Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Execerate  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 24 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-28, 23:19   DMT

Jakiś czas temu natrafiłem na psychodelik zwany DMT. Poszperałem trochę, i oto efekt:

Cytat:

Wypowiedz jednego mocno wykształconego w zakresie chemii narkomana:

…JeÅ›li w swoim życiu nie przeżyÅ‚eÅ› chociaż jednego ostrego psychodelicznego doÅ›wiadczenia w caÅ‚kowitym odosobnieniu to wiele straciÅ‚eÅ›. StraciÅ‚eÅ› ogromny kawaÅ‚ek tego czym naprawdÄ™ jest życie. ¯ycie jest ( wulgaryzm ) wielkÄ… ( kolejny ) olbrzymiÄ… tajemnicÄ…. Tak naprawdÄ™ istnieje parÄ™ nielicznych sposobów by wÅ‚amać siÄ™ w jego arkana. Jednym z nich sÄ… wÅ‚aÅ›nie psychodeliki. Im cięższe tym lepsze. Najlepsza do tego substancja to „Dwumetylotryptamina”. To najbardziej pomylony drug ze wszystkich, najpotężniejszy narkotyk znany ludzkoÅ›ci. Cięższy od LSD, kokainy czy metaanfetaminy. Jest on nielegalny. Jest on bardzo ( brzydkie sÅ‚owo na „z” ) nielegalny. LÄ…dujesz w pierdlu na kilka lat za samo posiadanie… To jest tak wysoce psychodeliczna substancja że ożywiÅ‚a by martwego… To boski narkotyk. Jest to noÅ›nik, most do stanu boskiego.



Bardzo podobną substancję, bo serotoninę (albo melatnoninę) produkuje nasz mózg podczas snu.

Nie sądzę, aby ktoś z Was to próbował, ale może wie ktoś coś więcej o tym "pomylonym drugu"?

Pozdrawiam.
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-06-28, 23:41   

Też widziałem ten artykuł i także jestem ciekaw :-)
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-28, 23:43   

Sama nie zagłębiałam się nigdy w ten temat, ale o uszy mi się obiło. Nic nie wiem, ale dokształcę się na pewno.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-06-29, 00:29   

Słyszałem, ponoć prawdziwie cudowna sprawa.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-06-29, 02:45   

Słynny 'inny wymiar','pomost między życiem ,a śmiercią'.
Słyszałam z opowieści,lecz nie jest to psychodelik popularny w środowiskach narkomańskich,ze względu na jego trudną dostępność.Bynajmniej w Polsce.Jest substancją produkowaną przez nasz organizm.Niemniej w postaci psychodeliku nie jest to most do stanu boskiego,lecz droga do pozbawiania człowieczeństwa.
Kusi doznaniami,które nie można ponoć porównać do niczego innego.25 mg przeniesie Cię w inny świat.Oczarowany doznaniami sięgniesz po większą dawkę.Co raz częściej chcąc osiągnąć hyperprzestrzeń DMT zaczniesz sięgać po 55 mg.Rozczarowanie realnym światem nie pozwoli na prawidłowe funkcjonowanie w życiu.I tak właśnie Twoje życie jest rękach DMT,a Ty jesteś już nic nie wartą rośliną.
_________________
Drugs&hugs.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-06-29, 11:43   

DMT to potęga tylko w jedną stronę, niestety.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-06-29, 22:53   

Obiło mi się o uszy, ale niewiele. Inspirujące, naprawdę.
Dobrze, że jest trudno dostępny. Bardzo dobrze. Ludzie rozmiłowani w uniesieniach na tle psychicznym (tacy, jak ja niestety) nie powinni mieć dostępu do takich środków.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com