Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Malwina2002  

User

Imię: Malwina

Wysłany: 2018-04-12, 21:33   Długie kolorowe skarpety. Hit czy kit?

Co myślicie o długich kolorowych skarpetach? Przyznam, że bardzo mi się podobają, chociaż słyszałam różne opinie. To kilka par z mojej kolekcji

DeSade  

Pogromca postów

Wysłany: 2018-04-12, 21:53   

Oj tak. Hit, i to ewidentny.
Ja nie noszę skarpetek, lecz M już tak. I często niestety rozwieszam jego pranie,on moje (to wyraz najwyszej przyjaźni, kiedy twoja bieliznę dotyka ktoś obcy)
I widzę te kolorowe skarpetki w truskawki, porzeczki i smerfy.
Ja mam moze takich z dwie pary.
Czasami zakładam, jak wspólnie siedzimy, żeby się dopasować.
Uwielbiam je.

Malwina2002  

User

Wysłany: 2018-04-12, 22:12   

Ja posiadam w swojej kolekcji między innymi skarpety w ananasy, wiśnie, kotki. Ogólnie, to ja nie lubię chodzić bez skarpet.

Malwina2002  

User

Wysłany: 2018-04-13, 16:04   

To są moje najnowsze nabytki

ajjlinka  

User

Imię: Alina

Wysłany: 2018-04-25, 11:54   

Spoko są, dla mnie hit. Lubie kolorowe dodatki aczkolwiek jak facet zakłada kolorowe skarpetki do garnituru to już mi sie nie podoba tak bardzo.

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)

Imię: Magda

Wysłany: 2018-04-26, 16:11   

Kolorowe skarpety jak najbardziej, ale tylko dla młodych dziewcząt,dla chłopców też nie wskazane.

Hella  

Pogromca postów

Wysłany: 2018-04-26, 20:18   

Nie są one jakieś szczególnie długie, tak powiem na wstępie :-) Myślałam, że masz na myśli dłuższe - podkolanówki albo zakolanówki. W sumie skarpet i tak nie widać, bo sporą część zakrywają spodnie, a pozostałą buty. Nie widzę nic złego w kolorowych skarpetach. Może to zacznie wyglądać nieco dziwnie jak będziesz panią w średnim wieku, ale nie dajmy się zwariować, ile lat Ci do tego momentu zostało :D Ja też mam sporo różnych kolorowych skarpetek i chodzę sobie w nich na co dzień bez problemu :-)

kornelia  

Wymiatacz

Wysłany: 2018-07-27, 13:00   

Uwielbiam kolorowe skarpetki i chyba mam na ich punkcie bzika, bo w każdym sklepie z ubraniami zawsze znajdę jakieś super skarpetki. Uwielbiam słodkie wzory i mam niezłą kolekcję kolorowych skarpet. :-D Ja wolę stopki, takie zaraz za kostkę, lub podkolanówki. Te ze zdjęć mają dziwną długość ;)

pabkojojo

User

Wysłany: 2018-07-29, 19:27   

nigdy bym takich skarpetek nie założył trochę obciachowe

Jedrzej

User

Wysłany: 2019-06-13, 14:34   

A co myślicie o wersji, kiedy dwie skarpety są różne?

Ankel  

User

Ankel

Imię: Anna

Wysłany: 2019-07-23, 15:03   

Jak dla mnie spoko, ale osoba, która nie ma wyczucia stylu może uznać, że z pośpiechu założyłeś 2 różne skarpetki. Chociaż teraz kolorowe skarpetki są modne i coraz więcej osób można zauważyć, że ma skarpetki w różne barwy i wzory. Ostatnio trafiłem na ciekawy artykuł dotyczący jesiennych inspiracji na skarpetki. Do jesieni jeszcze trochę zostało, choć patrząc za okno wydaje się inaczej. Tak czy inaczej wydaje mi się, że warto zapoznać się z tym artykułem by być na bieżąco: http://www.modoweinspirac...na-jesien-2019/

runted  

User

Wysłany: 2019-07-25, 11:07   

Ja mam kilka par długich kolorowych skarpetek. Jedne są z wizerunkiem mopsa - w różnych sytuacjach np. mops marynarz, mops budowlaniec. Dodatkowo mam jeszcze jedną parę, gdzie są dwie różne skarpetki - jedna jest w pszczoły, a druga w żółtoczarne paski :D

Cytrynkeje  

User

Wysłany: 2019-08-17, 08:34   

Zdecydowanie kit

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com