Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Otwarty przez: motyl | 2012-04-02, 21:38

Autor

Wiadomo¶æ

Daniel01  

Wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2012-04-02, 16:30   Do adminów ?

Dlaczego usuwacie kogoś tematy? To jest śmieszne
_________________
Daniel01
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-04-02, 16:34   

Po pierwsze, nie ten dział. Po drugie, może tak warto sprecyzować o jakie temat chodzi, po trzecie, przenoszę.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2012-04-02, 18:34   

Ja wiem o co chodzi. Otóż kolega ciągle zakłada tematy w Waszych problemach o tym samym. Niech kontynuuje to w już istniejącym swoim temacie, który założył dwa tygodnie tematu. A tyczy się tej samej dziewczyny,
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Daniel01  

Wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2012-04-02, 18:36   

Nie o tym samym, bo nie dawno jak załozyłem temat to był o czyms innym. Drugi raz nie bede tego zakłądał bo nie chce mi sie pisac. Moderatorzy tacy mądrzy to niech napiszą to co napisałem wczesniej.
_________________
Daniel01
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2012-04-02, 18:40   

Daniel01, też tyczył się dziewczyny, zresztą tak wszystkie inne.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-04-02, 21:23   

sebastian1918 napisa³/a:

To forum było by niczym bez nas, o tym zapominają wszyscy wyżej postawieni a ja nie zamierzam wam lizać dupy tylko dla tego żeby mieć spokój.


To nie liż dupy nam, dziękuję. To niesmaczne zresztą jest.

Tematy były i będą kasowane jeśli po pierwsze, temat nie jest adekwatny do treści postu w nim zawartego, po drugie, są zakładane w złych działach, po trzecie, jeśli zakłada się kilka tematów dotyczące jednego wątku, a nie prowadzi się dalej w pierwszym rozmowy/dyskusji.

CoÅ› nie jasne jeszcze?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com