Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2016-03-10, 13:27   

firmy piszÄ…ce prace zaliczeniowe? Co to w ogĂłle jest?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

destrukcyjna  

Pogromca postĂłw



Wiek: 35

Doł±czyła: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wysłany: 2016-03-11, 01:27   

Przepis na biznes.
Teraz zamiast "o stary, ile siedziałeś nad tym rozdziałem" będzie " o stary, ile zapłaciłeś za ten rozdział".
_________________
meow
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2016-03-11, 09:09   

Wiedziałam, że ludzie się tym zajmują ale prywatnie, jako jednostka. Ale firmy? To raczej nielegalne.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Vic98  

Wymiatacz


Doł±czył: 08 Wrz 2015

   

Wysłany: 2016-03-12, 19:36   

Przeciez tych firm jest cala masa. Od zawsze tak bylo. Dzisiaj oszust na oszuscie siedzi i oszust go popycha, bo gdzie by ktos meczyl sie, pisal pol roku prace dyplomowa, skoro zleci to firmie i bedzie mial w miesiac gotowe, sprawdzone, indywidualnie pisane, bez zadnych skopiowanych zdan. Czy ja mam cos przeciw temu? Taa, przeciw islamowi i ciapatym tez mam. I co z tego? Dzisiaj swiat sie opiera na oszustwie, wykorzystywaniu, saczeniu krwi z innych. Stad tez jest mi to obojetne, i szczerze ja i moi rodzice, gdyby ktos rzucil kwota, ktora kosztowaloby ich zdanie calosci studiow, w pelni prawilnie i legalnie, studiow powiedzmy... a, niech beda ktorekolwiek... nie byloby kwoty ktorej by nie zaplacili. Bo w odpowiedzialnym zyciu nie ma nic lepszego jak praca w zawodzie dobrze platnym, takim ktory sie lubi. I czemu jakies durne komisje, ktore odrzucaja wcale nie zlych studentow tylko z braku miejsc moglyby wazyc nad jakoscia naszego przyszlego zycia, nie dopuszczajac nas przez jeden swistek.

Drogi OPie moja rada jest nastepujaca. Nie idz na taniosc idz na jakosc. Bierz najdrozsze najbardziej znane firmy, ktore ludzie chwala na forach za solidna robote. Pamietaj nikt ci za 200 pln pracy nie napisze, wyloz konkretna sume w zaliczce i spisz solidna, konkretna umowe w temacie warunkow. Gdzies posialem namiary na genialna firme oferujaca indywidualne prace pisane przez specjalistow, profesorow i doktorow, czesto nawet tych siedzacych po uniwersytetach. Myslisz nie bylo przypadkow kiedy egzaminator sprawdzal wlasna prace? Ja mysle ze byly. Biznes jest tak lukratywny, ze nie zdziwilbym sie, gdyby niektorzy z tych nowych doktorow sami zawdzieczali dyplom gotowcom.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com