Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lady90  

Stały User


ImiÄ™: Brydzia

Wiek: 33

Do³±czy³a: 29 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-30, 10:51   

Moze nie czuja juz tgo smego z zona co z prostytutka
 

nevermore  

Mega wymiatacz

Throw Me Away!



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Maj 2009

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2009-05-30, 20:37   

Nie sądzę. Dla mnie to po prostu zaspokajanie męskich potrzeb seksualnych.
_________________
... show me the silence...
 

Epiphone

Stały User



Do³±czy³: 21 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 14:22   

Bo żona nie zaspokaja go nie zaspokaja;]
Bo nie ma dziewczyny.
Bo nie chce być w stałym związku.
Bo nie umie podrywać i zdobywać seksu za darmo.
"end meny meny oders"
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2009-06-22, 10:46   

Epiphone napisa³/a:

"end meny meny oders"


błagam nie szpanujcie angielskim jak nawet nie potraficie czegoś napisac poprawnie :-o
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

kriso0  

Stały User


Do³±czy³: 19 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-22, 11:04   

Lena_no napisa³/a:

Epiphone napisa³/a:

"end meny meny oders"


błagam nie szpanujcie angielskim jak nawet nie potraficie czegoś napisac poprawnie :-o



tylko tekst w angielskim został umieszczony w cudzysłowie [cudzysłów ?] i napisany jak się powinno czytać.. ehh ludzie jak sie niektórzy czepiacie ,a na jajach nie znacie..

co do tematu.. to mimo ze nie mialem okazji to po widokach ulicznych prostytutek sÄ…dze ze to jest tylko chec zaspokojenia potrzeb seksu.. bo niektore to takie paszczury ,ze az strach spojrzec...
 

brydzia  

User


ImiÄ™: jako SZAKASZKA

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-22, 23:32   Re: dlaczego mężczyźni korzystajÄ… z usÅ‚ug prostytutek?

Moim zdaniem? Kobieta z którą są im nie wystarcza, nie potrafią jej docenic! Szukają jakiś wrażeń, a mogą złapac jedynie jakiegoś ruchanego syfa.! NO cóż, w końcu wszystko jest dla ludzi. Można też zadac pytanie, dlaczego kobiety zostają prostytutkami? Pracę mogłyby znaleźc w wiele miejscach... I zachowałyby przynajmniej resztę godności... :-|
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-06-22, 23:56   

Cytat:

nie potrafiÄ… jej docenic!


Niby że jak, po prostu ona pewnie zdradza i nie uprawia seksu ze swoim facetem albo po prostu nie chce, ona też musi zrozumieć że jej mężczyzna ma potrzeby.
 

damian92618  

User


Wiek: 44

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-23, 10:43   

Cytat:

dlaczego kobiety zostajÄ… prostytutkami?


Te które już zostały są do tego stworzone lubią to i już :wstyd: Męszczyzna który uprawia sex z taką oto paną kojarzy mi się z ciołkiem poniewarz nie umie sobie znaleźć dziewczyny tylko idzie na łatwiznę :kwasny:


Cytujemy używając quote, a nie code.

// Vialink
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-23, 11:47   

damian92618, troszeczke rozwalila mnie twoja wypowiedź..

Faceci korzystają z usług prostytutek, bo kobiety z którymi są nie zaspokajają ich potrzeb, bądź boją się poprosić je o spełnienie ich. Wina może być po obu stronach, czasem po prostą ludzie źle się dobiorą i nie pasują do siebie pod względem seksu. Na początku niby jest ok, bo seks jet 'fajny', ale z czasem w kółko to samo jednej stronie może sie nudzi. Jeszcze wszystko ok, jak druga osoba też lubi różne urozmaicenia i zabawy, problem zaczyna się gdy ktoś jest wierny np. tylko klasykowi i nie dopuszcza do swoich myśli czegoś innego. Wtedy taki facet co ma zrobić? Idzie do kobiety ktora mu da to, czego oczekuje.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-06-27, 19:03   

Zazwyczaj to idą ci co nie mają powodzenia. Albo tacy co boją się o coś poprosić swoją partnerkę. Albo tacy co mają trochę kasy i nie mają nic innego do roboty :D
_________________
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-06-29, 00:05   

...albo starsi Panowie przeżywający kryzys wieku średniego którzy wiedzą ,że nie znajdą młodszej partnerki a żona to stara purchawa. :]
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-12, 07:00   

Z tego co tutaj wyczytałem to głównie żeńską część to wkurza, ale męską także, nie wiem jakie są tirówki poza, że są najgroźniejsze i w życiu bym z taką nie uprawial sexu, nie wiem też jak to jest też w zwykłych burdelach, nie interesuje mnie to, powiem wam jak mi się udało coś takiego wychaczyć.


Szukałem długo i dość intensywnie pani lekkich obyczajów z mojego miasta, a jest to miasto mniejsze od Tychów, nie było łatwo. Kiedy już znalazłem (to było jakoś przed świętami 2009?) nie pamiętam za dobrze, zadzwoniłem do Oliwii bo tak jej na imię i od razu mówiłem czego chcę, normalnie jak do koleżanki czy przyjaciółki, której w życiu bym czegoś takiego nie odważył się powiedzieć, powiedziała, że jest dopiero od 28 grudnia zeszłego roku, cóż powiedziałem "no ok - to do zobaczenia" czy coś w ten deseń, mijał czas, mijał,...aż w końcu naprawdę poczułem, że muszę, był piątek 08.01.2010r. ponownie zadzwoniłem, tym razem mówiąc czego już naprawdę chcę, ustaliliśmy godzinę 13:00 i oczywiście się zgodziła, przychodzę na podaną ulicę jaką mi powiedziała, dzwonię...była gdzieś 12:56, 57? Nie pamiętam, mówi "teraz jestem zajęta, zresztą i tak jesteś przed czasem" a ja "zaledwie 5 minut z uśmiechem" ona "no cóż bywa też z uśmiechem" od razu sobie przypadliśmy do gustu, mówię wam co za fantastyczna kobieta, ale mówię jak było dalej, więc mówi mi, żebym zadzwonił za pół godziny, w międzyczasie dzwoni matka i mówi, żebym włożył mleko do lodówki bo pies może je wypić, no więc nie miałem wyjścia : ) Pędem wręcz do domu, przychodzę, mleko było całe, a że już też była pora, żeby wyjść z psem to nie dałem rady wpaść do Oliwki i dzwonię mówiąć "słuchaj teraz nie dam rady bo mam coś do załatwienia" ...zgodziła się od razu i ustaliliśmy 13:45, no więc dzwonię a ona "teraz jestem w sklepie, zadzwonię Ci jak dojdę" ...cóż zgodziłem się, chociaż byłem trochę wkurzony i zmarznięty już...czekam i czekam...godzina 14:25 - 14:30 "Gdzie Ty jesteś?" a ja "A teraz to już w domu, bo prawie zamarzłem na kość" ona : "aaale to przyjdź bo czekam na Ciebie i nikogo już więcej nie przyjmuję" a ja : "a to nie możesz Ty przyjść do mnie? adres Ci podam" : "no ale ja nie znam (nazwa miasta) za dobrze, tzn. wiem gdzie to jest, ale ja już przygotowana" czy właśnie coś takiego powiedziała a ja "aha rozumiem, ale to muszę się ubrać" ona : "no, to przyjdź, obsłużę tylko Ciebie i już nikogo więcej", ja : "ok, ubiorę się i za chwilę będę" ona : "dobra" koniec rozmowy. Miałem lekkiego stracha nie powiem, bardzo szybko znalazłem adres, więc wchodzę, ale klimat był nieziemski, ciemno w całym mieszkaniu, lampa ledwo chyba się paliła, świeczka zaświecona, miałem stać w sumie, ale ona wyczuła, że mi niekonfortowo to spytała "może Ty wolisz leżeć" odparłem "dobra" i od razu się położyłem i mi robiła laskę, nigdy tego nie zapomnę, to jest teraz mój narkotyk, było więcej jak w niebie, to także spełnienie marzeń, fantazji czy nazwijcie to sobie jak chcecie, a te piersi, a jaka zgrabna i brunetka i 37 lat i niemka, a jakie texty, jaka rozmowna i przypomina mi ze 2 nauczycielki i kocha to, a jeszcze plus jest taki, że jak się tam przychodzi częściej to są zniżki. To jest coś więcej niż sam seks za kasę, nigdy kogoś tak konkretnego i wyjątkowego nie spotkałem. Myślałem, że po czymś takim będę załamany, niezadowolony itp. nic z tych rzeczy! Teraz czuję się zupełnie innym człowiekiem, o wiele bardziej uśmiechniętym i zmotywowanym niż dotychczas, wiem, że ona mi ufa, będę się stopniowo o niej czegoś dowiadywał, a w najbliższej przyszłości to może i bym się związał? A dlaczego by nie? To, że to robi to po prostu jej zawód, też musi z czegoś żyć, pewnie nie miała lekko i dlatego robi to co robi, życie ciągle płata nam figle i ja to doskonale rozumiem i mówię wam - nie ma takiej 2 kobiety na świecie. NIE MA I KONIEC!


Możecie teraz po mnie klnąć, wyzywać od najgorszych itp. mam to i tak w nosie, nie zrezygnuję z tego tak czy siak, a o bankructwie nie ma mowy.

[ Dodano: 2010-01-12, 10:11 ]

grzegs19 napisa³/a:

Sam osobiście nigdy nie wybrałbym się na numerek z panią,bo to troche niehigieniczne :),nawet gdybym był sam i doskwierała mi samotność nie zniżyłbym się do tego poziomu.



Jesteś naprawdę głupi skoro tak uważasz, a wiesz co to są prezerwatywy ?? Nie mówiąc już o innych zabezpieczeniach? Weź kiedyś spróbuj a nie, bo na moje oko to jesteś małym wystraszonym chłopczykiem, który sam nie do końca wie czego naprawdę chce. Nie wierzę, że nigdy ani razu nie chciałeś, na pewno o tym myślałeś i nadal Ci czasem przychodzą takie myśli do głowy, no chyba, że się masturbujesz lub masz swoją miłość to jestem w stanie zrozumieć jeszcze.

Kasiula260 napisa³/a:

Nie mam pojęcia dlaczego chodzą do prostytutek...chyba są naprawde mało atrakcyjni, mają niską samoocene...przecież fajny facet nie musi płacić za sex :hyhy:



Mylisz się, można być fajnym, atrakcyjnym i nie mieć niskiej samooceny, to jest usługa jak każda inna, tylko, że daje tak wiele przyjemności, ale Ty jesteś kobietą i tego nie pojmiesz po prostu.

Ojciec.Dyrektor napisa³/a:

Jeżeli chodzi o mnie, to za ch*** bym nie poszedł na dziwk*. I pomyśleć, że miała taka kilkudziesięciu partnerów przede mną, a i syfa można złapać. :-D



Akurat, bzdury i tyle. Na pewno byś chciał, tylko przez to, że za bardzo się tego boisz to to Cię blokuje, zapewne można Cie wrzucić do worka z alienami i eunuchami.

Missy napisa³/a:

Hormony, tęsknota za spełnieniem, kłótnia, tłumiona złość. Takie najbardziej spotykane powody. Myślę też że tu chodzi o chęć wyżycia się. Dziwka zrobi wszystko nawet będzie udawała ofiarę gwałtu, a przy takim położeniu facet traci rozum.



No chociaż jedna osoba mówi do rzeczy.

Pati009 napisa³/a:

Nie mam szacunku ani do prostytutek,ani do takich mężczyzn



Nie musisz, niech każdy robi to na co ma ochotę a będzie wilk syty i owca cała.

Yossarian napisa³/a:

a to nie miej hahaha. jestem w tym temacie nieco obeznany, więc to jest tak, że zamiast bajerować pannę przez nie wiadomo jak długi czas usiłując ją zaciągnąć do łóżka, co jak wiadomo nie jest takie łatwe, lepiej czasem sobie po prostu iść w takie miejsce, dać kasę i zaspokoić swoją potrzebę. to powod dla ktorego ja korzystałem z ich usług.



Prawda. Szkoda czasu i nerwów, Twoich i jej. Umawiasz się, płacisz, masz i wychodzisz szczęśliwy. A to dlaczego właściwie zaprzestałeś? :P Tylko nie gadaj, że Ci się znudziło...bo to żaden powód.

ladyBlack napisa³/a:

Często z ich usług korzystają zakompleksieni.
Albo szukający nowych doznań.



Z tym pierwszym jeszcze się nie spotkałem nigdy, a z tym drugim to bym polemizował.

nevermore napisa³/a:

Nie sądzę. Dla mnie to po prostu zaspokajanie męskich potrzeb seksualnych.



Nie pisz jak baba ale jak chłop.
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2010-01-12, 19:41   

Montslaveden napisa³/a:

Jesteś naprawdę głupi skoro tak uważasz, a wiesz co to są prezerwatywy ??

owszem sÄ… prezerwatywy.
Bynajmniej mnie by obrzydzała myśl że ta osoba robi to z każdym, każdy ją dotyka.A gumki to nie wszystko..

Gdyby mój chłopak korzystał z takich usług nie miał by prawa do mnie... do momentu aż się nie zbada.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-12, 19:52   

A przepraszam, jesteś dziewczyną, nie zauważyłem, no tak w sumie to masz rację, wiedz jednak, że jest to o wiele bardziej bezpieczniejsze od tirówek i nastoletnich panien na dyskotekach. Zresztą...i tak raz się żyje, więc czy umrę od AH1N1, HIV, zostanę przejechany przez samochód, w tym całym 2012r. czy od tak po prostu, to zbytniej różnicy mi to nie robi. Jestem dorosły i nie wstydzę się swoich czynów, jestem konkretny, ale jak już pisałem znam ku temu umiar i też pewien dystans zachowuję, ale bez przesady. Od dawna marzyłem, żeby zrobić to z kobietą, a że się okazało, że o urodzie niemki to tym lepiej, zacząłem mieć na nie chcice odkąd skończyłem 14 lat, korzystam, bo nie wiem co będzie za kilka - kilkadziesiąt lat.
 

Ostatnio zmieniony przez Montslaveden 2010-01-12, 19:57, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2010-01-12, 19:55   

Montslaveden napisa³/a:

A przepraszam, jesteÅ› dziewczynÄ…,

a gdzie jest napisane że to temat dla facetów?

Montslaveden napisa³/a:

ale bez przesady

kto co lubi, ja nie umówiłabym się z facetem do towarzystwa bo by mnie to obrzydzało.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com