Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-12, 19:58   

jr_ napisa³/a:

Montslaveden napisa³/a:

A przepraszam, jesteÅ› dziewczynÄ…,

a gdzie jest napisane że to temat dla facetów?



nie miałem nic na myśli, że to temat tylko dla chłopów...

jr_ napisa³/a:

ja nie umówiłabym się z facetem do towarzystwa bo by mnie to obrzydzało.



Jakbyś była na moim miejscu to uwierz inaczej byś mówiła
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-13, 01:52   

Przyczyn tego typu zachowań jest wiele i ciężko byłoby wymienić wszystkie, ale z tego, co udało mi się zaobserwować i dowiedzieć, najczęstszymi powodami korzystania z usług prostytutek (nierzadko powody te nakładają się na siebie) są:

* oderwanie pojęcia seksu od pojęcia miłości - dla kobiet najczęśniej jedno bez drugiego nie może istnieć, za to mężczyzna może być w związku z jedną kobietą, a uprawiać seks z inną. Jest to zakodowane w męskiej naturze i wywodzi się z dawnych czasów, kiedy nie znano instytucji małżeństwa i zadaniem mężczyny było przedłużanie gatunku z możliwie jak największą ilością partnerek;

* złe stosunki emocjonalne w małżeństwie - mężczyzna również potrzebuje emocjonalnego spełnienia. Jeśli z jakichś względów żona nie może mu tego dać (np. małżeństwo często się kłóci i nie dogaduje zbyt dobrze), szuka innej kobiety, przy której czułby się jak prawdziwy facet (co z tego, że jej za to płaci);

* niezadowolenie z seksu małżeńskiego -niektórzy mężczyźni, słysząc "Nie" partnerki, nie myślą sobie: "Okej, nie będę jej zmuszał. Szanuję jej decyzję, nie muszę mieć wszystkiego", ale myślą raczej: "Okej, zrobię to z inną. Bez łaski";

* brak poczucia męskości - dotyczy głównie mężczyzn w średnim wieku, którzy nadal chcą czuć się atrakcyjni. A nic nie podbudowuje tak bardzo, jak seks z piękną, młodą kobietą;

* niewierność przedmałżeńska - i nie zrozumcie mnie źle. Wbrew pozorom częste zmienianie partnerek w młodości i tak zwane "korzystanie z życia", dopóki ma się "naście" lat, może mieć znaczny wpływ na zachowania seksualne w przyszłości. Mężczyźnie, który wcześniej nie odmawiał sobie seksu, ciężko jest w przyszłości z niego zrezygnować (np. w czasie, gdy kobieta jest w ciąży).

Mężczyzn można tłumaczyć na wiele sposobów, ale tak naprawdę żadne wytłumaczenie nie tłumaczy zdrady.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com