Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 15:31   

PrzemQ napisa³/a:

dezodoranty



chodzi ci zapewne o skłądniki czyli freon.Ten związek chemiczney została zakazany w produkcji w 2000 roku dzięki wcześniejszym ustaleniom konferencji państw.

Lodówki też go zawierały.¦wietnie chłodił.Ale teraz zastąpiono go czymś innym

[ Dodano: 2009-02-27, 15:37 ]

Cytat:

w Polsce w naszej strefie klimatycznej nigdy nie było tornad.



Były. Jednak przyszło nam zyc w czasach wahań klimatycznych i po prostu bardzo panikujemy.

Wahania te powtarzająsie zgodnie z prejściowym klimatem Ziemi który się jeszcze niustabilizował

UWAGA WA¯NE :!:

Klimat w jakim dziś żyjemy jest anomalią.Na ziemi wcześniej występowały Epoki Lodowcowe lub Klimat ciepły podczas ktorego dochodziło do topnienia się pokrywających Ziemię lodowców.

Klimat z 4 porami roku to zwykły wybryk natury.Zgodnie z podaniami naukowców teraz nastąpi Kolejna epoka lodowcowa.

Ale spokojnie to tylko spekulacje :-P :-o
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-02-27, 18:22   

Wiadomo że klimat robi co chce, ociepla się, schładza, znowu ociepla itd. ale ludzie ja rozumiem mieć argumenty naukowe z artykułu, ale wierzyć co do kropki to już przegięcie. Ludzie nie mają wpływu na to jak zachowuje się klimat? Cała ochrona środowiska, filtry kominowe, redukcja spalania itp. to bzdury stworzone po to żeby była mamona? No dajcie spokój. Fakt człowiek na pewno nie ma wpływu na to co się stanie z klimatem (czy się schłodzi czy ociepli) ale ma kolosalny wpływ na to jak to szybko nastąpi. Fakt natura też emituje szkodliwe gazy przez pożary, wulkany, trzęsienia ziemi etc. ale co ile takie wydarzenie jest? Raz w roku? Trzy razy do roku? Dostatecznie rzadko by natura wykonała swój cykl i oczyściła się z tego, a człowiek produkuje te gazy po 24h na dobę, siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku. Dzień w dzień część z tych kilku ton gazów jest wyłapywanych przez filtry na kominach. Gdyby nie to, to w tej chwili albo byśmy pływali po wielkim oceanie albo szukali mrożonych wiewiórek.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-02-27, 18:27   

Cytat:

Cała ochrona środowiska, filtry kominowe, redukcja spalania itp. to bzdury stworzone po to żeby była mamona?


Moim zdaniem tak.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 18:31   

Cytat:

Przejmujecie się tak nagłaśniana sprawą ocieplenia klimatu


oczywiści8e, że nie. stubarwny chba napisał, że to wszystko to kłamstywo i się zgadzam. pisałam już chyba, że ktoś na tymzarabia miliardy, a ludzi jak szmaty temu wszystkiemu wierzą.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 18:43   

Klimat w jakim dziś żyjemy jest anomalią

więc teraz następują gwałtowne przemiany zwiazane ze zbliżającą się Epoka Lodowcową
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 18:57   

taa...
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 19:01   

psychopathicwizard napisa³/a:

taa...



nie wierzysz :?: ;) :-P
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 19:07   

wierzÄ™...wierzÄ™...
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 19:08   

Cytat:

wierzÄ™...wierzÄ™...



szerzej proszÄ™ :-P ;) :?:
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 19:22   

szerzej i szczerze? nie wierzÄ™.

Cytat:

Klimat w jakim dziś żyjemy jest anomalią


zacznijmy od tego. skąd ta pewnośc i wiedza? z własnych obserwacji, czy może z artykułów gazety wyborczej?
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 19:29   

www.nationalgeographic.com

warto zobaczyć. Najbardziej ceniony i poważany program naukowy
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 19:36   

Cytat:

Najbardziej ceniony i poważany program naukowy


to już mówi samo za siebie.

[ Dodano: 2009-02-27, 19:38 ]
a wzorujesz siÄ™ na czymÅ› jeszcze, czy tylko na tym jednym programie naukowym?
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 19:41   

Wzorowałam się na wielu programach i artykułach, a także opiniach naukpwców.Sama wyciągałam wnioski i ,,zbierałam" dokumentację.Noi wyciągnęłam-myślę że trafne wnioski
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 20:00   

wnioskowałaś tylko z dokumentów 'naukowców', którzy potwierdzali tę tezę, czy również takich, którzy jej nie potwierdzali?
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-27, 21:44   

psychopathicwizard napisa³/a:

wnioskowałaś tylko z dokumentów 'naukowców', którzy potwierdzali tę tezę, czy również takich, którzy jej nie potwierdzali?



brałam pod uwagę obydwa zdania na te tematy.Rówzież w sferze zdania klimatologów,których wersje rożnią sie od siebie.Także doszłam do wniosku że to naturalne lecz silne zjawiska pogodowe, które moga prowadzić do Epoki lodowcowej(wiadomo może nie teraz ale za 200 lat)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com