Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mer Cropp

User


Do³±czy³: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-19, 13:30   Egzaminy poprawkowe.

Witam.

Z 4 przedmiotów dostałem ocenę niedostateczną, niestety miałem problemy w szkole i zachorowałem na początku chodziłem chory potem już z łóżka nie mogłem się ruszyc..
W gimnazjum są egzaminy poprawkowe z 2 przedmiotów.
Co mogę zrobic żeby zdac? Nauczycieli nie przekonam do wystawienia lepszej oceny..
Nie chce powtarzac klasy.. Może zmienic szkołę? Co zrobic żeby uniknąc powtarzania klasy..
Zastanawiałem się na OHP, ale czy to będzie dobre rozwiązanie?
Proszę pomóżcie mi, nie wiem co robic ;/. A dodam do tego, że z 3 przedmiotów jestem przygotowany i bez problemu bym zdał te egzaminy..;/.
 

Vanir  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2012-06-19, 13:35   

Nie ma możliwości byś przeszedł. Zawaliłeś, musisz ponieść teraz tego konsekwencje. ¯adne przepisywanie się również nic nie da, teraz się nie dostaniesz do żadnej szkoły, w końcu koniec roku jest, a od początku zaczynasz od klasy do której masz świadectwo, na którym pisze, że Cię przepuścili.
_________________
Rozbieraj mnie powoli,
ze wstydu,
uprzedzeń,
doświadczeń,
do samej miłości
aż Bóg wstrzyma oddech...
 

Mer Cropp

User


Do³±czy³: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-19, 13:46   

No i tak myślałem, eh;/.

[ Dodano: 2012-06-19, 18:30 ]
aa tam zrobiłem błąd z 3 przedmiotów mam jedynki, ale raczej to nic nie zmiania?
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2012-06-19, 19:24   

Pomóc może szkoła prywatna. Znam nie jeden przypadek czy to gimnazjalny czy licealny, w którym uczeń mógł jakimś cudem poprawiać nawet i pięć przedmiotów.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com