Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

burza1982

User


Wiek: 41

Doł±czył: 17 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-04-17, 22:48   Final Fantasy

Tutaj rozmawiamy o grach z serii Final Fantasy. Co sądzicie o tej świetnej seriii jRPG? Która część jest waszą ulubioną? A może macie problem z którąś z częśći?

Osobiście ukończyłem takie części jak FF6, FF7, FF8, FF(, FF10, FF10-2, FF12, FFT, FF:TA, FF Diege of Cerberus.
Za każdym razem wspaniała historia i kapitalna muzyka.
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Doł±czył: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/ChorzĂłw

   

Wysłany: 2009-05-06, 23:13   

Fajne,mało jakie gry doczekały się 1X wydania
grałem tylko w XII i X-II
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

sydnej  

Pogromca postĂłw

Last White Hope



Wiek: 34

Doł±czył: 29 PaĽ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wysłany: 2009-11-05, 00:30   

Grałem jedynie w części IV, V, VI, żadnej nie ukończyłem, ale wciąż posiadam save'y i mam nadzieje że uda mi się je przejść. A tak na marginesie to z jRpg zdecydowanie wolę Chrono Trigger - grę twórców serii FF, której głównym motywem (oprócz standardowego w RPG ratowania świata) jest podróż w czasie.
 

Miyo  

User


Doł±czyła: 15 Lis 2009

   

Wysłany: 2009-11-15, 22:36   

uwielbiam ta gre mimo ze na razie wiele nie przeszlam.. zaczelo sie od 7. przeszlam cala obejrzalam film i jestem zachwycona. i postanowilam ze przejde wszystkie czesci O.o przeszlam juz 1 i teraz gram w 2 hehe.. grafika mnie powala xD
 

dead_kenny  

User



Wiek: 33

Doł±czył: 25 Sie 2009

   

Wysłany: 2009-12-30, 18:29   

Skończyłem VII,VIII,X. I i IV ukończyłem w połowie ;) Do IX też gdzieś mam zapisane stany gry, ale kompletnie mnie nie porwała. Już sam obraz głównego bohatera z ogonem jakoś mnie zniesmaczył. X zdecydowanie najbardziej wyciskająca łzy ;) VII dość ciężki posiada klimat, ale była pierwszą w którą zagrałem więc chyba ta jest właśnie mą ulubioną.
_________________
Oh my god! They killed Kenny! You bastards! Come back here! Come baaaaack!
 

Michu_Czarny  

Stały User

o piwnych oczach :D



Imię: Michał

Wiek: 30

Doł±czył: 03 Lut 2010

   

Wysłany: 2010-02-04, 15:58   

Przeszedłem X i X-2 i jestem po prostu zachwycony nimi :D. Chociaż ta pierwsza jest lepsza dla mnie pod względem fabuły i stylu gry ale X-2 też nie jest złe, no i można ją przechodzić na różne sposoby. :)
_________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
 

alicy  

Stały User


Doł±czyła: 17 Lis 2009

   

Wysłany: 2010-03-19, 11:02   

Sam fakt, że seria doczekała się tylu części świadczy o tym, że gra musi być bardzo dobra. Sama grałam w kilka części, teraz zamierzam kupić sobie kolejna, zastanawiam się którą. Może zamówię sobie na 3kropki.pl Final Fantasy XI - podobno to lepsza z części tej serii, wiele osób mi ja polecało. Co myślicie?
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com