Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

indissoluble  

User

x]



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Cze 2009

Sk±d: N.S.

   

Wys³any: 2009-06-09, 20:20   

ja uwielbiam f1. oglądam prawie każde GP. może kubicy nie kibicuje, ale za to od zeszłego roku jestem za ferrari, massą i raikkonenem, ale cos w tym roku im nie idziee...
_________________

 

Maka  

Wymiatacz

Crooked Ass Nigga



ImiÄ™: Boss Playa

Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: Oakland

   

Wys³any: 2009-06-10, 21:48   

obejrzałem wszystkie GP z udziałem Roberta oprócz pamiętnego gp Kanady, widać przynoszę mu szczęscie, w radio usłyszałem o wypadku, a tak wszystkie zaliczone :-D
_________________
fuck all y'all
 

Mila8760  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-10, 22:18   

Ja również oglądam F1, jest to cudowny sport oczywiśćie nie dla każdego, bo niektórych nudzi tak zwane jeżdzenie w kółko, dla mnie osobiście jest to bardzo emocjonujący sport, a w dodatku mamy tam rewelacyjnego jedynaka w całej stawce.
 

indissoluble  

User

x]



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Cze 2009

Sk±d: N.S.

   

Wys³any: 2009-06-17, 21:04   

Mila8760 napisa³/a:

mamy tam rewelacyjnego jedynaka w całej stawce.




ale nasz jedynak w tym sezonie siÄ™ nie popisujee...
chociaż jeszcze zobaczymy ostatnio nie było najgorzej, w końcu pierwsze dwa punkty.;d
_________________

 

Kamilgostyn  

Stały User



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 31

Do³±czy³: 24 Cze 2009

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2009-06-24, 22:24   

F1 to taki nasz Polski PZPN, według mnie. Lubię ten sport, lecz tam jednak chodzi o kase ...
_________________
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo...
 

tomlee

User


Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 15:51   

Oglądam praktycznie każde GP w tym sezonie. Niestety po występie w Australii, w której była szansa nawet na zwycięstwo Kubicy jest coraz gorzej. Oprócz pecha dużym problemem jest brak profesjonalizmu przez mechaników BMW. Nie wspominając już o wpadce z zakładaniem kół, popełniają masę błędów przez co nasz rodak nie ma szans na sukces. Bolid BMW w tym roku nie dorównuje najlepszym w stawce 10 teamów, znajduje się gdzieś mniej więcej w drugiej połowie najlepszych konstrukcji tego sezonu. Niestety f1 jest takim sportem w którym oprócz zdolności kierowcy, których na pewno nie brakuje Kubicy potrzebny jest dobry samochód i mechanicy, który umieją się nim odpowiednio zając. Tego w BMW niestety brakuje, a dopóki to się nie poprawi Robert nie ma co marzyć o czołowych lokatach.
_________________
4 b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

Raiss  

User



ImiÄ™: Karol

Do³±czy³: 16 Lip 2009

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2009-07-17, 03:09   

Niestety, Kubica traci przez mechaników i konstruktorów. Nie może w 100% wykorzystać swoich możliwości. A nawiązując do wypowiedzi Kamilgostyna, to wszędzie chodzi o kasę :) A F1 jest jednym z najdroższych sportów.
 

Tyniasta  

User



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 03 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-03, 11:44   

Ooh ja uwielbiam F1 xD
oglądam każde GP, chyba że mnie nie ma w domu xD
Kibicuję oczywiście Robertowi, no i Fernando. Szkoda tylko że Kubicy tak słabo idzie w tym sezonie. Niech ucieka z tego BMW i się rozwija, a nie...xD
pozdro dla wszystkich kibiców xD
_________________
Moja jedyna miłość to Kolejorz!
Tylko KKS!
.<33
 

PaUliNAaA3112  

Wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lip 2009

Sk±d: Z Polski;]

   

Wys³any: 2009-08-03, 19:04   

Ja też uwielbiam F1 :***
Moi ulubieni kierowcy :
Nasz Robert, Sebastian Vettel, Lewis Hamilton, Kimi Raikkonen, Felipe Massa, Fernando Alonso .. i paru tam innych..

Felipe wracaj do zdrowia !
_________________
No Men-no Sex,No Sex-No Children,No School-No Problem ;p
 

Banicja Wieczysta  

Mega wymiatacz



Wiek: 24

Do³±czy³: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-04, 15:15   

Robercik najprawdopodobniej trafi do Reno , po tym jak Ferrari będzie potrzebować drugiego kierowcę , którym najprawdopodobniej będzie Alanso , francuski team będzie wtedy potrzebował silnego lidera w zespole , a wtedy Robert skutecznie załata te braki.
 

Fenix  

Wymiatacz


Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-05, 14:22   

indissoluble napisa³/a:

kubicy nie kibicuje



fajnie... X(

Banicja Wieczysta napisa³/a:

francuski team będzie wtedy potrzebował silnego lidera w zespole , a wtedy Robert skutecznie załata te braki



Robert tu nic nie załata, renault jest słabe, nawet jeśli Kubica przejdzie do tego teamu i nadal będą wolni, to polak nadal będzie jeździł w końcu stawki a o zwycięstwach będziemy mogli sobie pomarzyć

Banicja Wieczysta napisa³/a:

Ferrari będzie potrzebować drugiego kierowcę , którym najprawdopodobniej będzie Alanso



Massa i Kimi mają kontrakt na sezon 2010, to tylko gdybanie o przejściu Alonso do Ferrari

Jestem fanem F1, oglądam każde wyścigi, odkąd zaczęto transmitować tą dyscyplinę. Kubica: Champion is only one
 

Banicja Wieczysta  

Mega wymiatacz



Wiek: 24

Do³±czy³: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-05, 19:53   

Ale nie wziąłeś pod uwagę tego że Massa , może odejść po tym swoim słynnym wypadku , narazie to tylko gdybanie , ale zawsze może coś zaskoczyć . Nieprawdaż ?
 

Fenix  

Wymiatacz


Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-06, 13:16   

Banicja Wieczysta napisa³/a:

Massa , może odejść po tym swoim słynnym wypadku



nawet jeśli, to nie musi być to Alonso. W F1 krąży wiele plotek itp., to że ktoś powie w trakcie sezonu że ten i ten przechodzi do tego i tego zespołu, nie znaczy że tak będzie. To naprawdę nic nowego. Trochę już obejrzałem wyścigów i dla mnie takie info nie robi żadnego wrażenia

pzdr XD
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2009-08-07, 09:46   

F1 nie oglądam, nie mam czasu. Czasem jak usiąde przed telewizorem i akurat będzie leciało to obejże ale fanem nie jestem.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-08-07, 19:22   

Uwielnima formułe 1 albo bardziej uwielbiałem poki jeżdzł schumacher... teraz wróci także będize zabawa...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com