Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-23, 12:36   GloÅ›niki do samochodu

siema
szukam nowych głośników do mojego samochodu, bo stare już nie dają rady. Potrzebuję waszej rady co do marki. Nie bede słuchał muzyki na full, więc nie muszą być jakieś bardzo drogie. Subwoofera też na razie nie będę kupował. Chodzi mi tylko o jakieś porządne, ale nie drogie głośniki. W sumie już sobie coś upatrzyłem http://www.electro.pl/pro...177143,225.html i jeszcze jedne, ale chcę jeszcze się zapytać was o opinie o tej marce.
ewentualnie może polecicie mi coś innego. W podobnej cenie.
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-04-23, 14:26   

To albo szukasz dobrych albo tanich głośników.... jesli juz musza byc zintegrowane a nie odseparowane to radzę kupic sobie helixa dark blue zespolonego....
te pioneery sa słabe...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-04-23, 14:39   

marmi napisa³/a:

te pioneery sa słabe...


Lecz jakościowo bardzo dobre, lepiej słyszeć słabszy czysty dźwięk niż mocny harmider.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-04-23, 14:57   

Constantine napisa³/a:

lepiej słyszeć słabszy czysty dźwięk niż mocny harmider.


Zależy dla kogo, jak sie chce żeby samochód było słychać prędzej niż widać no to Pioneery są za słabe.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-04-23, 14:59   

Constantine napisa³/a:

Lecz jakościowo bardzo dobre, lepiej słyszeć słabszy czysty dźwięk niż mocny harmider.

Jak one jakościowo są bardzo dobre to równie dobrze można sobie booschmeny kupić.... te głośniki to marny produkt...
najlepsze sa albo helixy albo hertz-e...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-26, 16:04   

Dzięki za pomoc. Moc głośników nie musi być duża. Pisałem już w pierwszym poście, że nie będę słuchał muzyki na full i nie będe jeździł z zimnym łokciem :D Jasne, że czasem puszczę coś głośniej i dobrze by było gdyby wtedy nie charczały :P Dobra przejrzę jeszcze jakieś inne głosniki. Poszukam tych helixów.
Dzięki.
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-04-26, 16:10   

a jakie masz radio? ja bym tam polecał hertz, do tego pytanie czy wygłuszasz drzwi, jakieś dystanse czy po prostu wkładasz tylko głośniki? jeśli tak to kup sobie boschmany i nie napal się na nic droższego bo to niema sensu
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-27, 09:37   

Nie, nie będę nic wyciszał. Nie chcę odpicować samochodu, tylko potrzebuję w miarę dobrych, ale też niedrogich głośników. Muzyke będę puszczał dla siebie a nie dla wszystkich, kótrzy są poza moim samochodem. No oczywiście czasem coś się puści głośniej, więc dobrze jakby nie trzeszczały przy pełnej mocy. Radyjko mam sony.
A takie głośniczki ALPINE http://www.electro.pl/pro...-46655,225.html Za tymi hertzami też patrzyłem. Ale nie wiem czy mi takie wypaśne potrzebne :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com