Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-10, 19:06   Decoupage i reszta artystycznego odreagowywania.

Cześć. :)
Już jakiś czas temu założyłam bloga, opowiadającego co nieco o mnie, ale bardziej jednak o tym, czy zajmuję się poza muzyką. Chodzi o decoupage, ogólnie handmade. Na blogu wszystko opisuję i oczywiście robię zdjęcia, które tam zamieszczam. Mam nadzieję, że się spodoba.
Głównie właśnie posty dotyczą decoupage, ale można się spodziewać innych, gdzie ozdabiam coś inną techniką, ew. robię biżuterię itd. Najnowszy trochę odbiega od tego "głównego" tematu, ale mam nadzieję, że ie będzie negatywnie przyjęty. :)
Zapraszam!

Latawce dobrych dni
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

Micha_lina  

Administrator



ImiÄ™: Michalina

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Sty 2013

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2013-07-10, 22:32   

¦liczne, jak tylko będę miała trochę więcej czasu na 100% podpatrzę Twoje pomysły :)
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-07-11, 09:10   

¦wietne ! Uwielbiam takie rzeczy, sama w tym nie siedzę (jeszcze?) ale podoba mi się.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2013-07-11, 12:02   

¦liczne. I w takich chwilach żałuję, że nie zostałam obdarzona talentem i cierpliwością ;)
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-11, 12:38   

Wielkie dzięki. :) Zaczęłam, bo bardzo lubię takie drobiazgi, a, że miałam troszkę pieniędzy po 18 stwierdziłam, że mogłabym. Niektóre prace długo zajmują i są trudne, ale mam dużo radości z robienia takich rzeczy. Tylko niestety, to dość drogie hobby...
I naprawdę - ja nie mam talentu. Ja tylko to lubię. :) Stwierdziłam, że chcę poza muzyką czymś się zajmować i jest mi miło, bardzo, kiedy ktoś mówi, że robię ładne rzeczy. :)
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

Gryzik  

Stały User

AlÄ… Ä… dÄ…s


Do³±czy³a: 12 Lip 2013

Sk±d: England

   

Wys³any: 2013-07-12, 09:59   

Trzeba mieć talent i nie mów, że nie. Próbowałam ostatnio zrobić z kartonu metodą 'wyplatania' wieczko do koszyka- wyszło tak rozbiegane, że nie nadaje się do niczego ;s
Też kombinuję, jak mi się w domu nudzi, ale powoli już nie mam gdzie stawiać wszystkich świeczników z pojedynczych kieliszków do wina i innych bibelotów :D
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2013-07-12, 13:22   

Fajne fajne.
£adnie takie pierdółki wyglądają, ale od kilku lat jest na to taki bum, że już powoli chciałoby sie zobaczyć coś nowego, świeżego.
3/4 moich znajomych bawiło lub wciąż bawi się "dekupażami", a wszystkie te wazony, skrzyneczki i kolczyczki wyglądają dokładnie tak samo.
_________________
meow
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-18, 00:02   

U mnie mało kto się bawi, bo ja jestem z biednego Podkarpacia :D.

Btw, jest już nowy post i dużo w nim nowych rzeczy.
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-07-18, 15:10   

Lawenda, znalazłam bratnią duszę, sama się tym zajmuję :) lubię malowanie, rzeźbienie, zabawę klejem i ozdobami :D... masz śliczne prace!
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-18, 19:28   

cappuccino, ojej, jak miło :). Masz jakieś zdjęcia swoich prac? To takie świetne hobby, serio, czuję się lepiej, kiedy zrobię jakiś mebelek, czy coś...
Swoją drogą, żeby umilić przebywanie na blogu, dodałam mały drobiazg i zamiast stron ikonki, które troszkę to ożywiają.
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-07-18, 20:08   

Jestem pod wrażeniem Twoich prac!!

Czy ciężko się jest nauczyć robić takie coś? Czy trzeba do tego jakichś specjalnych zdolności, talentu, czy wystarczy po prostu mieć głowę pełną pomysłów?
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-18, 20:45   

Chyba skoro ja to robię, to nie trzeba talentu zbytniego. :P Jedyne, co trzeba posiadać to bycie bardzo precyzyjnym i cierpliwym. I delikatnym, bo czasami można coś porwać...

Darcia, dziękuuuję! :*
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-07-19, 09:44   

Cytat:

Masz jakieś zdjęcia swoich prac?



Hm, szczerze mówiąc nigdy jakoś na to nie wpadłam, jak jakieś pudełeczko zrobiłam to komuś w prezencie zaraz dawałam :-D , mam tylko zdjęcia moich ostatbich prac, ale to chyba już pod decoupage nie podchodzi (chociaż może?)

szkatułka duża
szkatułka mała
branzoletka
butelka "świt"
butelka "zmierzch"
szkatułka na klucze
szkatułka na spinacze
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-07-19, 11:28   

O jejku! Otwierałam każdą pracę z niesamowitym, narastającym zaciekawieniem i entuzjazmem. Jejku, tyle technik, ile pracy i talentu! ¦wietne, naprawdę! Wszystko wzbudziło we mnie ogromny zachwyt. Tak pięknie zdobione, malowane, ile to trzeba mieć umiejętności! Ja na przykład nie umiem rysować, a czy tam są w jednej ze szkatułek wzory wypalane? I pewnie przez Ciebie wszystko rysowane, tak cudnie, gratuluję! I proponowałabym otworzyć własny temat, bo to jest cudo!
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-07-19, 12:14   

O rany, aż się zaczerwieniłam, dzięki :oops: , no to prawda, wypalałam kilka razy parę rzeczy już, sama też maluję czy to na szkle czy na pudełkach (ale nie jest to jakaś ASP), teraz w ciąży mam dużo czasu to się w ten sposób relaksuje :-) .
Nowy temat może założę jak coś nowego zrobię, te prace mają tak od roku do miesiąca :).
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com