Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-12-05, 21:08   Film z najlepszÄ… obsadÄ…

Witam. To znów ja ^^. Wyskoczę z trochę dziwnym pytaniem. Tak sobie oglądałem pewien film dzisiaj i zastanawiałem się jaki oglądałem film, w którym najwięcej występowało aktorów z najwyższej półki. Myślałem i myślałem ale nadal nie wybrałem faworyta. A więc mam pytanie do was. Jaki film obejrzany przez was miał w obsadzie najwięcej aktorów światowej sławy? Ilu ich było?
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-12-07, 11:44   

hmm niezniszczalni?
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-12-07, 14:42   

Dziś mając chwilę czasu postanowiłem sprawdzić jak to wygląda u mnie i dwa typy, których się spodziewałem oczywiście są ale trzecie miejsce mnie nieco zaskoczyło

3. Wykiwać klawisza - naliczyłem 7 gwiazd

Adam Sandler
Chris Rock
James Cromwell
William Fichtner
Terry Crews
Steve Austin
Courteney Cox

Możliwe, że niektórzy trochę naciągani, ale są to łatwo rozpoznawalne postacie nawet jeżeli nie ze względu na nazwisko to na charakterystyczną twarz

2. Niezniszczalni - 9 gwiazd

Sylvester Stallone
Jason Statham
Jet Li
Dolph Lundgren
Terry Crews
Mickey Rourke
Steve Austin
Bruce Willis
Arnold Schwarzenegger

Byłem przekonany, że to będzie numer 1, jednak się pomyliłem. Nie dało się naciągnąć, ani jednej osoby więcej, ponieważ pozostali aktorzy są zwyczajnie nie znani, lub za mało znani by nazwać ich gwiazdami.


1. Ocean's Twelve - 9 gwiazd + kilku znanych

George Clooney
Brad Pitt
Julia Roberts
Matt Damon
Andy Garcia
Don Cheadle
Catherine Zeta-Jones
Casey Affleck
Bruce Willis
Nie naciągałem ilości gwiazd, ale ze względu na ilość innych rozpoznawalnych aktorów ten film plasuje się u mnie wyżej od niezniszczalnych. Pozostałe trzy części mają również gwiazdorską obsadę, ale nie chcę by całe podium jedna seria filmów zajęła. Filmem, który na 100% znajdzie się wyżej w przyszłości będą Niezniszczalni 2 gdzie szykuje się kolejna dawka mniej lub bardziej utalentowanych gwiazd.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-12-08, 10:01   

Czasami filmy bez wielkich gwiazd sÄ… wielkimi fenomenami, np saw I.
 

Portis  

Stały User

Nikt.



ImiÄ™: Matt

Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Gru 2010

Sk±d: Znik±d.

   

Wys³any: 2010-12-08, 11:09   

Z takich filmów, które zrobiły na mnie wrażenie bez mega znanej obsady to również "Clerks: Sprzedawcy" - jeden z ciekawszych filmów lat 90.
_________________
Are You still into it?
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-12-08, 13:55   

Oczywiście, że obsada jest tylko zachętą. Sam nie uważam, żeby te filmy, które wymieniłem zaliczały się do najlepszych jakie widziałem. Po prostu od tak założyłem temat by się przekonać jaki jest film z najlepszą obsadą. Jednak przyznam, że większość filmów, które uwielbiam ma w obsadzie przynajmniej jednego świetnego aktora, bo nierzadko kreacje aktorskie wzmacniają pozycje filmu w moim przekonaniu

[ Dodano: 2010-12-08, 13:57 ]
Piła jest jednym z tych filmów gdzie scenariusz jest tak dobry, że i bez świetnej gry aktorskiej dostajemy porządny film. Chociaż Danny Glover to akurat aktor z wyższej półki.Mówię tylko o jedynce oczywiście

[ Dodano: 2010-12-11, 11:14 ]
Dziś a właściwie wczoraj i dziś obejrzałem na raty film "Prawdziwy Romans" zdecydowanie obsada gwiazdorska z tym, że większość ról epizodyczna, niektórzy ginęli po kilku minutach na ekranie. Wystąpili m.in.

Christian Slater
Dennis Hopper
Gary Oldman
Christopher Walken
Brad Pitt
Val Kilmer
Samuel L. Jackson
James Gandolfini - Znany z rodziny Soprano głównie
Tom Sizemore
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-12-21, 15:36   

No skoro idziemy w ilość to:
Troja:
- Brad Pitt
- Sean Bean
- Orlando Bloom
- Eric Bana
- Brian Cox
- Peter O' Toole
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-12-21, 19:34   

Może Dogma
Ben Affleck
Matt Damon
Alan Rickman
Salma Hayek
Chris Rock
Jason Lee
Jason Mewes (Jay<3)
Kevin Smith (Cichy Bob <3 <3)
Alanis Morissette (Bardziej piosenkarka niż aktorka, ale też gwiazda)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com