Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-27, 15:35   Evanescence.

Nie znalazłam takiego tematu i byłam zszokowana. :O

Evanescence – amerykaÅ„ski zespół, grajÄ…cy rock alternatywny uformowany w 1995 roku. Nazwa zespoÅ‚u w jÄ™zyku angielskim oznacza efemeryczność – przelotność, zanikanie. Zespół ma na swoim koncie dwie nagrody Grammy.

Co sądzicie o takiej muzyce? ^^ Ja osobiście odpływam przy "My Immortal" czy "Sweet Sacrifice". A głos Amy to mnie o ciarki przyprawia - kobieta niesamowita.
Ostatnio świat obiegła informacja, że Evanescence nagrywa nową płytę. Oby w swoim starym klimacie, a nie jakąś komerchę. [;
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-27, 15:41   

Może i ma kilka całkiem przyzwoitych kawałków, ale według mnie nie umywa się choćby do takiego zespołu jak Within Temptation.
_________________
Drugs&hugs.
 

Dzesa  

User


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 30

Do³±czy³a: 05 Wrz 2009

Sk±d: Pi³a, Wielkopolskie

   

Wys³any: 2009-09-27, 15:46   

ja tam nie przepadam za Within Temtation osobiscie wolÄ™ Linkin Park ale Evanescence tez slucham i nie nazekam najbarbiej lubie Bring me to life, Going under, My immottal i Call me
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-27, 16:16   

całkiem fajny ale nie słucham całych płytek tego zespołu tylko wybrane piosenki "Bring me to my life", "my immortal", "going under" it
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-09-27, 16:32   

Jakoś nie ciągnę mnie do poznania dyskografii, ale takie kawałki jak "Bring me to life", "My Immortal" znam i lubię.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

myownway  

Hiper wymiatacz

sprzedawca marzeń.



Do³±czy³a: 29 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-27, 16:32   

nie słucham ich muzyki, aczkolwiek jakiś tam ich utwór znajdzie się na komputerze :) wokalistka głos ma w miarę przyzwoity, więc da się słuchać :)
_________________
Niestety, rzadko koło zdarzeń obraca siła naszych marzeń.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-09-27, 16:44   

Ja znam tylko Bring me to life,bo jest najczesciej grana w stacjach muzycznych-lubie ja
 

Yossarian

Wymiatacz


Do³±czy³: 26 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-27, 17:11   

Kometa napisa³/a:

Może i ma kilka całkiem przyzwoitych kawałków, ale według mnie nie umywa się choćby do takiego zespołu jak Within Temptation.



a co ma jedno do drugiego, skoro to zupełnie inna muzyka? chyba że należysz do tych co myśla że evanscence to gotyk, to nie mam pytań.
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtan
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-27, 17:39   

Powiem szczerze, że pod wpływem zaskakującej kariery komercyjnej jednego z utworów swojego czasu pokusiłam się o poznanie reszty. Efekt był, no nie najfajniejszy.

Generalnie podoba mi się raptem parę kawałków, które zresztą są dość dynamiczne (no, z wyjątkiem "My immortal").

Do wymienionych dodam jeszcze :
"My last breath".

Jeśli ktoś lubi takie klimaty i głos wokalistki zdecydowanie polecam właśnie Within Temptation, ewentualnie Enya, za którą przepadam ( może ktoś zna, jeden z jej utworów wykorzystano chyba jako soundtrack do Władcy Pierścieni)/.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-09-27, 18:44   

W zasadzie to znam raptem kilka piosenek, może jeszcze kilka słyszałam, ale nie zachwycił mnie tak bym chciała miec ich piosenki w playliście, aczkolwiek jeśli się pojawią to nie przełączam.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-09-27, 21:06   

muzyczka dla zuych mhrocznych nastolat oczywiście jestem na nie
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-09-27, 21:20   

Going under <3
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-09-27, 21:38   

Mam parę utwórków. Lubię, znam ale żebym jakąś fanatyczną fanka była to nie.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-28, 09:18   

Yossarian napisa³/a:

a co ma jedno do drugiego, skoro to zupełnie inna muzyka? chyba że należysz do tych co myśla że evanscence to gotyk, to nie mam pytań.


Gotyk...
Skądże znowu.Jedynie uważam ,że evanescence powstało na wzór zbitek kilku zespołów .Inny głos,mocniejsze brzemienie , na dodatek ciut komercyjności i proszę oto Evanescence.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-28, 10:03   

Podoba mi się tylko jedna piosenka w ich wykonaniu. Nie znam tytułu, ale na klipie to kobieta spada z gzymsu blokowego.

Ogólnie nie lubię tego zespołu, nudna jest muzyka, którą robi. Nawet nie wiem czy to metal, rock czy pop :-o Metalu słucham, ale tylko w wykonaniu Rammstein. Dziękuję, tyle na ten temat.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com