Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

NatalixDD  

Stały User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 29 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-14, 17:20   Egzamin

Za tydzień egzamin. Jakie są Wasze odczucia co do niego? Jak myślicie co Wam pójdzie dobrze, a co słabiej?
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-14, 18:03   

PiszÄ™ za rok.
Ale ciesze się ,że dzięki Wam mamy wolne :-D

Jak to wypada? środa , czwartek , piątek?
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-14, 18:36   

Nie wiem czemu ale stresu ani zdenerwowania to ja żadnego nie odczuwam. Najlepiej zapewne pójdzie mi część humanistyczna, średnio matematyczna a najgorzej angielski...
:hyhy:
 

annie_93  

Wymiatacz

mała cholera^^



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 17 Lut 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-04-14, 18:50   

Jedyne o czym myśle to o matematyczno-przyrodniczym. Język i tak się nie liczy, a polonistyczny łatwizna. Jakoś to będzie, niech się dzieje wola nieba ;)
_________________
Możesz lubić życie jakie prowadzisz,
Możesz prowadzić życie jakie lubisz,
Możesz nawet poÅ›lubić Harry’ego,
Ale zabawiać siÄ™ z Ike’iem.
 

NatalixDD  

Stały User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 29 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-14, 18:59   

Ja z angola byłam na 3 miejscu najlepszych wyników w klasie, więc sie o niego nie martwie. Polski łatwy, ale najbardziej boję się, że mat- przyr. mi źle pójdzie, a jest mi potrzebny do tej szkoły do której idę.

PS.: Kto z Was napisał mit na egzaminie próbnym? :D U mnie w klasie tylko 3 osoby próbowały.

[ Dodano: 2009-04-14, 19:01 ]

CheeryLipstick napisa³/a:

PiszÄ™ za rok.
Ale ciesze się ,że dzięki Wam mamy wolne :-D

Jak to wypada? środa , czwartek , piątek?



Tak, środa, czwartek i piątek. Masz fajnie że piszesz dopiero za rok ;) Najchętniej zostałabym jeszcze przynajmniej rok w gimnazjum, albo chociaż cofnęła czas :P
 

VITO  

Hiper wymiatacz

Król ShoutBox



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-14, 19:24   

To tak. Od marca miałem się uczyć, później doszedłem do wniosku że zacznę się uczyć od kwietnia, minęła Wielkanoc a dopiero dzisiaj zacząłem powtarzać fizykę z pierwszej klasy.
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty...
 

adkus310  

User

adkus310



ImiÄ™: Adrianna

Do³±czy³a: 30 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-14, 19:29   

Ja miałam podobne podejscie:P
Najbardziej stresuje sie mat-przyr... jakis koszmar. Z resztą ogólnie się boję. Od tego egzaminu zalezy gdzie do szkoły pójde...Boziu...
_________________
**Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym.**

Jan Paweł II
 

m4a1domin

Wymiatacz

No pain, no gain



ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-14, 19:30   

Egzamin heh miła historia to morze powiem jak ja się przygotowywałem właśnie w ostatnim tygodniu sterty próbnych testów nieraz to i 5 dziennie się rozwiązywało. Części matematycznej nie ma się co bać trzeba tylko pomyśleć powtórzyć sobie wzory, nie wiesz zadania jedziesz dalej ja tak miałem w 3 zadaniu się zawiesiłem nic jadę dalej i jakiś 5 zadaniach oświecenie powrót do 3 i tak to się pisało, ale było ciężko dlatego iż bolała głowa( ból głowy spowodowany kacem po oblewaniu części humanistycznej, nie polecam tego robić). To życzę powodzenia i do nauki :)
_________________
Padlem, nikt nie poda reki.... Sam wstane... Silniejszy
 

amare  

Stały User



ImiÄ™: Amanda

Wiek: 30

Do³±czy³a: 23 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-14, 19:35   

Myślę, że napiszę dobrze. Chociaż czasami pojawia się taka myśl że pewnie jak zwylke coś spie***. Najbardziej boję się humana. A niemiecki olewam. Nie ma na to nawet żadnego papierka, do niczego się nie liczy więc nie ma sensu się tym za bardzo przejmować. No chyba że ma się głupiego nauczyciela do języka, który bierze pod uwagę ilość punktów do oceny...

NatalixDD napisa³/a:

PS.: Kto z Was napisał mit na egzaminie próbnym?


Ja napisałam coś, co miało być mitem. Wyszła bajka... Dostałam za to może z 5 punktów. U nas poprawnie napisała chyba tylko jedna osoba.
A jeśli chodzi o powtarzanie to... Podobnie do VITO. Odkładam cały czas. Skończy się pewnie na rozwiązaniu kilku testów przykładowych i powtórzeniu dzień przed testem wzorów z fizyki i dat historycznych... Jak zwykle.
A ile mieliście punktów z próbnego? Ja z mat-przyr-46, human-41 a język-40.
Cieszyłabym się gdybym napisała tak końcowy..
_________________
Jednym z dowodów na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.
 

NatalixDD  

Stały User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 29 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-14, 21:51   

Ja próbowałam napisać ten nieszczęsny mit ale chyba bardziej mi z tego wyszło opowiadanie :P A co do powtarzania do egzaminu to pełen spontan, niczego się nie ucze. Może tylko powtórze wzory z matmy i z fizyki. Z angola mam ambicje na jakieś 42 pkt, bo mam nadzieje że przyczyni się to do 5 na koniec roku, z polskiego licze na ok. 40, a z matmy będę się cieszyła nawet z 30 :D
 

marionetkowa  

Wymiatacz

królewna rapera...



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 10 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-16, 20:54   

VITO napisa³/a:

To tak. Od marca miałem się uczyć, później doszedłem do wniosku że zacznę się uczyć od kwietnia, minęła Wielkanoc a dopiero dzisiaj zacząłem powtarzać fizykę z pierwszej klasy.


Też takie miałam zamiary, ale na nich się skończyło :hyhy:

Ale czego się nie nauczyiśmy do tej pory tego sie nie nauczymy przez te 5 najpliższych dni. Teraz to trzeba Tylko odpoczywać :-)
hehe
_________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely?

 

eMeF  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 14 Kwi 2009

Sk±d: ¿e znowu

   

Wys³any: 2009-04-17, 16:43   

a kiedy ten egzamin ? ja pamiętam, że jakoś specjalnie się nie uczyłam... z matmy najlepiej powtórzyć pola/objętości itp bo zawsze się to przydaje (zadania w stylu ile jest wody w akwarium czy tak jak ja miałam o jakimś tam wale w kształcie trapezu) a polski to w sumie nie ma się czego uczyć tekst źródłowy+myślenie i jest git :) Powodzenia
 

Szamanka  

Stały User



ImiÄ™: Paula

Wiek: 31

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

Sk±d: Miasto Bo¿e

   

Wys³any: 2009-04-17, 17:41   

Sam egzamin nie przeraża mnie aż tak bardzo. O wiele mocniej stresuję się na myśl, że zawiodę rodziców, a zawiodę na pewno, bo mają oni względem mnie zbyt duże oczekiwania.
Osobiście już dawno pogodziłam się z tym, że strasznie opuściłam się w nauce i zdaję sobie sprawę, że nie zdołam nadrobić zaległości.
Będzie, co ma być.
_________________
God bless you.
 

eMeF  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 14 Kwi 2009

Sk±d: ¿e znowu

   

Wys³any: 2009-04-17, 19:04   

na tym egzaminie to i farta trzeba mieć więc masz szanse mieć dużo punktów ;) Ja przed egzaminem przekalkulowałam ile muszę mieć żeby dostać się do tego LO co chcę no i się udało :-D
 

marionetkowa  

Wymiatacz

królewna rapera...



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 10 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-17, 20:15   

Cytat:

a kiedy ten egzamin ?


środa-> polski
czwartek-> matma
piÄ…tek-> angielski
:-)
_________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely?

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com