Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-10-19, 14:27   

U mnie to jest tak, ja się nie biję, bo po co, nie mam powodów, co najwyżej nawrzeszczę, ponarzekam, jeśli ktoś mi mówi nawet w żartach że dostanę, zostanę uduszony lub jakiekolwiek inne wygrażania to ja się z kogoś takiego śmieję, owszem, może czasem lekceważę przeciwnika, ale nie w moim przekonaniu żeby kogoś naparzać za jakieś groźby do mojej osoby, czy to one są prawdziwe czy też nie, gdybym tak zrobił czułbym się conajmniej żałośnie...wtedy tylko się uciekam do słów "no to już, spróbuj tylko" lub "to śmiało". Poza tym zawsze można na luzaka walnąć z głupim uśmieszkiem "ale przecież ja nie potrafię się bić!"
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-19, 14:37   

Chłopaki, którzy rzucają się na innych, za krzywe spojrzenie czy cokolwiek równie durnego mnie obrzydzają. Z takimi ludźmi nie chcę mieć nic wspólnego.
Chłopak, który nie lubi się bić ciotą? W żadnym wypadku.
Choć nie.. w kilku tak. Jeśli np. ktoś zaatakuje owego 'pacyfistę', a ten nie będzie się umiał obronić, tylko się skuli pod pretekstem, że nie lubi się bić, to tak, wtedy jest fujarą.
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-10-19, 14:43   

mist napisa³/a:

Choć nie.. w kilku tak. Jeśli np. ktoś zaatakuje owego 'pacyfistę', a ten nie będzie się umiał obronić, tylko się skuli pod pretekstem, że nie lubi się bić, to tak, wtedy jest fujarą.



A co ze słabszymi, którzy są gnębieni i lani przez silniejszych?

Poza tym powszechnie wiadomo, że osoba sama nie ma szans na grupki powiedzmy takich 8-10 synków. Tutaj tylko ucieczka.
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-19, 14:58   

Montslaveden napisa³/a:

A co ze słabszymi, którzy są gnębieni i lani przez silniejszych?


Napisałam, że gdy nie będzie się bronił pod pretekstem, że nie lubi się bić, a nie, że z zastraszenia to wynika
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-19, 15:22   

Andrzej PasikoÅ„ napisa³/a:

Bez obrazy, ale sądzę, że tylko cioty nie lubią się bić.


Mam wrażenie, że jesteś zakompleksionym, otyłym 12letnim dzieckiem Neostrady.
Ja, mimo swoich dobrych warunków fizycznych i tego, że trochę trenowałem boks, nie szukam na siłę zadymy. Są oczywiście sytuacje, w których trzeba komuś coś dosadniej "wyjaśnić", np zawsze będę się bił za przyjaciół, swoją przyszłą dziewczynę, czy w obronie słabszych
 

Andrzej PasikoÅ„  

Stały User

El Zarobasso



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2010

Sk±d: te cyce, dziewice?

   

Wys³any: 2010-10-19, 15:39   

pablopavo napisa³/a:

Andrzej PasikoÅ„ napisa³/a:

Bez obrazy, ale sądzę, że tylko cioty nie lubią się bić.


Mam wrażenie, że jesteś zakompleksionym, otyłym 12letnim dzieckiem Neostrady.
Ja, mimo swoich dobrych warunków fizycznych i tego, że trochę trenowałem boks, nie szukam na siłę zadymy. Są oczywiście sytuacje, w których trzeba komuś coś dosadniej "wyjaśnić", np zawsze będę się bił za przyjaciół, swoją przyszłą dziewczynę, czy w obronie słabszych



Mhm, chyba mnie do końca mnie zrozumiałeś. Chodziło mi właśnie o to, że niektóre osoby dają sobą pomiatać jak szmatą, a nie potrafią się postawić. Nie napisałem, że należy szukać zaczepki, kiedy to tylko możliwe.
Jeśli uważasz mnie za otyłego dzieciaka to chyba nic na to nie poradzę, Twoja sprawa.
Pozdrawiam.
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-19, 17:37   

Andrzej PasikoÅ„ napisa³/a:


Mhm, chyba mnie do końca mnie zrozumiałeś. Chodziło mi właśnie o to, że niektóre osoby dają sobą pomiatać jak szmatą, a nie potrafią się postawić. Nie napisałem, że należy szukać zaczepki, kiedy to tylko możliwe.
Jeśli uważasz mnie za otyłego dzieciaka to chyba nic na to nie poradzę, Twoja sprawa.


Jest, przynajmniej dla mnie, różnica bić się z kimś w obronie własnej a bić się dla zabawy.
A wyżej użyłeś stwierdzenia, że "tylko cioty nie lubią się bić". Mam rozumieć, że Ty nie jesteś ciotą, chodzisz po mieście w dresie ( a pod dresem masz bejsbola - to już apropo innego tematu na tym forum) i szukasz zadymy?
Również pozdrawiam.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Andrzej PasikoÅ„  

Stały User

El Zarobasso



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2010

Sk±d: te cyce, dziewice?

   

Wys³any: 2010-10-19, 18:00   

Nie będę się wdawał z Tobą w głupie, szczeniackie dyskusje mające na celu sprowokowanie mnie, więc daj sobie spokój.
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-19, 18:03   

Andrzej PasikoÅ„ napisa³/a:

Nie będę się wdawał z Tobą w głupie, szczeniackie dyskusje


Ja bym chciał wdać się w merytoryczną dyskusję, ale to chyba ponad Twoje siły.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

donkeyaw  

Wymiatacz

rolnik



ImiÄ™: Aleksander

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Gru 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-10-19, 18:06   

Niektóre twoje posty Andrzej Pasikoń, są.... napiszę inaczej, aż wieje od nich głupotą i bezmyślnością. Chcesz kupować bejsbola, bluzę JP, słuchasz Firmy, nie "lubisz" policji... z kolei teraz uważasz że tylko cioty nie umieją się bić. Według mnie jesteś mega pozerem, więc proszę Cię... odpuść sobie to, mega żenuaa :wstyd:
_________________

 

ProEloZero  

Stały User



ImiÄ™: Mati ;)

Do³±czy³: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-19, 20:15   

a Ja lubię się bić i co? jestem ciotą albo debilem?^^
Trenuję SW i lubię się bić,ale nie znęcam się nad nikim ani nie kozaczę do nikogo,jestem spokojny i opanowany na swój własny sposób.Ale niekiedy są sytuację że bez bitki się nie obejdzie i co zrobić? odejdziesz i powiesz że się nie bijesz i wyjdziesz na ciotę jeżeli raz odpuścisz to będą cię gnoić to końca życia.

Wy dziewczyny tego nie rozumiecie bo nie wiecie jak to jest,więc proszę was powstrzymajcie się od wypowiedzi bo wasz a nasz to 2 różne światy.

Osobiście nie uważam się gorszego bo umiem i lubię się bić,poza treningami tylko w samoobronie bądź innej nadzwyczajnej sytuacji.
człowiek który kozaczy i znęca się nad słabszymi bo się umie bić jest dla mnie 0.
_________________
Uśmiech to magia. Powstaje z niczego, a potrafi zdziałać cuda.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-10-19, 20:26   

Nie lubię się bić, ale jak potrzeba to potrafię.
W poniedziałek zostałem do takiego czynu sprowokowany. Kolega powiedział nieprzyjemny tekst na temat mojej dziewczyny i dostał w mordę, a potem doszło do lekkiej szarpaniny. Czasami mogę się zacząć bić o byle gówno.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-10-19, 21:03   

^byku93 napisa³/a:

Kolega powiedział nieprzyjemny tekst na temat mojej dziewczyny



Co powiedział?
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-19, 21:32   

ProEloZero napisa³/a:

więc proszę was powstrzymajcie się od wypowiedzi bo wasz a nasz to 2 różne światy.


To przeczytaj główne pytanie jeszcze raz. Pytanie jest do WSZYSTKICH, a nie tylko dla Was-facetów.
Pytanie brzmi :

Cytat:

Chciałem Was zapytać, co sądzicie o facetach, którzy nie lubią się bić? Uważacie ich za cioty?


Co my, a nie co Wy chłopcy sądzicie o przedstawicielach swojej płci.
Ot co.

Więc mamy prawo mówić co o tym myślimy i że to jest durne.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-10-19, 21:40   

mist napisa³/a:

Co powiedział?



Nie musisz tego wiedzieć. Obraził, dostał w mordę.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com