Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

jeason

User


Doł±czył: 06 Lut 2010

   

Wysłany: 2010-02-06, 13:23   Droga do popularnoĹ›ci

hej. od bardzo dawna śpiewam, ostatnio zapisalem sie do szkoly muzyki rozrywkowej,
nie wiem czy to dobrze, ale chyba tak, bo trafilem na pewnego producenta, ktory powiedzial , gdy mnie zobaczyl, że jesli chodzi o bycie piosenkarzem , to mam duży plus ze wzgledu na to , iż dobrze wyglądam, i do tego jestem facetem, nie wiedzial jeszcze jak śpiewam, ale niedawno zaśpiewalem u nauczycielki wokalu pewna piosenke, ocenila mnie na bardzo dobry, pozniej dowiedzialem sie, iż ów producent, potem zapytal tej wokalistki , jak mi poszlo (czyli zainteresowal sie mną?) potem zadzwonilem do niego bo mam pare pytan do niego a on chetnie sie zgodzil szczegolnie gdy slyszal ze mi fajnie poszlo.

czy to dobry pomysl, by moc poruszuc z nim temat o Demie muzycznym? czy to wszystko znaczy ĹĽe faktycznie sie gosciu interesuje i moze cos z tego bedzie?
 

Piracy  

Pogromca postĂłw

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Doł±czył: 12 Wrz 2009

   

Wysłany: 2010-02-06, 13:24   

jeason napisał/a:

czy to dobry pomysl, by moc poruszuc z nim temat o Demie muzycznym? czy to wszystko znaczy ĹĽe faktycznie sie gosciu interesuje i moze cos z tego bedzie?



A skąd mam to wiedzieć? Chcesz to działaj, samo nie przyjdzie.
 

jeason

User


Doł±czył: 06 Lut 2010

   

Wysłany: 2010-02-06, 13:30   

tylko pytam bo wkoncu nie jest latwo ĹĽeby wystapic gfzies w konkursie gdzie w jurorach znajdzie sie akurat producent muzyczny,a ja go mam doslownie pod nosem w dodatku i do tego mi dawal duzo do zrozumienia
 

Piracy  

Pogromca postĂłw

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Doł±czył: 12 Wrz 2009

   

Wysłany: 2010-02-06, 13:46   

jeason napisał/a:

a ja go mam doslownie pod nosem w dodatku i do tego mi dawal duzo do zrozumienia



Więc jaki problem? Popytaj go o pomoc, czy coś.
 

FunnyGuy  

Stały User


Doł±czył: 05 Lut 2010

   

Wysłany: 2010-02-06, 19:06   

Narysowałem Ci mapę. (to pisze Moja łaska, nie laska.)


I moja wizytĂłwka
 

ojzu  

Pogromca postĂłw

.|.



Imię: Lesław

Doł±czył: 05 Gru 2009

   

Wysłany: 2010-02-06, 19:25   

jeason, a Ty sprecyzowałeś co chcesz śpiewać, jak i o czym czy po prostu śpiewać żeby być popularnym ? Bo takich to właśnie oni najbardziej potrzebują, z dobrym imidżem, trendi, najlepiej kontrowersyjnych, a sam śpiew to drugorzędna kategoria.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

jeason

User


Doł±czył: 06 Lut 2010

   

Wysłany: 2010-02-06, 20:27   

tak . muzyka pop - dance

śpiewać i być popularnym, o to mi chodzi ;]

ale nie chodzi o sama popularnosc tylko poprostu bardzo podoba mi się wystepowanie w teledyskach i wogole poczucie ze inni cie ogladaja .. to mnie od bardzo dawna kręci a w poniedzialek bede rozmawial z tym producentem
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com