Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: martucha1231 | 2010-08-17, 16:42

Autor

Wiadomo¶æ

indie_babe  

Wymiatacz

mgiełka



Do³±czy³a: 22 Lis 2008

Sk±d: Górny ¦l±sk...

   

Wys³any: 2008-11-22, 21:17   dzieÅ„ dobry wieczór ^^.

bezsensowne jest zakładanie tematu związanego z moją osobą, ale jakoś tak mnie naszło. jak wszyscy, to wszyscy ^^.
nie wiem co napisać o sobie.
Barbara.
Basia.
BaÅ›, o zgrozo.
jestem kolejnym elementem układanki, która nigdy nie będzie miała końca, jedynie przerwę. to nawet lepiej, nikt się nie musi zastanawiać, kto będzie ostatni, bo i tak coś będzie.
myślę. myślę. myślę. i jeszcze nigdy niczego mądrego nie wymyśliłam. mogę godzinami zastanawiać się dlaczego cytryna jest żółta a ja nie mogę być niezapominajką.
uwielbiam pisać. cokolwiek, o czymkolwiek, gdziekolwiek. zawsze mam przy sobie pamiętnik. można powiedzieć, że pisanie to część mojego życia.
lubię iść sobie ulicą, przypominać śmieszne wydarzenia i po prostu śmiać się. i nie, nikt nie patrzy na mnie jak na idiotkę. czasem zastanawiam się, czy jestem przeźroczysta.
i ten. uwielbiam pisać o sobie, jakby nie było.
:)
_________________
...każdy element po setce to początek kolejnej setki. Taka nierówność pierwszej setki. Nierówność równa się beznadziejności, beznadziejność - upadkowi.
I koło się zamyka.
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-11-22, 21:27   

witam, ile masz lat?:)
 

indie_babe  

Wymiatacz

mgiełka



Do³±czy³a: 22 Lis 2008

Sk±d: Górny ¦l±sk...

   

Wys³any: 2008-11-22, 21:31   

14. i chciałabym przez całe życie tyle mieć ;]]
_________________
...każdy element po setce to początek kolejnej setki. Taka nierówność pierwszej setki. Nierówność równa się beznadziejności, beznadziejność - upadkowi.
I koło się zamyka.
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-11-22, 21:33   

oj, ja nigdy w życiu nie wróciłabym do tego wieku.
Teraz to jest życie, po osiemnastce;p
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-11-22, 22:09   

Ja też bym chciał być całe życie w tym wieku co teraz jestem. :-D

Witamy na forum! ;-)
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-22, 22:10   

indie_babe napisa³/a:

uwielbiam pisać. cokolwiek, o czymkolwiek, gdziekolwiek. zawsze mam przy sobie pamiętnik. można powiedzieć, że pisanie to część mojego życia.
lubię iść sobie ulicą, przypominać śmieszne wydarzenia i po prostu śmiać się.


Niesamowicie jest mi to bliskie. Dzieńdobry:)
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-22, 22:28   

Jeju czytając twój Post sądziłam że masz z 18-19lat, bardzo ładnie piszesz i tak poetycko.
Mimo, że tak wiele o sobie to mało wiem. Ale w sumie Bardzo mi Miło! Dziękuje.

WItaj
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

MagicalFire  

Stały User

McGavyer



Imię: Paweł

Wiek: 37

Do³±czy³: 21 Lis 2008

Sk±d: cybinka

   

Wys³any: 2008-11-23, 00:01   

indie_babe, witam serdecznie :mrgreen:
_________________
'Może i jestem idiotÄ…, ale nie jestem gÅ‚upi.' © Forrest Gump


reklamuje swoje forum :p
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-11-23, 00:04   

indie_babe napisa³/a:

jestem kolejnym elementem układanki, która nigdy nie będzie miała końca, jedynie przerwę. to nawet lepiej, nikt się nie musi zastanawiać, kto będzie ostatni, bo i tak coś będzie.
myślę. myślę. myślę. i jeszcze nigdy niczego mądrego nie wymyśliłam. mogę godzinami zastanawiać się dlaczego cytryna jest żółta a ja nie mogę być niezapominajką.



:shock: To pierwsze zdanie czytałem kilka razy ... zanim doszedłem do jego tego prawdziwego sensu ... i nie dlatego, że jest źle napisane czy coś ... ale ... łoł .... tak to skomentuje.

Bardzo podoba mi się Twój styl wypowiedzi, pogląd na otaczający świat ... takich osób na forum potrzebujemy ;-)

A powiesz coÅ› jeszcze o zainteresowaniach, pasjach itp ? ;-)
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-23, 08:44   

vialink napisa³/a:

Bardzo podoba mi się Twój styl wypowiedzi

mnie też się bardzo podoba.
Witamy:P
 

indie_babe  

Wymiatacz

mgiełka



Do³±czy³a: 22 Lis 2008

Sk±d: Górny ¦l±sk...

   

Wys³any: 2008-11-23, 11:35   

vialink napisa³/a:

A powiesz coÅ› jeszcze o zainteresowaniach, pasjach itp ? ;-)



nie jestem ciekawym ludziem raczej ^^ no więc. tak jak już pisałam, uwielbiam pisać. chyba od zawsze, gdy byłam w przedszkolu, cieszyłam się, że będę mogła w podstawówce pisać wypracowania [mniejsza, że prawie wcale ich nie było, babka z polskiego kładła nacisk na gramatykę]. zostało mi to do dziś. gdy nie mam co robić - piszę. gdy nie mogę zasnąć - piszę. gdy się z kimś pokłócę - piszę. gdy się stresuję - piszę. a gdy jestem smutna, to tymbardziej piszę.
kiedyś grałam na gitarze[a raczej próbowałam grać], ale uznałam, że mam za mało cierpliwości. a teraz, gdybym chciała jeszcze pograć, to nie mam kiedy, albo pan Leń mnie odwiedza.
lubię też czytać książki. wszystkie, bez wyjątków, zaczynając od beznadziejnych książek dla nastolatek typu 'mam chłopaka i przyjaciół i rodzinę i jestem fajna i wszystko jest ok' przez stare, historyczne i dokumentalne pliki, kończąc na książkach fantasy.
nie jestem jakaś zamknięta w sobie, skryta czy coś. kiedyś taka byłam, ale to bez sensu. po co skrywać w sobie rzeczy, które wymagają opowiedzenia? no, może trochę, ale to każdy ;)czasem czuję się samotna, jak każdy. mimo, że co druga osoba uważa się za mojego przyjaciela/przyjaciółkę. a co wtedy robię? tak, piszę xD
może to nie jest zainteresowanie, pasja czy coś, ale ciągle marzę. w drodze do szkoły, w autobusie, u przyjaciółki, w wannie, w kościele, u weterynarza i gdziekolwiek indziej. nawet teraz, gdy to piszę, moje myśli są gdzieś daleko, tam, gdzie stworzyłam swój wyimaginowany świat. tam, gdzie mogę być niezapominajką, a każdy setny element, nie jest nowym, kolejnym początkiem, tylko ciągiem po jednej, jedynej setce.
jak ktoś to wszystko przeczytał, to obiecuję mu, że będę go podziwiać do końca życia.
_________________
...każdy element po setce to początek kolejnej setki. Taka nierówność pierwszej setki. Nierówność równa się beznadziejności, beznadziejność - upadkowi.
I koło się zamyka.
 

Ostatnio zmieniony przez indie_babe 2008-12-04, 20:32, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-23, 12:03   

Myślę, że ciekawa osóbka z Ciebie.
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-23, 15:14   

Ja przeczytałam i zgadzam się z powyższymi stwierdzeniami, że piszesz ciekawie. Masz lekkość pisania, lekki, intrygujący styl. I interesujące poglądy.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-11-23, 19:25   

Ciekawa osobowość.

Witamy ;)

Pisz, pisz.
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-11-23, 19:47   

Witamy :-D
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com