Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 19:37

Autor

Wiadomo¶ć

misia93  

Mega wymiatacz


Doł±czyła: 19 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-02-01, 14:11   

aj wiesz sÄ… normalni i dziwni ludzie ,
zbytnio bym sie tym nie przejmowała
na mnie tez czasem ludzie sie gapiÄ… i wydaje mi sie
ze gapiÄ… sie jak nie wiem na co , a patrzÄ… sie normalnie ^^
poto im dał bóg oczy ^^

__
a gdyby mnie to wkurzało jakby gapili sie non stop.
minuta po minucie , wyszłabym z wielkim oburzeniem
 

ankasmola

Stały User


Doł±czył: 13 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-02-01, 18:02   

Haelfte napisał/a:

To jest straszne, ide sobie z koleżanką do Starbucksa, i tu nagle baba sie nas pyta ( czy wy dzieci nie powinniście sie uczyć w domu ? ) Myślałem że kumpela ją opluje i pobije, jezzus tacy wredni ludzi powinni sie kajś pozamykać i nie wychodzić. własnie tak jest jak wbijam sie z koleżankami w Metro to wszyscy na nas sie gapią jakbyśmy sie niemal Je!&^i :wstyd:



przeczytaj od poczatku do koncaa nie głupio komentujesz
 

laven  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 26 Lip 2008

   

Wysłany: 2009-02-01, 21:07   

Fajni jesteście.
Dajecie porady, opowiastki itd. a nawet nie przeczytaliście tematu, gdzie było napisane o co chodzi.
Dziewczyna weszła z kolegą karłem. I pojawiły się niemiłe komentarze.
_________________
Obie rzeczy - zarĂłwno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - sÄ… w tobie.

— Anthony de Mello
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Doł±czyła: 01 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-02-01, 22:53   

Tu już od dawna nie wiedzą o co tak na prawdę chodziło. Już dawno zwróciłam na to uwagę, że reszta odwlekła od tematu i nie czytali dokładnie, no, ale cóż... w końcu się ktoś wkurzył.
_________________
Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.
 

ankasmola

Stały User


Doł±czył: 13 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-02-02, 10:02   

ten kolega juz 4 dzień sie do mnie dobija;/ bo chce abym z nim była:/bardzo go lubie,ale tylko tyle. Nie mam nic do niego,ze jest taki i dlatego nie chce tylko poprostu chce być sama.Nie chce stracic kolege wiec staram sie spotkanie odwlekac;/;/
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Doł±czyła: 01 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-02-02, 16:21   

Ale się teraz sprawy ułożyły! Nie można nikogo na siłę zmuszać i być nachalnym. Kiedyś w końcu będziesz musiała się z nim widzieć, więc porozmawiaj z nim i powiedz mu, że w najbliższym czasie nie planujesz żadnych związków, partnera i wyjaśnij mu, że to nie przez jego wygląd. Niech uszanuje Twoją decyzje bycia samą.
_________________
Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com