Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: motyl | 2013-07-18, 22:17

Autor

Wiadomość

Oceania  

User

Oceania

Wysłany: 2009-09-10, 12:46   Gda?sk: Uniwersytet Gda?ski

Witam serdecznie!

Co s?dzicie o Uniwersytecie Gda?skim? My?licie, ?e studiowanie oceanografii to dobry pomys??

Evi  

Wymiatacz

^.^

Imię: Ewa

Wysłany: 2009-09-10, 14:12   

eee powiem tak: je?eli planujesz pó?niej wyjazd za granic? i prac? tam to owszem, kierunek bardzo fajny i ciekawy. ale w Polsce niestety nie ma zbyt wielu perspektyw na prac? po takich studiach...
kiedy? sama o tym my?la?am... ale troch? daleko mi nad morze :P

Oceania  

User

Oceania

Wysłany: 2009-09-10, 14:42   

:-D Za granic? raczej si? nie wybieram. G?o?no si? zastanawiam, czy kierunki oryginalne, takie jak oceanografia nie s? w?a?nie takimi, które oka?? si? przysz?o?ciowe za par? lat. Poza tym studia w Gda?sku wydaj? si? interesuj?cym pomys?em... ach to morze... :oczami:

A ty co studiujesz?

Evi  

Wymiatacz

^.^

Wysłany: 2009-09-10, 14:55   

na razie nic :P w tym roku zaczn? nauki o rodzinie, chyba, ?e w drugiej turze dostan? si? na informatyk? :P
taa, oryginalne kierunki s? ok, pod warunkiem, ?e praca mo?e si? znale??, jak na przyk?ad po japonistyce czy innych filologiach wschodnich... a co? takiego? u nas si? raczej niestety nie zapowiada na ciekawe perspektywy... a co chcia?aby? konkretnie po tym robi? :?:

Oceania  

User

Oceania

Wysłany: 2009-09-10, 15:26   

Zastanawiam si? nad zostaniem w przysz?o?ci ekologiem morza :] W sumie marzy mi si? co? takiego! Nauki o Rodzinie te? s? oryginalnym kierunkiem :hyhy: Niewiele jest Uczelni, które posiadaj? takie studia... Co chcesz robi? po zako?czeniu nauki? Nie zastanawia?a? si? nad studiami w Gda?sku? ;)

Evi  

Wymiatacz

^.^

Wysłany: 2009-09-10, 17:14   

Gda?sk mam za daleko :P nie widzi mi si? przez ca?? Polsk? na studia je?dzi? ;)
a nauki o rodzinie... mo?na by? po tym kuratorem, pracownikiem socjalnym, pracowa? w poradniach rodzinnych itp... mnie si? to ju? ?rednio widzi, powiedzmy, ?e przejrza?am na oczy i chcia?abym zosta? administratorem sieci, wi?c mam nadziej?, ?e dostan? si? na t? informatyk? :P

slow  

Moderator

Wysłany: 2009-09-10, 18:11   

Uniwersytet Gda?ski ? Dobra szko?a ,trudno si? dosta?,a same Trójmiasto ma w sobie wiele uroku. Hm, s?dz? ,?e nie mia?aby? zapewne problemów ani z praktykami ani z pó?niejszym zatrudnieniem je?li nastawiasz si? na mieszkanie w Gda?sku. Z tego co mi wiadomo chc?tnie przyjmowani s? studenci do oceanarium w Gdynia i prywatnych firm nadmorskich ;)
Sk?adam tam papiery,ale do?? powa?nie zastanawiam si? nad studiowaniem w Trójmie?cie.Mieszkajaj? tam bliskie mi osoby,ale z drugiej strony chcia?abym wyjecha? gdzie? daleko.

Oceania  

User

Oceania

Wysłany: 2009-09-11, 08:19   

Zastanawiam si? te? nad wyborem jednego z kierunków zamawianych na Uniwersytecie Gda?skim. Za dobre wyniki w nauce mo?na dosta? stypendium w wysoko?ci 1000 z? :mrgreen: Zastanawiam si? tylko jak wygl?da ?ycie studenckie w Gda?sku. Macie jakie? do?wiadczenia w tym temacie? Wiem, ?e studia to nie wszystko liczy si? te? klimat :]

[ Dodano: 2009-09-11, 13:38 ]
Co do Nauk o Rodzinie to sprawdzi?am i faktycznie wygl?daj? na ?wietny kierunek studiów!

Kometa a ty co masz zamiar studiowa??

emmy_7

User

Wysłany: 2009-09-14, 21:23   

Witam, tak przypadkowo tutaj dzisiaj trafi?am. Te? si? na oceanografi? wybieram. :D i te? si? zastanawiam czy to dobry wybór.
No có?, nied?ugo si? zacznie. Pozdrawiam :)

tommm  

User

gfdgfd

Imię: gfgfd

Wysłany: 2009-09-14, 23:16   

Witam
Równie? si? wybieram na uni gda?ski :P
Od pa?dziernika zaczynam mi?dzynarodowe stosunki gospodarcze. Kierunek jest na wydziale ekonomicznym wiec b?d? sobie hasa? po Sopocie :) (tam te? akademik dosta?em).

slow  

Moderator

Wysłany: 2009-09-15, 09:22   

Oceania napisał/a:

Kometa a ty co masz zamiar studiowa??

Pedagogik? resocjalizacyjn? w ostateczno?ci psychologi?,ale Trójmiasto chyba zaczyna by? naprawd? ostateczno?ci?.Zreszt? po?yjemy,zobaczymy.

Oceania napisał/a:

Zastanawiam si? tylko jak wygl?da ?ycie studenckie w Gda?sku. Macie jakie? do?wiadczenia w tym temacie? Wiem, ?e studia to nie wszystko liczy si? te? klimat

heh z tego co s?ysza?am klimat jest,oj jest :-P

Mihihih  

Pogromca postĂłw

dziecko neo.

Imię: J.

Wysłany: 2009-09-15, 11:00   

Ja chcia?abym bardzo do Gda?ska.
Bardzo, bardzo, bardzo bym chcia?a, ale nie na UG a na politechnik?.
Jednak jak to b?dzie, to czas poka?e.;)

UG  

User

www.univ.gda.pl

Wysłany: 2009-09-16, 15:21   

Witam,

Od siebie mog? powiedzie?, ?e oceanografia jest bardzo przysz?o?ciowym kierunkiem studiów. Mi?dzynarodowe stosunki gospodarcze równie? ciesz? si? nies?abn?cym zainteresowaniem.

Je?li macie jakie? pytania na temat Uniwersytetu Gda?skiego piszcie! Ch?tnie odpowiem na wasze pytania.

Pozdrawiam!

orchidea_91

User

Wysłany: 2009-11-29, 13:10   

Ja chcia?abym studiowa? na UG zaocznie pedagogik? wczesnoszkoln? z logopedi?. Mam kilka pyta? co do studiów na tym uniwersytecie:
-Czy zdaj?c dodatkowo biologi? i geografi? powinnam zdawa? je (a przynajmniej jeden)na poziomie rozszerzonym ?eby dosta? si? na ten kierunek?
-Na czym polega egzamin wst?pny na logopedi??
-Ile osób przyjmuj? na mój kierunek i ilu jest ch?tnych?
-Na ile co najmniej procent wypada?oby zda? matur? z przedmiotów na poziomie rozszerzonym?
Z góry dzi?kuj? za wszelkie odpowiedzi. :-)

ojzu  

Pogromca postĂłw

.|.

Imię: Les?aw

Wysłany: 2009-12-14, 23:11   

Ja tam studiuj? i powiem Wam , ?e robi? wszystko ?eby przepuszcza? studentów, tylko po to by p?acili. Do tego rozpisuj? plan wedle preferencji wyk?adowców, pro?by i pisma nic nie daj? w tej sprawie. Plan mo?e ulec zmianie nawet dzie? przed zjazdem. Do tego wi?kszo?? budynków nie spe?nia podstawowych norm bezpiecze?stwa i bhpowcy mówi? o tym otwarcie.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com