Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Promyk  

User


Do³±czy³a: 02 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-02, 22:29   Debata o współczesnej mÅ‚odzieży

Lol, patrzcie jaki artykuł znalazłam!http://www.eid.edu.pl/news/debata_o_wspolczesnej_mlodziezy,433.html
A to ciekawostka... tu jest napisane że dzisiejsza młodzierz jest do niczego :hyhy: , a jakie wy macie zdanie :P ??
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-11-02, 22:32   

Wejdźcie na epulsa, tam zobaczycie jak wygląda młodzież :)
_________________
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-11-03, 10:18   

młodzież jest taka jaką ja poprzednie pokolenie wychowało, a czy jest do bani, patrząc na niektóre serwisy społecznościowe to ogarnia człowieka przerażenie, ba jak widzę niektóre tematy na tym forum to zastanawiam się czy nie wyrzucić monitora przez okno a potem skoczyc za nim lotem nurkowym.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

Smile  

Stały User

Histeryczny chichot



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 09 Lis 2009

Sk±d: okolice Wroc³awia

   

Wys³any: 2009-11-11, 12:00   

A mnie niezmiennie drażni to uogólnianie... Jak ktoś może powiedzieć, że młodzież do niczego jest i już? Sugerowanie się portalami typu nasza-klasa nie jest dobrą rzeczą. :[
 

Lusia1  

Stały User

pomoc-moj cel życia



Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Lis 2009

Sk±d: ¯ywiec

   

Wys³any: 2009-11-11, 13:02   

Uważam że każdy jest inny i uogólnianie nie wchodzi w grę. Tak jak w innych pokoleniach mamy ludzi wykształconych, uczących się, z planami na przyszłość i zmianę świata, jak i takich co pewnie zaraz będą w więzieniach, jak i takich co żyją z dnia na dzień nie przejmując się niczym. Jedyne co mnie martwi to temat polityki. U mnie w klasie nie znam osoby, którą by to interesowało. Ja jeśli już o niej słyszę to wolę się ulotnić :) Coś mi się zdaje, że jedynym problemem u nas będzie wielka krytyka władzy i pewien odpych od niej. Ale to chyba nie nasza wina :DD
_________________
"Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera, nic nie utraci ten, co nie miał nic.... ten, kto nie kochał, nie wie co tęsknota...."
"... lecz poza nimi, trwoga i cierpienie, a tam gdzie miłość, tam podąża śmierć"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com