Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Jocker  

Wymiatacz

Versatis.pl



Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2007-10-16, 10:21   Dowody

Jakie jest wasze zdanie na temat jeszcze nowszych niż te które większość ma obecnie (plastikowych) ?? Z Chipem ...
_________________
 

m_wielebny  

User

www.wielebny.net


Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Pa¼ 2007

Sk±d: Szalowa

   

Wys³any: 2007-11-14, 18:32   

Może od nowa trzeba będzie nowe zdjęcia, będę miał co robić i na czym zarobić :-D
_________________
www.wielebny.net - galeria zawsze na czasie
 

Jocker  

Wymiatacz

Versatis.pl



Wiek: 31

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2007-11-15, 09:47   

hehe dokładnie ;D
_________________
 

Revolucja  

User


Wiek: 48

Do³±czy³a: 19 Lis 2007

   

Wys³any: 2007-11-19, 20:28   

Mi tam dowodzik odpowiada nie narzekam...
lepsze to niż te zielone czy tam niebieskie ksiżeczki... :lol:
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2007-12-13, 18:31   

A ja dowodu jeszcze nie mam, ale sie wypowiem.

Dowody z chipem, może są i lepsze od plastikowych, ale wymienianie dowodu co 2 lata chyba mało komu sie podoba. Więcej nie powiem bo mnie to nie jeszcze nie dotyczy :0 (i dobrze )
 

Materia  

User



Wiek: 40

Do³±czy³a: 19 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-02-14, 13:58   

Uważam że obecne dowody,są dobre i wcale nie podoba mi się to,że znów bedzie trzeba wymieniać.Zbędna komplikacja :!:
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-28, 20:49   

Mi się tam terazniejszy dowód podoba :) jest mały wygodny i trudno go złamać :)

Mam ligitymacje studencja z chipem i wcale żadna bajera to nie jest..- tyle że co pół roku musze machać do dziekanatu i składać ligitke aby mi maszyna naklejeczke przykleiła a na starych to walneła pieczątke miła pani i wszystko odbywało się w ciagu 5 minut ;) teraz przez tydzień -dwa nie mam loigitki.

Mam dowodem szpanować?
 

Gringo  

Stały User

w dżungli...



Do³±czy³: 12 Lip 2008

Sk±d: Puszcza amazoñska...

   

Wys³any: 2008-07-29, 18:47   

To kompletnie bez sensu.

Po pierwsze uważam, że jeżeli państwo wymaga ode mnie dowodu jako dokumentu tożsamości to powinno REFUNDOWAÆ ich produkcję. Dopiero po złamaniu, zniszczeniu itp... osobiście powinniśmy płacić za ich wyrób.

Jeszcze większym absurdem był fakt, że osoby posiadające stare dowody musiały płacić za wymianę ich na nowy - "lepszy" model. Wyglądało to mniej więcej tak: sejm zadecydował, że przyjdzie do mnie nowa wersja dowodu (bardziej praktyczna itp...) a ja za nią chcąc nie chcą muszę zapłacić, bo inaczej nie jestem pełnoprawnym obywatelem. ABSURD.

Krawaciarze w białym owalnym klocu stojącym przy Wiejskiej, "kupili plastikowe karty za które kazali zapłacić bez zapytania o zgodę". Nie miałbym nic przeciwko, gdyby nowy dowód został wyrobiony mi za darmo.

Jeżeli więc znów panowie na Wiejskiej chcą zmiany dowodów to i owszem, ale nie mam zamiaru stać w kolejkach, płacić po roku odebrania dowodu za nowe "cacko macko", które po prostu włożono mi do ręki. DOMOKR¡¯COM DZIÊKUJEMY!

By przekroczyć granice RP muszę posiadać jako osobę niepełnoletnia Dowód osobisty. Wygląda on identycznie jak dowód pełnoletniego obywatela. Jakby nie wystarczyła mi, np: legitymacja, czy jakiekolwiek dwa dowody potwierdzające tożsamość. :/ Więc przed nieoczekiwanym wyjazdem muszę udać się do urzędu po zaświadczenie o obywatelstwie i tożsamości za które muszę zapłacić i które mogę uzyskać tylko po złożeniu podania o wydanie mi dowodu osobistego, za który dodatkowo muszę zapłacić.
_________________
"Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała."
P.Coelho

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com