Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

JohansoN1  

User



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-19, 10:54   Formula 1 [F1]

Nie widzę takiego tematu więc postanowiłem założyć :) Czy są tu jacyś widzowie, sympatycy a może zagorzali kibice F1 ? :) Co sądzicie o tym sporcie? Oglądacie jakieś GP ?

Ja osobiście zacząłem interesować się wyścigami F1 od kiedy nasz rodak tam zagościł i odnotowywał całkiem dobre występy :). Oglądam każde GP lecz ten rok jest hmm jakby to rzec, fatalny dla Roberta i jego teamu BMW... może będzie lepiej, czekamy na punkty ;)
pozdrawiam.

Wypowiadajcie siÄ™ !!
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-05-19, 13:07   

JohansoN1 napisa³/a:

a osobiście zacząłem interesować się wyścigami F1 od kiedy nasz rodak tam zagościł


jak większość ludu.

Ja nie oglądam, bo mam wiele ciekawszych zajęć niż oglądanie nie zwykle emooocjonującego jeżdżenia w kółko.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

JohansoN1  

User



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-19, 15:04   

wyścigi są często o 8.00 więc ja o tej porze nie mam ciekawych zajęć zwłaszcza, że to niedziela więc leże w łóżku i oglądam te 2godzinki wyścigu wstaje i idę coś robić... a wbrew pozorom nie zawsze jest nudno, czasami jest bardzo emocjonująco ale jak nie oglądasz to skąd masz to wiedzieć... pozdro
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2009-05-19, 15:23   

Chyba już wolę sport czynny, nie taki bierny, polegający na siedzeniu i wlepianiu ślepi w TV.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-05-19, 15:25   

Ani lubię, ani nie lubię. Jest to dla mnie obojętne kto wygra, czy Kubica czy ktoś inny. Ale czasami oglądając też się nie nudzę.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

JohansoN1  

User



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-19, 16:07   

lola napisa³/a:

Chyba już wolę sport czynny, nie taki bierny, polegający na siedzeniu i wlepianiu ślepi w TV.



z twojej wypowiedzi wynika jak by ten sport polegał na oglądaniu wyścigów..

Ja i tak wolę najbardziej piłkę nożną, bo w Polsce nie można pojeździć spokojnie
na gokartach a co mówić o jakimś bolidzie ;o
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-05-19, 16:26   

lola napisa³/a:

Chyba już wolę sport czynny, nie taki bierny, polegający na siedzeniu i wlepianiu ślepi w TV.


Też się z tym zgadzam. Bez sensu jest takie wgapianie na sport w TV. Lepiej samemu ruszyć tyłek i zacząć coś robić ;)
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-05-19, 17:57   

JohansoN1 napisa³/a:

ale jak nie oglądasz to skąd masz to wiedzieć... pozdro


wbrew wszystkiemu jestem na tyle inteligentna, że nie napisałabym iż jest to nudne gdybym nigdy tego nie obejrzała, zdarzyło mi sie raz zobaczyć i był to czas stracony.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

JohansoN1  

User



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-19, 19:25   

To może ten jeden raz nie natrafiłaś na emocjonujący wyścig ? Nie każdy jest nudny
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-05-19, 20:40   

JohansoN1 napisa³/a:

To może ten jeden raz nie natrafiłaś na emocjonujący wyścig ? Nie każdy jest nudny


Dla kogoś kto to lubi może nie jest, szczególnie jeżeli chodzi o chłopaka.
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-19, 21:50   

Mimo, że jeżdżę w simracingu to F1 jest moim zdaniem nudne... Czasem jak nie mam zupełnie co robić i akurat mi się przełączy to obejrzę kawałek. Cieszę się z sukcesów Roberta, ale ogólnie F1 jest dla mnie obojętna. Tym bardziej że FIA sama sobie strzela samobóje tym co wyczynia.
 

JohansoN1  

User



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-30, 14:44   

FIA to kabaret
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-30, 16:02   

Oglądać oglądałem. Jednak BMW to już sobie jaja kompletne robi, na początek dobry sezon. A teraz co? Nawet nie umieją kół poprawnie założyć. Koniec ferrari, do tego Button wszystkich wyprzedza w nowym team'ie. Komedia; D
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

JohansoN1  

User



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 09:07   

wszystko odwróciło się do góry nogami, a zapewnienia BMW z wyścigu na wyścig że będzie lepiej to już kpina... Rok temu jakie cele? zdobywać punkty i zaliczać miejsca na podium... a teraz? zdobyć żałosny punkt :/ jak przed sezonem Kubica mówił że jest w stanie walczyć o mistrzostwo pf... jak ostatnio obejrzałem tą wypowiedź myślałem że padne :[
 

anek  

Wymiatacz



ImiÄ™: anka.

Wiek: 31

Do³±czy³a: 15 Maj 2009

Sk±d: lublin.

   

Wys³any: 2009-05-31, 09:35   

sam sport w sumie ciekawy, ale to co robi BMW to śmiech na sali..
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com