-07-14, 22:07   

Magdzia15, z takimi brakami co do wiedzy na ten temat radzę Ci się wstrzymac z pierwszym razem mimo, że on nalego. Tyle w temacie.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Magdzia15  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Sie 2008

   

Wys³any: 2009-07-14, 22:34   

no skad mam widziec jak tego nie robilam wlasnie po to pisze by sie dowiedziec a forum jest po to by pomoc a nie zmywac ludzi i zostawiac ich samych z problemami o ktorych chce sie wiecej dowiedziec z czyjegos doswiadczenia
_________________
Magdzia15
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-07-14, 22:40   

Magdzia15, najpierw trzeba wiedzieć coś przed. Są różne strony na ten temat, chociaż taki durex czy coś. W książkach na poziomie gimnazjum o tym piszą nawet.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

nie wiem

User



Do³±czy³: 09 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-07-14, 23:32   

No to może do ginekologa idź, tam się dowiesz wszystkiego ;p
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-07-15, 00:06   

Cytat:

No to może do ginekologa idź, tam się dowiesz wszystkiego ;p


Wypadałoby.

Magdzia15, po seksie możliwe, że cykl Ci się zmieni. Albo się rozreguluje albo wyreguluje. Bywa różnie. Możliwe też, ze nie będzie miało to na Ciebie wpływu. Wszystko zależy od organizmu.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Lady_Pink  

User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 16 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-17, 23:30   

Nie koniecznie tak musi być. ;D
Fakt, zależy od dziewczyny i od błony.
Podobna sprawa jest z tym, że niektórych boli bardziej, a niektórych mniej pierwszy stosunek.
Nie ma czego się obawiać. ;)
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-05, 22:59   

To zależny od błony dziewiczej kobiety , bo są różne rodzaje i każda kobieta posiada inną, wyróżniamy pierścieniowatą, półksiężycowatą, strzępiastą, płatowatą, mięsistą, sitowatą. Czasem jest cienka, a czasem gruba, a nawet przerośnięta. Niektórzy podczas pierwszego stosunku w ogóle nie czują oporu i nic się nie dzieje, ale niekiedy dochodzi do przebicia i pojawia się parę kropli krwi. Niekiedy błona nie chcę się przerwać, i czynienie tego na siłę doprowadza do krwotoku, a potem do interwencji lekarza. Najlepszym rozwiązaniem jest wybrać się do ginekologa, on powie nam jaka jest sytuacja i w razie czego sam ją przebije odpowiednim przyrządem. A jeżeli już dojdzie do takiej sytuacji, że dziewczyna zaczyna coraz bardziej krwawić podczas pierwszego stosunku, to należy uciskać czymś twardym np gazetą.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-06, 04:02   

AnioÅ‚ek^^ napisa³/a:

to należy uciskać czymś twardym np gazetą.


To żart prawda?
W ogóle temat bez sensu. Ciężko poszukać w google, albo słuchać na lekcjach w szkole?
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-06, 06:16   

jutro
Nie to nie jest żart, czytałam o tym w pewnej książce, ale tak to jest gdy nie uważa się na lekcjach wychowania do życia w rodzinie, bo o tym, na pewno była mowa. Uciska się po to, żeby krwawienie ustało, jest to zupełnie tak, jak z krwawiącą raną, uciskamy ją, wiążemy obojętnie czym, żeby się nie wykrwawić, tak samo jest z błoną dziewiczą, bandażu tam nie zawiążesz, więc pozostaje coś innego bardziej dopasowanego.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-06, 06:52   

Aniołek^^, a nie sądzisz, że są bardziej odpowiednie rzeczy do tego niż gazeta?
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-06, 07:08   

jutro
Są, bo ja podałam przykład, uważam, że gazeta jest najlepsza , ale w takich sytuacjach bierzemy to co jest najbliżej pod ręką. Bandaże, i tego typu materiały, szybko nasiąkają, dlatego ja jestem za gazetą, bo jest twarda i zdziała więcej niżeli coś tam innego, bo na razie nic innego do głowy nie mi przychodzi....
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-06, 12:25   

bez przesady chyba, aż takie krwotoki to mało która, jeżeli w ogóle, dziewczyna ma, żeby trzeba to było tamować bandażami i gazetami...
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-07-06, 12:49   

Dobrze, że ja tego nie czytałam przed swoim pierwszym razem bo to jest troszkę przerażające.
Gazetą, bandażem?
jejku.
Kilka kropli krwi i tyle.
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com