Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2013-12-18, 16:28   

Bard_Zerald napisa³/a:


Ostrzy zaprawieni w boju palacze raczej nie dadzą sobie wcisnąć truskawkowej pary wodnej zamiast czerwonych malborasów



kiedyś myślałam, że czerwone marlboro są czerwone bo są o smaku truskawek.

co do e-szlugi to ostro zastanawiam się nad faktem zakupienia sobie owej, bo już dwie osoby z mojego otoczenia przestały zupełnie palić normalne papierosy i palą tylko elektryki, jednak z drugiej strony moim zdaniem to już nie to samo. ostatnio w ogóle ograniczyłam palenie, z niewiadomych przyczyn, palę jakieś 3 szlugi dziennie, gdzie jeszcze niedawno było to z pół paczki.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2013-12-19, 12:58   

E-papierosy działają na tej samej zasadzie co i tradycyjne,ale każdy uważa inaczej i jest w totalnym błędzie.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2013-12-19, 13:29   

musiałam chyba z sześć razy przeczytać Twój post, żeby go zrozumieć. uważasz, że e-papierosy działają na tej samej zasadzie co normalne fajki, tak? owszem, jeżeli bierzemy pod uwagę sam fakt wpuszczania i wypuszczania z płuc dymu, generalnie różnica jest dość spora.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

zakrÄ™tka  

Stały User

stay away, bitch.



Do³±czy³a: 27 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-12-19, 13:46   

Właściwie sama nie wiem, co myśleć o tych całych e-papierosach. Dużo się nasłuchałam o tym, że wcale takie zdrowsze od normalnych papierosów to one nie są, a wręcz przeciwnie. Nie wiem ile w tym prawdy, zresztą podobnej zabawki nie mam zamiaru kupować. Nie jestem do tego przekonana, wolę sobie kupić paczkę normalnych papierosów i zajarać jak człowiek, a nie jak ufo. Może kiedyś bardziej się wgłębię w wiedzę na temat e-papierosów i się do nich przekonam, ale na razie nie mam po prostu takiej potrzeby. Wielkiego problemu z nałogiem nie mam, dlatego nie potrzebuje uciekać się do tego typu środków w celu rzucenia palenia. Zresztą, te e-papierosy kompletnie nie smakują i nie ma żadnej przyjemności z palenia ich. A tak swoją drogą strasznie irytują mnie ostatnio grupki małolatów obkupione w te całe elektryki, gdzie większa część z nich pali je tylko pod publikę i zachowuje się tak jakby dodawało im to.. lansu? A jak dla mnie wygląda to tylko śmiesznie.
_________________
- Pobiegliśmy do samochodu. Nie miał kół, ktoś nam koła zaje*ał.
- Zaje*ał koła.. To my jesteśmy złodziejami! Wiesz, czym się różnią złodzieje od niezłodziei, Goldi?
Bo to oni zaje*ują, a nie im zaje*ują! Czujesz tą je*aną różnicę?!
 

Dawids  

User



ImiÄ™: Dawid

Wiek: 28

Do³±czy³: 25 Gru 2013

Sk±d: Lubelszczyzna

   

Wys³any: 2013-12-25, 19:26   

E - papierosy szkodzą również ale owiele mniej od analogów...
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-12-25, 20:14   

Ja dzisiaj pierwszy raz paliłem e-papierosa.I to strasznie sztuczne jest. Nie ma to jak normalny sztach ,normalnej szlugi. Fajkę jak sobie zapalę to mam spokój na kilka godz. a tego e-papierosa chciało mi się jarać cały czas, a teraz boli mnie głowa. :-/
Normalna szluga wygrywa
_________________
You know who i am
 

sheldon20  

Stały User

Sheldon20


ImiÄ™: Damian

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Lip 2012

   

Wys³any: 2013-12-26, 11:29   

Jeżeli ktoś nie pali nałogowo to nie widzę sensu kupowania sobie tego e-papierosa,tak w ogóle ja chciałem sobie kupić,ale pomyślałem sobie skoro nie pale nałogowo nie nie ma sensu sobie kupić tego e-papierosa,w sumie to nie ma to jak normalny papieros :)
_________________
111
 

Boreae  

Mega wymiatacz

Faust



Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Cze 2011

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2013-12-26, 18:25   

Rzucić może pomóc, choć lepiej chyba pomału ograniczać i rzucić ot tak.

Ogólnie te e-papierosy są całkiem, całkiem. Zwłaszcza te smakowe wkłady... ale wolę tradycyjne i z tym nie wygram niestety tak łatwo ;p.
_________________
11.07.2013 <3 .

"Wilcze spojrzenie na świat."
Zapraszam do odwiedzenia ;>.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-12-26, 23:29   

Boreae napisa³/a:

Zwłaszcza te smakowe wkłady.


Taa to ja CI powiem co na nich piszÄ™.

Produkt przeznaczony włącznie dla osób dorosłych-zupełnie jak szkodliwy alkohol,a to tylko wkład.
Przechowywać z dala od dzieci i ZWIERZ¡T!!(sic!)
Produkt zawiera nikotynę, która jest substancją BARDZO toksyczną
I do tego trzy grafiki


i takie X również na pomarańczowym tle.
Ja nie mam pytań
_________________
You know who i am
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2013-12-27, 00:20   

psychickid napisa³/a:

w ogóle ograniczyłam palenie, z niewiadomych przyczyn, palę jakieś 3 szlugi dziennie, gdzie jeszcze niedawno było to z pół paczki.


Może jesteś w ciąży? :-P
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

pati_boss  

User


Do³±czy³a: 02 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-01-02, 13:38   

a moim zdaniem e-papierosy są beznadziejne. Nie dają kompletnie radości z palenia. Nie mają smaku. Ludzie którzy je palą wydają się być skrajnymi nałogowcami.
 

Pazyfoe  

User

J.B 4evah



ImiÄ™: Gosia

Do³±czy³a: 26 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-01-26, 18:39   

ja mysle ze to jest naprawde genialne rozwionzanie ja jak mialam 10 lat i zaczelam palic to mysalam ze nie żuce ale udal0 sie ;DDDD dzieki epapierosom ;DDD bo moj facet mi polecil je i zaczelam i jusz nie pale od tych kilku lat ;D to dzieki nim ;D fajny temat czekam na wasze wypowiedzi co wy sondziie o tym ;DDD
_________________
<3333<3333 <3
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2014-01-26, 19:18   

pati_boss napisa³/a:

Nie mają smaku. Ludzie którzy je palą wydają się być skrajnymi nałogowcami.



:D Tzn jak nie mają odpowiednio mocnego smaku fajki o zapachu malborasa czerwonego, tylko truskawkową chmurkę muszą być uzależnieni od szlugów? Napewno nie od smaku.
Poza tym powiem ci, że to właśnie tym mocno uzależnionym nie starczają epapierosy, bo nie są dość intensywne i nie mają "smaku".

Generalnie z osób, które znam ludzie palą różne liquidy, raz biorą sobie 6 raz 18 a raz zerówkę i wszystko im jedno.

Btw ostatnio jak byłem przy kasie kupiłem sobie Chess'a, polecam, bo to najlepsza z tańszych efajek na rynku, a gdzieś 150 kosztuje, ja wyhaczyłem za 110
_________________
 

pÅ‚ateczek  

User


ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 13 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-03-13, 11:19   

Moim zdaniem e-papierosy są słabe. Niesmaczne, bez stylu, a też trujące...
 

ala_m90  

User


Do³±czy³a: 12 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-05-12, 17:07   

a mi się wydaje, że papierosy ogólnie są słabe. Zarówno te "e" jak i tradycyjne!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com