Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

nateq

Stały User



Doczy: 18 Gru 2011

   

Wysany: 2014-05-04, 11:02   Fajki z lat 80

Hej
Z opowiadań ojca, wuja i dziadka mogłem usłyszeć, że kiedys papierosy nie był tak śmierdzące i niezdrowe jak teraz, a nawet smakowały. Zaciekawiło mnie to i postanowiłem poszukać i kupić takową paczke. Pytanie, czy 30 letni tytoń (szczelnie zamknięty) nie uległ procesowi rozkładu, pleśnienia, itp. I czy będzie taki sam jak 30 lat temu. Pozdrawiam
_________________
"Miłość to wojna, a może wojna to piekło, to chyba znaczy, że miłość jest piekłem."
 

Sansi  

Wymiatacz

Misfit



Wiek: 30

Doczya: 12 Lis 2013

   

Wysany: 2014-05-04, 11:53   

Swego czasu u mnie w domu przeleżała taka około 15 letnia paczuszka, otwarta i miała się zupełnie dobrze ;)
_________________
Jeśli potrafisz o tym marzyć, to potrafisz także tego dokonać
Walt Disney
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



Imię: Jakub

Wiek: 28

Doczy: 27 Cze 2009

Skd: Tatry

   

Wysany: 2014-05-04, 12:28   

Raczej da radę palić.
Ja paliłem takie stare dosyć kamele i były bardzo dobre.
Ale jak gdzieśtam się nawilżyły czy coś to cholera wie
_________________
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-05-04, 12:28   

Wydaje mi się, że powinien być w porządku, o ile nie dostała się do niego wilgoć.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Driss  

User

zagubiony romantyk



Imię: Piotr

Wiek: 31

Doczy: 03 Maj 2014

   

Wysany: 2014-05-04, 12:36   

Swego czasu zapaliłem kilkuletniego papierosa i był cholernie mocny, aż za bardzo :)
Ale możliwe, że był to jakiś kocmołuch dolnych lotów i przez to czas go zmęczył :)
_________________
A ja myślę, że całe zło te­go świata bie­rze się z myśle­nia. Zwłaszcza w wy­kona­niu ludzi całkiem ku te­mu nie mających predyspozycji.

`Andrzej Sapkowski
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Doczy: 19 Mar 2014

   

Wysany: 2014-05-04, 17:57   

Nie wszystkie były takie dobre i nieszkodliwe. Fakt, dzisiaj to pewnie wiele różnego szmelcu tam dodają, jednak z tego co wiem to w Związku Radzieckim niektóre marki papierosów były cholernie szkodliwe i przybliżały człowieka do trumny. To chyba były Primy. Ale one chyba dalej są produkowane.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com