Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2010-09-14, 19:49   dla tych co wieżą w kosmitów, oraz Zagrozenie dla ludzkoÅ›ci?

Ci którzy wieża w kosmitów i inne istoty paranormalne i nie tylko
Jak myślicie jeżeli byśmy odkryli obecność innego gatunku istot w kosmosie co by sie wydarzyło?
według mnie odkrycie innego o gatunku jest końcem ludzkości
chociaż tak naprawdę może się okazać że spotkamy nie luidzkich przyjaciół
Czy powinniśmy szukać czy starać się ukryć naszą obecność :?: :?:
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

GoSio  

Stały User


Imię: Małgorzata

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Lip 2010

Sk±d: ze wsi

   

Wys³any: 2010-09-14, 19:58   

Jeśli maja nas odkryc to odkryją. Mam podobne zdanie co Ty: Czekałby nas koniec.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-14, 20:02   

To chyba nie słyszałeś o Organizacji P.O.P.I.K.
Obcy są już wśród nas, prowadzą wewnętrzną eksterminację, kontrolują pewne struktury. Oni już nas niszczą, więc wybacz, ale twoje poglądy są lekko przesunięte w czasie wstecz.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2010-09-14, 21:53   

a co myslicie ( wiem że odchodze troche daleko w przyszłość lub w sf) o tym że kiedys człowiek chcąc sie pobawić w boga pokrzyżuje tak kod genetyczne że powstanie nowy gatunek który nas :-/ wiecie o co chodzi :)
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2010-09-14, 23:25   

Hiu napisa³/a:

według mnie odkrycie innego o gatunku jest końcem ludzkości


Mam odmienne zdanie - po co obcy mieliby bawić się w zagładę ludzkości skoro ona sama jest na dobrej drodze do samounicestwienia?

Hiu napisa³/a:

Ci którzy wieża w kosmitów


wieRZÄ…
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-09-14, 23:51   

lola napisa³/a:

Hiu napisał/a:
według mnie odkrycie innego o gatunku jest końcem ludzkości

Mam odmienne zdanie - po co obcy mieliby bawić się w zagładę ludzkości skoro ona sama jest na dobrej drodze do samounicestwienia?


¦więte słowa.

A ja ogólnie jestem przeciwna wszelkim tego typu odkryciom. Na Ziemii mamy wystarczający syf, który wypadałoby uporządkować. A nie szukać ufoludków. Możecie mi zarzucić ograniczenie, prosze bardzo. Takie moje zdanie, wielokrotnie to podkreślam.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-09-15, 00:08   

A ja mam wrażenie, że kosmici są znacznie mądrzejsi od nas i gdyby chcieli opanować nas świat już by dawno to zrobili.
Jeżeli jednak są głupsi to nie widzę powodu końca ludzkości.
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2010-09-15, 07:04   

lola napisa³/a:

ona sama jest na dobrej drodze do samounicestwienia?

alpen. napisa³/a:

Na Ziemii mamy wystarczajÄ…cy syf


I TU SIE Z WAMI ZGADZAM

mru napisa³/a:

A ja mam wrażenie, że kosmici są znacznie mądrzejsi od nas i gdyby chcieli opanować nas świat już by dawno to zrobili.


ale wszechswiat jest nie do ogarńęcia może dzieli nas kilkaset galaktyk i przez to nas jeszcze nie znalezli.
A co do szxukania kosmitów w kosmosie jestem przeziw.
T ojest równoznaczne z wejściem do klatki z tygrysami i można wieżyc ze ci nic nie zrobią :oops:

[ Dodano: 2010-09-15, 07:07 ]

Hiu napisa³/a:

a co myslicie ( wiem że odchodze troche daleko w przyszłość lub w sf) o tym że kiedys człowiek chcąc sie pobawić w boga pokrzyżuje tak kod genetyczne że powstanie nowy gatunek który nas :-/ wiecie o co chodzi :)


Jak wpisałem coś takiego na innej stronie 12 osób sie ze mna zgodziło a jedno tylko powiedziała że to niemozliwe.

Więc chcialem poznac wasze zdanie na ten temat :?: :?:
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-09-15, 09:27   

Hiu napisa³/a:

ale wszechswiat jest nie do ogarńęcia może dzieli nas kilkaset galaktyk i przez to nas jeszcze nie znalezli.

No ale tak czy siak, gdybyśmy się odnaleźli, myślę, że stałoby się to samo co napisałam wcześniej.

Hiu napisa³/a:

T ojest równoznaczne z wejściem do klatki z tygrysami i można wieżyc ze ci nic nie zrobią



Niby tak, jednak ja wierzę, że nie raczej nie będzie żadnej zagłady ;)
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-15, 13:45   

Hiu, Obcy są już wśród nas jakbyś chciał wiedzieć. Zebrałem na ten temat materiały i pracuję nad książką. Twoja wiedza jest znikoma na temat kosmitów. To nie ludzie odkryli ich, to oni nas.
Obcy dokonują już "przed wstępnych" jak to nazywam mordów na ludzkości. Tylko po to aby mieć mniej do eksterminacji w czasie zmasowanej inwazji.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Vici_taa  

User


Wiek: 26

Do³±czy³a: 15 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-15, 15:25   Re: dla tych co wieżą w kosmitów, oraz Zagrozenie dla ludzko

Ja uważam to samo co ty! Tylko ze...juz podobno coś odkryli :-x
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-09-15, 15:27   

Wieża z kosmitów...? Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić ;D (chyba, że chodziło o tych, czy wieRZą w kosmitów).

Cytat:

Jak myślicie jeżeli byśmy odkryli obecność innego gatunku istot w kosmosie co by sie wydarzyło?


Powiem inaczej - jeśli inne gatunki kosmiczne odkryły już naszą obecność to pewnie dlatego nas nie atakują, bo na Ziemi mamy taki bajzel, że strach w to wchodzić ;D
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-09-15, 16:50   

Blaaa Blaaa Blaaa
Nawet jeśli coś odkryjemy to prawdopodobnie będzie to b duża odległość i ani my nie damy rady ani oni nie przylecą do nas to są bardzo duże odległości. A co do istnienia ich to na discovery był program w którym obliczane że życie może istnieć na bardzo wielu planetach nawet przy założeniu że życie ma się w proporcjach jak igła w stogu siana. Zresztą te życie wcale nie musi być tak rozwinięte jak człowiek.
 

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2010-09-15, 17:08   

lgtk napisa³/a:

Nawet jeśli coś odkryjemy to prawdopodobnie będzie to b duża odległość i ani my nie damy rady ani oni nie przylecą do nas to są bardzo duże odległości.


Ale my nie mówimy tylko o czasach teraźniejszych za 1000 lat być może wcześniej odkryjemy cos takiego jak modyfikacje w kodach genetyczneych odpowiadających za starzenie sie czlowieka, a wtedy najbogatsi ludie niebeda sie stazeli
a skoro 3000 roku to myślisz ze wtedy będziemy mieli takie same statki jak dzisiaj?

Straho napisa³/a:

Hiu, Obcy są już wśród nas jakbyś chciał wiedzieć. Zebrałem na ten temat materiały i pracuję nad książką. Twoja wiedza jest znikoma na temat kosmitów. To nie ludzie odkryli ich, to oni nas.
Obcy dokonują już "przed wstępnych" jak to nazywam mordów na ludzkości. Tylko po to aby mieć mniej do eksterminacji w czasie zmasowanej inwazji.


Ja własnkie dlatego z wami rozmawiam bo niemam zbyt duzej widedzy w tym temacie, a pozatym chce poznać wasze zdanie w tym temacie.
a skoro ty juz wszstko wiesz to może byś sie z nami podzielił swoją wiedzą :?: :?: :?:
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-15, 18:01   

Hiu napisa³/a:

a skoro ty juz wszstko wiesz to może byś sie z nami podzielił swoją wiedzą :?: :?: :?:



To fragment mojej książki mówiący o tym, ze obcy są wśród nas, i o tym jakie postacie przybierają:

Nie należy również zapominać o tym, że obcy są w stanie przybierać ludzką formę, co jest trzeba przyznać ich asem w rękawie. Przybierają także formę istoty, osoby dobrej, wrażliwej, która jak to się mówi nie skrzywdziła by nawet muchy. Z reguły przybierają postać kobiet, nikt nie potrafi racjonalnie wyjaśnić dlaczego właśnie w kobiety. Tak się przyjęło i tak jest.
TÄ… zdolność wykorzystujÄ… przeciw ludziom, ale nie przeciw pierwszej lepszej napotkanej osobie. WybierajÄ… osobistoÅ›ci ważne, wÅ‚aÅ›cicieli wielkich korporacji, które sÄ… miejscem pracy dla tysiÄ™cy ludzi. PrzybierajÄ…c formÄ™ kobiety, piÄ™knej kobiety rozkochujÄ… w sobie wÅ‚aÅ›cicieli wielkich korporacji, czasem i mniejszych lub też wiÄ™kszych firm. Zanim jednak przystÄ…piÄ… do eksterminacji swojej ofiary dobrze ja muszÄ… poznać. DowiadujÄ… siÄ™ wszystkiego na temat tej osoby dziÄ™ki swoim kolegÄ… po fachu, którzy piastujÄ… wysokie stanowiska w rzÄ…dzie. WybierajÄ… osobÄ™, która w swojej firmie lub korporacji przyjmuje liczne grono ludzi. Obcy majÄ…c zdolność czytania w ludzkich myÅ›lach, „grzebiÄ…” w gÅ‚owie swojej potencjalnej ofiary, na podstawie ich fantazji seksualnych przybierajÄ… postać kobiety ich marzeÅ„, ich najskrytszych fantazji.
Taki zamaskowany obcy rozkochuje w sobie tą osobę. Nie jest to jednak takie proste. Wiele osób na ich celowniku twardo stąpa po ziemi i nie jest ich łatwo owinąć sobie wokół palca. Dlatego właśnie obcy mający rozkochać w sobie taka osobę są najpierw szkoleni pod tym kątem. Z odpowiednim przygotowaniem mogą czynić swoją powinność.
Rozkochać w sobie ofiarÄ™ – to może być banalne, prostoty nadaje sÅ‚owo „rozkochać”. Pod tym kryje siÄ™ namieszanie w psychice ofiary tak aby ona staÅ‚a siÄ™ osobÄ… sÅ‚abÄ… psychicznie. W ten sposób gdy po rozkochaniu w sobie ofiary rzuci jÄ…, ta otrzyma potężny cios psychiczny, przez co bÄ™dzie siÄ™ targnąć na swoje życie. W tym tkwi caÅ‚a metodologia dziaÅ‚aÅ„ istot pozaziemskich, jednak na Å›mierci jednego czÅ‚owieka siÄ™ nie koÅ„czy. Wraz ze Å›mierciÄ… szefa rozpada siÄ™ firma, w której pracowaÅ‚o wielu ludzi. Nie wiÄ™kszość, ale pewna część popeÅ‚ni samobójstwo, a wszystko przez obawÄ™, że nie znajdÄ… innej pracy, ich życie legÅ‚o w gruzach i nie ma sensu nadal wegetować bez Å›rodków do życia.
Nie zabije siÄ™ z tego powodu wielu ludzi, lecz jedynie kilku, jednak dla istot pozaziemskich to i tak dobry wynik. IstotÄ… pozaziemskim chodzi tylko o jednÄ… rzecz – doprowadzÄ… do tego, że część ludzi zabije siÄ™ sama. A reszta, która pozostaÅ‚a zostanie eksterminowana w zmasowanej inwazji, której przypuszczenie na ziemie jest już w planach, która jest jedynie kwestiÄ… czasu.
Trzeba również dodać, że obcy nie ograniczają się jedynie do rozkochiwania w sobie ofiar. Zdolność przybierania ludzkiej formy wykorzystują na wiele różnych sposobów. Kolejnym z nich jest przeobrażenie się w bezdomnego czy inną osobę pokrzywdzoną przez los. Obcy przeobrażony w bezdomnego prosi o pieniądze, nawet najmniejszy datek. Nie namawiam do tego aby nie dawać im pieniędzy albowiem nie wiadomo czy to obcy czy człowiek, jednak przy dawaniu pieniędzy należy unikać kontaktu fizycznego. Nie należy dawać bezpośrednio z ręki do ręki albowiem w czasie kontaktu fizycznego obcy poprzez własną skórę aplikują w nasze ciało nanoboty, które zżerają nas od środka. Nie jest to bolesne, albowiem zaaplikowane nanoboty wstrzykują w układ krwionośny ofiary (w tym przypadku człowieka) środki uśmierzające ból. W pewnym momencie człowiek umiera, zjedzone zostają wszystkie narządy wewnętrzne, tak, że człowiek w środku jest po prostu pusty. Nauka zna wiele takich przypadków, jednak nikt nie śmie mówić o tym jasno i wprost.
Wyżej przedstawionych informacji nie można znaleźć nigdzie, wszystko za sprawą facetów w czerni. Robią wszystko aby brutalna prawda nie wyszła na jaw.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com