Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-09-20, 23:15   

Jimmy FoX napisa³/a:

Hiu napisa³/a:

A są potwierdzenia że oni nie nie istnieją


Lekcja logiki. Skoro nie ma potwierdzenia, że coś istnieje, wychodzi na to, że NIE ISTNIEJE. Poza tym, naukowcy i inni nie badają, nie szukają, czy coś nie istnieje, tylko czy coś istnieje. Do tej pory nic nie znaleźli. Więc siadaj, pała.



Albo nie znaleźli, albo nie masz do tej wiedzy dostępu.
Pozatym co to za logika, że jeżeli nie ma dowodów na to, że coś istnieje, to znaczy, że nie istnieje? ;-)

Jimmy FoX napisa³/a:

Cytat:

Rozumiem że w boga też nie wierzysz bo go nie widziałeś


To już jest inny temat. Ale odpowiem - w Boga wierzę. M.in. dlatego, że zostałem wychowany w wierze i nie podążam za trendami, by buntować się i stać się ateistą tylko dlatego, że Go nie widziałem.



Zostałeś też wychowany w świecie bez kosmitów i tak samo nie buntujesz się przeciwko tej wierze ;-) Nie jesteś osobą poszukującą, po prostu bierzesz to co Ci dano ;-) Ale to nie znaczy, że ich nie ma ani że jesteś dobrym człowiekiem, jako osoba wierząca w Boga.


Straho napisa³/a:

[..]Tą zdolność wykorzystują przeciw ludziom, ale nie przeciw pierwszej lepszej napotkanej osobie. Wybierają osobistości ważne, właścicieli wielkich korporacji, które są miejscem pracy dla tysięcy ludzi.[..]



Mam pytanie. Dlaczego, skoro zależy im na eksterminacji wybierają właścicieli korporacji? Przecież takie firmy jak Coca-Cola czy McDonald's same dążą do degradacji zdrowia ludzi, więc raczej w tym samym kierunku zmierzają.
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-09-22, 18:16   

Cytat:

http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=22510



Cytat:

Mikołaj Roerich, rosyjski podróżnik, emigrant z dawnej carskiej Rosji, napisał, iż w 1930 roku zobaczył w północnym Tybecie vimanę szybującą nad górami.



Jak ja napiszę, że widziałem Raptora Jezusa, to mi uwierzycie?

Cytat:

ludzie widywali pojazdy



dalej nie ma na to żadnych dowodów.

Gdyby były na to dowody, to każdy by wiedział, że kosmici tu byli, a nie; jedni wierzą jedni nie, jedni myślą, że może coś w tym jest itp. itd.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

Groygle  

Wymiatacz

Lost Soul



Imię: £ukasz

Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Maj 2010

Sk±d: Z mitow

   

Wys³any: 2010-09-22, 18:42   

Hiu napisa³/a:

Ci którzy wieża w kosmitów i inne istoty paranormalne i nie tylko
Jak myślicie jeżeli byśmy odkryli obecność innego gatunku istot w kosmosie co by sie wydarzyło?
według mnie odkrycie innego o gatunku jest końcem ludzkości
chociaż tak naprawdę może się okazać że spotkamy nie luidzkich przyjaciół
Czy powinniśmy szukać czy starać się ukryć naszą obecność :?: :?:



Nie jesteśmy sami we wszechświecie bo było by to nie możliwe.
Czy mamy ich szukać?Niektórzy twierdzą że ''Oni'' już nas znaleźli.Przekazali nam że niszczymy samych siebie i takie tam.Wiec na pewno jeśli oni dotarli do nas to znaczy że są mądrzejsi i jeśli by chcieli nas zniszczyć to by to zrobili.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-22, 19:43   

LongIsland napisa³/a:

Mam pytanie. Dlaczego, skoro zależy im na eksterminacji wybierają właścicieli korporacji? Przecież takie firmy jak Coca-Cola czy McDonald's same dążą do degradacji zdrowia ludzi, więc raczej w tym samym kierunku zmierzają


Tego powinieneś zapytać się samych istot pozaziemskich.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2010-10-12, 11:30   

super to ja nowy post zaloze o ten kod dna bo tu sie na odpowiedz nie doczekam :kwasny:
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com