Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

PUNK96  

Wymiatacz



ImiÄ™: Tymek

Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Sty 2010

Sk±d: Zapolice

   

Wys³any: 2010-10-19, 22:56   

W moim przekonaniu bicie to prymitywny sposób odnalezienia się w jakiejś hierarchii. Jak w stadzie goryli - wodzem zostanie najsilniejszy. Idiotyczne...
_________________
,,Ani ludzi, ani świata nie widzimy takimi, jakimi są, ale takimi, jakimi widzieć się nauczyliśmy" - Stefan Pacek
 

TTBoS  

User


Imię: £ukasz

Wiek: 35

Do³±czy³: 20 Pa¼ 2010

Sk±d: Z mrocznej strony

   

Wys³any: 2010-10-20, 03:20   Re: Faceci, którzy nie lubiÄ… siÄ™ bić.

Komornik napisa³/a:


Ja np. nie lubię się bić i unikam tego jak ognia. To nie tak, że się boję, gdyż jestem wysoki i dość silny jak na swój wiek, więc pewnie bym sobie z nimi poradził.



Nigdy nie zakładaj że wzrost i postura daje jakąkolwiek przewagę bo to jest zgubna hipoteza.

Komornik napisa³/a:


Nie jestem też żadnym odludkiem: Mam wielu kumpli, z którymi często się spotykam. A jednak bić się nie lubię. Widzę jednak wielu chłopaków w moim wieku, którzy o byle głupotę idą "za murek". Czy to jest waszym zdaniem przejaw męskości, której spokojniejsi nie posiadają?



Hehe a co to za przejaw męskości ? :D takie bójki w takim wieku nigdy do niczego nie prowadzą poza uszczerbkiem na zdrowiu dla tego unikanie ich jest bardzo dobrym pomysłem ;)

Można powiedzieć, że unikanie ich i zachowanie zimnej krwi jest bardziej odpowiedzialne niż oklepywanie sie jak banda goryli w dżungli ;P.
 

Komornik

User


Do³±czy³: 18 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-20, 15:18   Re: Faceci, którzy nie lubiÄ… siÄ™ bić.

TTBoS napisa³/a:


Nigdy nie zakładaj że wzrost i postura daje jakąkolwiek przewagę bo to jest zgubna hipoteza.




Nie chodziło mi o to. Ja niczego nie zakładam, tylko patrzę na sprawę pod tym względem.
 

morfinkaa  

Stały User


ImiÄ™: katarzynka.

Wiek: 32

Do³±czy³a: 05 Pa¼ 2010

Sk±d: spad³am?

   

Wys³any: 2010-10-20, 21:00   

hmm. nie lubię, jak faceci się biją. ale, z drugiej strony, przyjemnie jest iść z facetem, i czuć się przy nim bezpiecznie, wiedząc, ze w razie potrzeby potrafi naprawde przyłożyc.

aczkolwiek, słowa bolą bardziej niż jakieś bójki.
_________________
oczywiście, że jestem egoistką. wszyscy nimi jesteśmy. reszta rodzi się z sumieniem.
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-10-20, 21:43   

morfinkaa napisa³/a:

słowa bolą bardziej niż jakieś bójki.



Dlatego, ja wszystko załatwiam słownie, bo jak kogoś zaboli to już wie jaki jesteś i Cie nie uderzy, tak się w sobie buduje respect mili państwo.
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-21, 14:29   

Tia, super, jeśli facet umie rzucić ciętą ripostą, ale czasem oponent zwyczajnie jej nie załapie - i ot, po majestacie.
Nie rajcuje mnie jakiś kark, co to bije się ze wszystkimi - ale mimo wszystko wolę wiedzieć, że mój partner - jeśli będzie trzeba - będzie potrafił się bić.
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-21, 14:38   

Ostia napisa³/a:

Nie rajcuje mnie jakiś kark, co to bije się ze wszystkimi - ale mimo wszystko wolę wiedzieć, że mój partner - jeśli będzie trzeba - będzie potrafił się bić.


Mówcie co chcecie, ale to prawda, że dziewczyny lubią jak bijemy się o was. Podnosi wam to chyba samoocenę.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-21, 14:43   

pablopavo napisa³/a:

lubiÄ… jak bijemy siÄ™ o was. Podnosi wam to chyba samoocenÄ™.


Jeśli facet biłby się o mnie, bo inny by na mnie spojrzał - dziękuję za współpracę. Sądzę, że dopuszczalne jest, aby bił się w mojej obronie.
 

Hawranek1922  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³: 17 Wrz 2010

Sk±d: Wodzis³aw ¦l±ski

   

Wys³any: 2010-10-21, 18:54   

Zdarza się pobić, jednak konsekwencje czasami są gorszę niż mogliśmy sobie wyobrazić w najgorszym snu.

W każdym razie, według mnie - prawdziwy mężczyzna ma w sobie to coś, że czasami musi się pobić.
_________________
Choć nikt nie nazwie ulic naszymi imionami, my wciąż jesteśmy zasad i wartości strażnikami.
 

ProEloZero  

Stały User



ImiÄ™: Mati ;)

Do³±czy³: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-21, 21:43   

"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój "
_________________
Uśmiech to magia. Powstaje z niczego, a potrafi zdziałać cuda.
 

AnioÅ‚  

User

Ten ZÅ‚y !



Imię: £ukasz

Wiek: 34

Do³±czy³: 08 Lis 2009

Sk±d: We Mnie Tyle Z³a

   

Wys³any: 2010-10-22, 17:32   

Ja kiedyś lubiłem się bić ciągle sie sparowałem z kimś jednak z czasem z tego wyrosłem :) Już mnie to nie kręci i już chyba nie będzie ale moim zdaniem są sprawy których w inny sposób nie załatwisz obocie sobie mordy nawzajem jest najlepszym sposobem
_________________
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-10-22, 18:50   

TTBoS napisa³/a:

Nigdy nie zakładaj że wzrost i postura daje jakąkolwiek przewagę bo to jest zgubna hipoteza.



Dają przewagę. Wiadomo, że kurdupel, który po prostu lepiej się bije, to da rade takiemu wielkiemu, ale przewagę daję jakąś na pewno.

Cytat:

Nie jestem też żadnym odludkiem: Mam wielu kumpli, z którymi często się spotykam. A jednak bić się nie lubię. Widzę jednak wielu chłopaków w moim wieku, którzy o byle głupotę idą "za murek". Czy to jest waszym zdaniem przejaw męskości, której spokojniejsi nie posiadają?



Przejaw zdziecinnienia raczej.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-10-22, 18:53   

Bicie się? Dla mnie głupota.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-28, 17:23   


Chyba ten demotywator mówi wszystko za siebie, pasuje idealnie do tematu.

Nie rozumiem jak można się bić ot tak z kimś. Dla frajdy, zabawy i zaimponowanie się innym, przeważnie płci pięknej, ale jak można zauważyć, to większość przez płeć piękną jest skreślanych na dzień dobry.
Co innego bić się w obronie własnej, gdy ktoś nas zaatakuje etc.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Scars on Broadway  

Stały User

Bloger



Do³±czy³: 24 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-28, 17:32   

Nie lubię się bić.. Psychicznie można lepiej komuś dokopać, wystarczy wiedzieć jakie tematy i przy kim poruszyć. :P
_________________
Czy wiesz jak wywrzeć magnetyzujący wpływ już podczas pierwszej rozmowy?
Pobierz darmowy raport
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com