Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lostininfinity

Stały User



Do³±czy³: 08 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-23, 00:28   

Jako czlowiek raczej zazdrosny i takie tam zapewne nie bylbym zachwycony faktem spotkania sie mojej lubej z jakims nowopoznanym typem. Wypytywalbym o niego, kim jest, dlaczego sie z nim umawia. Byc moze wlaczylaby mi sie jakas czerwona lampka ostrzegawcza, ze cos nie tak sie zaczyna dziac i np dazylbym do tego, zeby tego czlowieka poznac i wtedy ewentualne swoje watpliwosci rozwiac po rozmowie z nim ;]

Za zdrade oczywiscie uznac w zadnym wypadku tego nie mozna, ale to zalezy tez od sytuacji. Trzeba wybadac najpierw ,,sprawe", zeby interweniowac ;]
Bywaja typki, ktorzy od razu wydaja mi sie niegrozni i ktorzy zamiarow nie maja jakichs nieczystych, ale sa tez tacy, na widok ktorych juz mam jakies podejrzenia :D
_________________
I am solitary man
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2010-02-23, 00:31   

Ale ojzu tu dobrze mówi, bo skoro mamy partnera, to jeśli się z nowymi osobami spotykamy sam na sam to jest coś nie tak. Ja bym odczuła to jako, że facetowi czegoś jest brak przy mnie, że mu nie wystarczam itp.. Chyba, że ta dziewczyna wiedziałaby, ze on jest zajęty, albo spotkanie odbyło się przy mnie.
I nie mówię tu o przyjaciółkach, czy dawnych znajomych, ale całkiem nowych osobach, poznanych najczęściej w necie.
 

lostininfinity

Stały User



Do³±czy³: 08 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-23, 00:34   

Oczywiscie mowimy tutaj Emeklash o sytuacji, kiedy te dwie osoby wiedza o sobie tyle, ze np jedno z nich jest w zwiazku.
Nie mam mowy o zatajeniu faktu posiadania partnera.
_________________
I am solitary man
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2010-02-23, 00:40   

lostininfinity napisa³/a:

Oczywiscie mowimy tutaj Emeklash o sytuacji, kiedy te dwie osoby wiedza o sobie tyle, ze np jedno z nich jest w zwiazku.


No to już bym takie coś łagodniej przeżyła, ale jednak.. wolałabym najpierw 'osobiście' poznać dziewczynę z którą ukochany miałby się spotkać, nie wiem, pogadać z nią sobie np i by było wszystko super ;)
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2010-02-23, 08:20   

Raczej nie, choć był bym strasznie podejżliwy.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

Ulquiora  

Stały User

Arancar



Do³±czy³: 16 Lut 2010

Sk±d: Soul Society

   

Wys³any: 2010-02-23, 09:32   

Cytat:

Ale ojzu tu dobrze mówi, bo skoro mamy partnera, to jeśli się z nowymi osobami spotykamy sam na sam to jest coś nie tak. Ja bym odczuła to jako, że facetowi czegoś jest brak przy mnie, że mu nie wystarczam itp.. Chyba, że ta dziewczyna wiedziałaby, ze on jest zajęty, albo spotkanie odbyło się przy mnie.
I nie mówię tu o przyjaciółkach, czy dawnych znajomych, ale całkiem nowych osobach, poznanych najczęściej w necie.



W 2 strone pomyslabym tak samo... Zreszta ile znam przypadkow ze moja kolezanka miala chlopaka ktory by spoko gosciem, a zdradzila go z kolega, ktory po niedługim czasie zostal jej chlopakiem. Przyznaa potem ze nie raz tamtego pocalowala...
_________________
social
Jestem tym kim jestem...
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-02-23, 19:48   

lostininfinity napisa³/a:

Oczywiscie mowimy tutaj Emeklash o sytuacji, kiedy te dwie osoby wiedza o sobie tyle, ze np jedno z nich jest w zwiazku.
Nie mam mowy o zatajeniu faktu posiadania partnera.

To raczej niemożliwe biorąc pod uwagę fakt, że dopiero co się poznały,chyba że z początku były bardzo wylewne.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2010-02-23, 20:01   

ojzu napisa³/a:

To raczej niemożliwe biorąc pod uwagę fakt, że dopiero co się poznały,chyba że z początku były bardzo wylewne.


Yyy.. wcale nie, można chociażby mimochodem wspomnieć w trakcie niewinnej rozmowy ^^
 

Carmillio  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 29

Do³±czy³: 11 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-02-23, 20:38   

hmmm to zależny jakie spotkanie miało by przebieg, rozumiem porozmawiać , pośmiać się ale film to już za dużo ,
_________________
Zresztą, Miłość w naszych czasach nie Istnieje
Trzeba robić Melanż
I się nie Przyzwyczajać

 

Kir  

User



ImiÄ™: Aleksandra

Wiek: 31

Do³±czy³a: 27 Lut 2010

Sk±d: Zielony Przyl±dek

   

Wys³any: 2010-02-28, 18:44   

Myślę, że nie miałabym nic przeciwko ;)
Nie należymy tylko do siebie nawzajem, ale są także inni, którym możemy poświęcić trochę uwagi ;)
 

Kasia16

User


Do³±czy³: 22 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-03-01, 15:19   

musze się spotkać z chłopakiem, jestem w związku, czy tym spotkaniem zdradze mojego partnera?piszcie
 

Kasiula260  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-03-02, 19:13   

Kasia16 zależy po co chcesz się spotykać z tym chłopakiem...zresztą to pytanie nie powinno być skierowane do nas...Jeśli powiesz swojemu partnerowi o spotkaniu i on się zgodzi to na pewno nie będzie zdrada :)

Ja jestem bardzo zazdrosna i byłabym co najmniej wściekła, gdyby mój M. spotykał się z nowo-poznanymi kobietami...
_________________
Droga miłości to najpiękniejsza droga w życiu... :*
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2010-03-02, 19:32   

Emeklash napisa³/a:

ojzu tu dobrze mówi, bo skoro mamy partnera, to jeśli się z nowymi osobami spotykamy sam na sam to jest coś nie tak.


Czy ja wiem?
Skoro mam stałego partnera mam zamknąć się na świat i spotykać się tylko ze starymi znajomymi?
Jeżeli poznałabym kogoś nowego to zapewne spotkałabym się z nim bez ciągania na rzeczone spotkanie swojego chłopaka.
Ale nie robiłabym z tego jakiejś wielkiej tajemnicy.
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com