Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

anul446

User


Do³±czy³: 29 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-06-22, 10:12   czytajcie proszÄ™

przeczytajcie koniecznie
Oczyszczenie ziemi jest bliżej niż wszyscy siÄ™ spodziewacie, i przyjdzie ze strony, z której siÄ™ go nie spodziewacie, bo w zwodniczym koniu jeździec siÅ‚Ä™ upatrzyÅ‚. Tak siÄ™ stanie, bo wyrok Boży zostaÅ‚ opieczÄ™towany. Walka szatana, odwiecznego wroga z Bogiem zostaÅ‚a rozpoczÄ™ta, rdza przegryzÅ‚a mur, który okalaÅ‚ ludzkość. Ludzkość poszÅ‚a w kierunku zezwierzÄ™cenia, podeptania praw nadanych jej przez Boga. W sposobie ubierania siÄ™, w zachowaniach widoczne jest wynaturzenie czÅ‚owieka, czyniÄ…cego siebie podobnym do zwierzÄ™cia i schlebiajÄ…cego „zÅ‚otemu cielcowi". To obróci siÄ™ przeciwko czÅ‚owiekowi.

niżej podaję stronkę czytajcie
http://www.objawienia.pl/argasinska/arg322.html

gorÄ…co polecam ....
 

Mononoke  

User



Do³±czy³: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-22, 13:26   

Jezus napisa³/a:

Widzisz, Anno, na modlitwie należy skupić się sercem. Zapomnieć na ten czas o przeszłości i nie wybiegać myślą w przyszłość, pamiętając zawsze, że nic od ciebie nie zależy.


Czyli nie mamy wolnej woli? Dziękuje, dalej nie będę czytał, bo to jakieś brednie pisane przez moherowy berecik.
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-06-22, 18:13   

Autorce tematu kościół już wodę z mózgu zrobił :), tyle co przeczytałem to mogę śmiało powiedzieć że tekst mega debilny!
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-22, 18:26   

Albowiem świat w niebezpieczeństwie stoi, za prawdę to nie rdza a coca-cola przegryzła mur.

Dziecinko zwiastunie objawienie ta walka trwa od wieków :]
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

AnioÅ‚ CiemnoÅ›ci  

Mega wymiatacz

Strzała Tęsknoty



Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Maj 2009

Sk±d: Nowy Targ

   

Wys³any: 2009-06-22, 20:52   

Po przeczytaniu tego jestem coraz bardziej sceptyczny wobec twierdzenia, że wiara krzywdy nigdy ci nie zrobi, a może tylko pomóc. :-o
_________________
Jeżeli twoja głowa jest dla ciebie przyczyną grzechu, obetnij ją sobie i wyrzuć, bowiem lepiej wejść bezgłowym do królestwa Niebieskiego niż z głową tkwić wśród ognia piekielnego.
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-06-22, 22:28   

anul446, co to są za objawienia :?: Są one uznane przez Kościół w ogóle :?:
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Avro  

Stały User


ImiÄ™: asd

Wiek: 35

Do³±czy³: 19 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-23, 13:54   

Cytat:

Tak, i proszę cię nadal, abyś skupiła się na tej pracy jako na sprawie numer dwa, bo numer jeden to zawsze modlitwa. Ja zatroszczę się o twoje sprawy materialne i chleba ci nie zabraknie.


Gdyby każdy wziął to do serca i wszyscy by się tylko modlili, i nic nie robili wierząc ślepo, że manna nam z nieba spadnie, to ludzie już dawno by z głodu poumierali.

Nie chcę podważać tych "objawień", ale coś mi się wydaje, że to jakiś prowokacyjny tekst, napisany przez księży by ludzie zaczęli się nawracać :-o
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-06-23, 16:26   

Jak już to nie księża, a jakaś osoba, która ma owe objawienia ;) Poza tym nadal jest cisza ze strony autorki tematu, czy są one uznane przez Kościół czy nie...
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-06-24, 02:36   

Cytat:

czy są one uznane przez Kościół czy nie...


A jakby byly to byc wierzyl w kazde slowo tego tekstu?
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-06-24, 11:17   

Objawienia prywatne są jak gdyby "dodatkiem" do Objawienia (czyli Pisma ¦więtego) :-) Wiara w nie jest dowolna. Zresztą w objawieniach prywatnych uznanych przez Kościół jest dokładnie to,co w Piśmie ¦więtym, tylko jest to rozwinięte/przypomniane/opowiedziane innymi słowami ;) Ja także objawienia typu Lourdes, Fatima itd uznaję, aczkolwiek zamiast czytać co tam zostało powiedziane, wolę czytać Pismo ¦więte :-)
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

kieta24

User


Do³±czy³: 02 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-02, 13:49   

Mononoke napisa³/a:

Jezus napisa³/a:

Widzisz, Anno, na modlitwie należy skupić się sercem. Zapomnieć na ten czas o przeszłości i nie wybiegać myślą w przyszłość, pamiętając zawsze, że nic od ciebie nie zależy.


Czyli nie mamy wolnej woli? Dziękuje, dalej nie będę czytał, bo to jakieś brednie pisane przez moherowy berecik.





Bóg daje nam wolną wole, dlatego możesz teraz wyjść i zabić kogoś (może to się wydać banalne), ale zawsze kara nas za złe, a darzy łaskami za dobre.

Przytocze tu słowe ks.Kątnego
Róbcie co chciecie, ale nie dziewcie się z konsekwęcji.
 

Wolfcia  

User

Twój £anioł Stróż:D



Do³±czy³a: 30 Cze 2009

Sk±d: Grodków

   

Wys³any: 2009-07-03, 11:10   

Koniec jest blisko, dla każdego z nas świat ten może się skończyć nawet dzisiaj. Bo nie wiemy czy wychodząc z domu jeszcze do niego wrócimy...
 

kieta24

User


Do³±czy³: 02 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-03, 11:37   

anul446, Wolfcia,
Gdzie wy się tego nasłuchaliście? Bo mi to na Jechowych wygląda ;) .
 

Wolfcia  

User

Twój £anioł Stróż:D



Do³±czy³a: 30 Cze 2009

Sk±d: Grodków

   

Wys³any: 2009-07-03, 23:43   

Nie, jestem katoliczkÄ…:)
SkÄ…d takie skojarzenie? Katolik - Boga widzi tylko w niedziele, ew. jak trwoga to do Boga, a Jehowy to "fanatyk religijny"?
W prywatne objawienia nie każdy musi wierzyć, jeśli to ma Cię przybliżyć do Boga, to owszem.
Koniec bliski, każdy z nas kiedyś umrze:)
 

AnioÅ‚ CiemnoÅ›ci  

Mega wymiatacz

Strzała Tęsknoty



Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Maj 2009

Sk±d: Nowy Targ

   

Wys³any: 2009-07-04, 00:54   

Cytat:

Koniec jest blisko, dla każdego z nas świat ten może się skończyć nawet dzisiaj. Bo nie wiemy czy wychodząc z domu jeszcze do niego wrócimy...



Aha... no i co przez to sugerujesz?
_________________
Jeżeli twoja głowa jest dla ciebie przyczyną grzechu, obetnij ją sobie i wyrzuć, bowiem lepiej wejść bezgłowym do królestwa Niebieskiego niż z głową tkwić wśród ognia piekielnego.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com