Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Raisa

User


Do³±czy³: 20 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-21, 11:23   

Ja miałam taka sytuację, że jak zaczęłam chodzić z moim chłopakiem to nagle jego znajoma, a którąbue miał żadnych bliskich kontaktów, zaczęła go prosić coraz częściej o jakieś spotkania, wyjścia na dyskoteki, pomoc itp. a wcześniej on powiedział, że prawie ze moim zdaniem spotykanie sie sam na sam z takimi ludźmi jeśli jesteś w związku nie jest dobre. rozumiem można sie spotkac ale jeśli chodzi o takie osoby to tylko w grupie. rozumiem, że trzeba mieć zaufanie i ja takie posiadam ale mamy przecież zaufanie tylko do jednej osoby ale już do tej drugiej to nie.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-21, 12:43   

Raisa napisa³/a:

i ja takie posiadam ale mamy przecież zaufanie tylko do jednej osoby ale już do tej drugiej to nie.



W takim razie jak dla mnie to żadne zaufanie bo mi wystarczy zaufanie do jednej osoby i to bezgraniczne. Może i jestem naiwny ale jak decyduje się na związek to ufam. Może się zawiodę, nie wiem tego ale zaufanie tzn. nie martwienie się o to, że ona z tym chłopakiem może coś tam robić.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-02-21, 15:33   

Raisa, tyle,że najczęściej w takich sytuacjach wystarczyłaby szczera rozmowa z partnerem z włącznym przedstawieniem swoich obaw zamiast sięgać po różnego rodzaju sankcję.
_________________
Drugs&hugs.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 16:28   

Nie uważałabym tego za zdradę , ale jakiś krok w tym kierunku . Pogadałabym z nim
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 17:00   

Cytat:

Czy jeśli wasza dziewczyna/chłopak umówiłaby się z innym chłopakiem/dziewczyną, to poczytalibyście to za zdradę i wyciągnęli konsekwencje?
Nie chodzi mi tu o spotkanie z kolegą/koleżanką z klasy, a po prostu z jakąś nieznajomą lub ledwo znaną osobą.


A dlaczego mam wyciągać jakiekolwiek konsekwencje? Jeśli moja druga połówka ma ochotę na spotkanie z jakąś sympatyczną osobą, to dlaczego mam jej tego zabraniać? Nie widzę problemu, bo moim zdaniem w związku nie można mieć kogoś zupełnie na wyłączność. To, z kim i po co wychodzi moja druga połówka to jej prywatna sprawa. Jeśli zechce mnie zdradzić, to zdradzi i tak, nawet, jeśli zapytam, do kogo idzie.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Sandrulla7  

User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-21, 19:04   

Oczywiście, że nie jeżeli to było koleżeńskie spotkanie;)
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 22:55   

slow napisa³/a:

Takie zachowanie świadczy tylko o niedojrzałości i kompletnym braku zaufania i w sumie dość infantylnym toku rozumowania.

A o czym świadczy umawianie się ze świeżo poznaną osobą płci przeciwnej w celach towarzyskich. Nie wróży niczego dobrego. Nie mówię, że to zdrada, ale mimo to uważam to za nietakt.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-02-22, 08:36   

Cytat:

A o czym świadczy umawianie się ze świeżo poznaną osobą płci przeciwnej w celach towarzyskich.


¦wiadczy o chęci spotkania się, sympatii (nie mylić z zauroczeniem), chęci poznania kogoś bliżej?
A nietaktowne jest raczej patrzenie krzywym okiem na to, że ukochana osoba zamierza spotkać się z kimś świeżo poznanym.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2010-02-22, 10:15   

Jeżeli bym ufał drugiej osobie to nie miałbym nic przeciwko ;) , ale jak bym miał jakieś wątpliwości to wybrałbym się razem z nią xD Nie można przecież nakrywać jakieś kwarantanny na drugą połówkę :-o każdy człowiek ma potrzebę kontaktu z innymi ludźmi :-) pisząc kontakt mam na myśli tylko i wyłącznie stosunki koleżeńskie :-P
_________________
___________________________
 

SalamonDance2  

Wymiatacz

Salmon*



Do³±czy³: 17 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-22, 14:58   

Hmm... Jesli bylo by to tylko spotkanie to niby nic sie nie stalo... Ale ja jestem strasznie zazdrosny i byla by z tego niezla klotnia..
_________________
Uda się, ja Ci to mówię trzeba chcieć, nie można przecież wszystkiego naraz mieć!

~Vienio
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-02-22, 16:17   

Zwykłe spotkanie na kawę piwo czy coś to zadna zdraza, rownie dobrze moze byc zdrada jak sie spotka dwójka znajomych z podstawówki... :-P ale jakby juz zaczęło do czegoś dochodzić lub te spotkania byly co 2 dzien to szcześliwy bym nie byl na pewno.
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

Mafieusz  

Wymiatacz

Szlachcic :D



ImiÄ™: Mateusz

Do³±czy³: 19 Lut 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-02-22, 18:36   

Ower napisa³/a:

Zwykłe spotkanie na kawę piwo czy coś to zadna zdraza, rownie dobrze moze byc zdrada jak sie spotka dwójka znajomych z podstawówki... :-P ale jakby juz zaczęło do czegoś dochodzić lub te spotkania byly co 2 dzien to szcześliwy bym nie byl na pewno.


Dobrze gadasz :> ... Też tak uważam :-P
_________________
"Musisz tylko wdrapać się na szczyt.
Potem będzie już z górki"
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-02-22, 19:01   

To zależy, bo jeśli miałoby to być spotkanie jako kolegi i koleżanki, to nic bym nie miał przeciwko, ale jakby te spotkania byłyby dość często i zmierzałyby do czegoś więcej to nie byłbym szczęśliwy z tego powodu;p Ogólnie to i tak byłbym ciekawy kto to, co i jak;p Nie można też być jakoś chorobliwie zazdrosnym, bo gdzie wtedy jest zaufanie, nie można ograniczać dziewczyny, a jeśli miałbym jakieś wątpliwości, obawy to zapytałbym, choć to nie miałoby sensu bo bym jej ufał.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Alcio_92  

Hiper wymiatacz

ZZ



ImiÄ™: :<

Wiek: 31

Do³±czy³: 15 Sty 2010

Sk±d: Nowa Sól

   

Wys³any: 2010-02-22, 19:15   

caluski125 napisa³/a:



Zgadzam się z Tobą w 100%. Zrobiłabym tak samo. Gdyby mój chłopak spotkał się z jakąś dziewczyną na pewno byłabym zazdrosna o to - to normalne. Ale wiem, że tego nie zrobi. Jeśli chłopak/dziewczyna odczuwa potrzebę spotkania się z kimś innym to dla mnie oznacza to, że ma ten drugiej połówki dosyć, nie ma co z nią robić.. etc.



Czyli Twój chłopak nie może spotkać się z przyjaciółką ?
Bo jak się spotka to Ty odbierzesz to tak, że Ciebie ma już dość ? Powodzenia ...
_________________
"Nie zabronię Ci marzyć, bo ja tu tylko sprzątam..."
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-02-22, 23:43   

Nataniel napisa³/a:

Cytat:

A o czym świadczy umawianie się ze świeżo poznaną osobą płci przeciwnej w celach towarzyskich.


¦wiadczy o chęci spotkania się, sympatii (nie mylić z zauroczeniem), chęci poznania kogoś bliżej?
A nietaktowne jest raczej patrzenie krzywym okiem na to, że ukochana osoba zamierza spotkać się z kimś świeżo poznanym.



Sympatii raczej nie, bo to świeżo poznana osoba. A to co opisałaś można zastąpić słowem : zainteresowanie.. Wszyscy tutaj błędnie interpretujecie moje wypowiedzi. Nie chodzi o spotkanie z kimś kogo się "tylko" lubi przecież.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com