Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Zamknity przez: metalmummy | 2016-11-14, 19:37

Autor

Wiadomo

fifciu

User


Doczy: 12 Lis 2016

   

Wysany: 2016-11-12, 13:28   Dziewiczy wąs

Witam, mam 15 lat i jak widac po temacie, mam dziewiczy wąsik, który no nie powiem ale jest bardzo widoczny. Dziewczyny w szkole mówią zebym to zgolil, i w sumie tez bym chcial bo to strasznie wygląda, ale mama i tata odradzaja bo podobno potem bedzie to jeszcze gorzej wyglądało, beda te wloski twardsze i ciemniejsze. Doradzcie mi co mam zrobi, jak u was to bylo?
 

Bohun  

User

Siewca Sierot



Imię: Wojtek

Wiek: 26

Doczy: 28 Pa 2016

Skd: Wrocław

   

Wysany: 2016-11-12, 13:32   

Zgol ten koper synu.
_________________
GNLS
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2016-11-12, 13:35   

Nie będzie gorzej. Powinieneś zgolić. Włos się wzmocni i zarost będzie ładniejszy, tak mi się wydaje.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Doczy: 29 Mar 2013

   

Wysany: 2016-11-12, 13:36   

Rodzice to chyba w innym stuleciu żyją i wierzą w jakieś głupoty (mi moi to samo mówili) Zgól to bo to idiotycznie wygląda i dziewczyny mają z tego raczej bekę.
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

aragorn  

Wymiatacz


Wiek: 26

Doczy: 12 Mar 2014

   

Wysany: 2016-11-12, 13:36   

Sorry, ale co ma golenie włosów do ich długości, twardości i grubości, warunkowanej genetycznie? To "nie gol bo będą twardsze i grubsze" to wiejski mit robiący któreś już okrążenie dookoła świata. Zgol to coś
 

fifciu

User


Doczy: 12 Lis 2016

   

Wysany: 2016-11-12, 14:02   

A jak to zgolic? Maszynka jednorazowa, i na sucho czy nałożyć pianke?
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Doczy: 29 Mar 2013

   

Wysany: 2016-11-12, 14:06   

Ja dziewiczy wąsik goliłem po przemyciu twarzy wodą nie wiem czy ma sens używać pianki zależy ile Ci tam tego narosło ;)
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Matt19  

Stały User

Skandalista ;)



Imię: Mateusz

Wiek: 24

Doczy: 05 Sie 2016

Skd: Olsztyn

   

Wysany: 2016-11-12, 15:38   

Ogól się. Wygląda to następująco. Moczysz twarz wodą, na wilgotną twarz nakładasz piankę bierzesz maszynkę jednorazową i do dzieła :) po goleniu myjesz twarz. Pierwsze golenie jest nie przyjemne bo starsznie piecze ale balsam po goleniu powinien rozwiązać ten problem. Pierwsze golenie też miałem w Twoim wieku. Teraz mam 17 lat i musze golić się regularnie bo poza wąsem rośnie mi jeszcze broda :) jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to pisz :)
_________________
Naiwność mam pod sercem,
bo czasami sam już nie wiem kto jest moim przyjacielem.Najgorsza prawda jest lepsza niż słodkie kłamstwo co z tego, że w kontakcie mi nie pasuje przyjaźń, po co coś zaczynać, skoro jutro chcesz z tym skończyć
 

aragorn  

Wymiatacz


Wiek: 26

Doczy: 12 Mar 2014

   

Wysany: 2016-11-12, 16:14   

Golenie na sucho podrażnia skórę, już lepiej zwilżyć trochę skórę wodą. Sam tak często robię z braku czasu. Maszynka i heja
 

fifciu

User


Doczy: 12 Lis 2016

   

Wysany: 2016-11-12, 17:10   

Własnie przebyłem rozmowe z mamą o tym goleniu tego wąsa, i moja rodzicielka dalej zostaje przy swoim ze to jednak bedzie gorzej wygladac niz teraz. I mowi mi ze potem bede tego żałował. I w sumie sam juz nie wiem co robic.
 

Bella02  

Stały User



Doczya: 26 Lut 2013

   

Wysany: 2016-11-12, 18:00   

No przecież kiedyś i tak będziesz musiał to zgolić. Więc masz tego nigdy nie robić, bo kiedyś tam odrośnie niby grubsze i ciemniejsze? Jak odrośnie, to zgolisz znowu i tyle. To jest właśnie jeden z elementów bycia mężczyzną - nie chcesz mieć zarostu, to musisz się golić. Nie za bardzo rozumiem logikę Twoich rodziców, ale wiem, że niestety wielu ma takie podejście do tej kwestii. Moim zdaniem powinieneś zacząć się golić, jeśli czujesz się niekomfortowo z zarostem. W gimnazjum miałam kilku kolegów, którzy przez długie miesiące chodzili z tak zwanym dziewiczym zarostem lub jak kto woli "koprem". Nie wyglądało to estetycznie, niestety rówieśnicy często się z tego podśmiewali gdzieś na boku. Mam wrażenie, ze ci chłopcy również nie czuli się dobrze bez golenia, ale prawdopodobnie mieli podobny problem do Twojego i po prostu nie wiedzieli co z tym zrobić.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-11-12, 20:25   

Zgól. Możesz kupić piankę do golenia, to kosztuje grosze. Ewentualnie możesz zrobić pianę z mydła, na takie miękkie włoski wystarczy.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Samurai  

User

Znowu was czytam :D


Imię: Krzychu

Wiek: 26

Doczy: 06 Lis 2016

   

Wysany: 2016-11-12, 22:37   

Chryste, zgól to. Odrośnie ciemniejsze i grubsze, a nie o to chyba chodzi? Nie rozumiem w ogóle tego zastanowienia :-o
_________________
Chcesz wejść w świat dorosłych?
-Nie, dzięki
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



Imię: Julia

Wiek: 24

Doczya: 29 Maj 2016

   

Wysany: 2016-11-13, 11:07   

aragorn napisa/a:

Sorry, ale co ma golenie włosów do ich długości, twardości i grubości, warunkowanej genetycznie? To "nie gol bo będą twardsze i grubsze" to wiejski mit robiący któreś już okrążenie dookoła świata. Zgol to coś


To nie jest bullshit, odrastają coraz ciemniejsze, twardsze i w ogóle większe. Nie po jednym zgoleniu, tylko dłuuuuuższym czasie.

Nie zmienia to jednak faktu, że każdy facet się goli. Autorze, Ty też powinieneś - bo to jest naprawdę odpychające...
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

fifciu

User


Doczy: 12 Lis 2016

   

Wysany: 2016-11-14, 19:31   

Koper zgolony, dzieki za odpowiedzi :D
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com