Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2010-05-20, 22:10   Gra w sÅ‚oneczko

Nie wiem czy ktoś o tym słyszał, pewnie tak bo ostatnio był o tyn nawet reportaż w tv.
Polega to na tym, że:
'1. Dziewczyny kładą się nago na plecach z rozłożonymi nogami, tak aby utworzyć koło.
2. W środku stają chłopcy, również nadzy, w liczbie proporcjonalnej do liczby dziewczyn.
3. „Panowie” używajÄ… swoich koleżanek, po kolei zmieniajÄ…c siÄ™ co jakiÅ› czas.
4. Przegrywa ten chłopak, który jako pierwszy osiągnie orgazm i wytrysk.
to reguły tej gry
W rezultacie kolejne gimnazjalistki zaszły w ciążę. W dodatku nie wiadomo, kim są tatusiowie, bo jak twierdzą dziewczyny "zostały zapłodnione przez słoneczko".
Zastanawiam się skąd się to bierze. Czy to dlatego, że dzieci są uświadamiane za późno, czy to po prostu jakiś regres cywilizacyjny, albo postęp i następstwo wszechobecności seksu w naszym życiu (Internecie, reklamach).
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-05-20, 22:13   

lola napisa³/a:

Czy to dlatego, że dzieci są uświadamiane za późno, czy to po prostu jakiś regres cywilizacyjny, albo postęp i następstwo wszechobecności seksu w naszym życiu (Internecie, reklamach).


Upadek obyczajów niestety. Aż głupio mi mówić to zdanie, ale "za moich czasów było jednak inaczej". Co jest winne też ciężko mi powiedzieć. Internet? Chyba nie, po prostu mam wrażenie, że co pokolenie to gorsze.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-20, 22:13   

Kiedy pierwszy raz usłyszałam o tej "zabawie" byłam przerażona. Nie rozumiem, jak bardzo trzeba mieć skrzywiony kręgosłóp moralny, bo choćby pomyśleć o udziale w czymś takim?! Dla mnie to po prostu... brak słówm
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-20, 22:13   

To się bierze z głupoty i przerzucaniu odpowiedzialności za dzieci z Rodziców na niedającą sobie rady szkołę.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Cy¦  

Mega wymiatacz

S.M.O.K



ImiÄ™: CyÅ›

Wiek: 73

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

Sk±d: wzi±æ kasê na piwo?

   

Wys³any: 2010-05-20, 22:15   

Ja znam grę w słoneczko w innej wersji, lol.
O tym słyszałam, jak dla mnie totalne popier... ekhm, porycie, i to negatywne. Nigdy w życiu by mi nawet przez myśl nie przeszło, że można w coś takiego zagrać oO
_________________

Moje maleństwo <3
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-20, 22:16   

Isair napisa³/a:

To się bierze z głupoty i przerzucaniu odpowiedzialności za dzieci z Rodziców na niedającą sobie rady szkołę.

i to tym bardziej jest dla mnie po prostu nie do ogarnięcia. Jak rodzice mogą zwalać winę na szkołę?! czy nikt ich nie uczył, że to oni odpowiadają za swoje dzieci i to od nich zależy, jakie te dzieci będą?! Ja naprawdę się boję zakładać rodzinę, bo nie chcę by moje dzieci miały choćby styczność z czymś takim, jednak rozpowszechnione jest to na taką skale że... po prostu jestem przerażona.
 

Shanta

Wymiatacz



Do³±czy³: 18 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-20, 22:18   

Ja się pytam tylko JAK MO¯NA BYÆ TAK G£UPIM.
naprawdę, nie mieści mi się to szczerze mówiąc w głowie.

Kto winny?
1. szkoła i jej podejście do seksu jako temat tabu.
2. rodzina, której podejście jest podobne.
3. G£UPOTA.
_________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

Paulo Coelho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-05-20, 22:20   

Haha! Z początku myślałem, że to jakaś gra forumowa, wchodzę, patrze i szok!
Jednak dzisiejszy świat jest dziwny.
Dzisiejsze dzieci szybko dojrzewają, to znaczy im się wydaje, że są dojrzałe. Czego to ludzie nie wymyślą. Ja wiem, po prostu za dużo czasu wolnego mają uczniowie w gimnazjum.

QukuÅ‚ka napisa³/a:

Jak rodzice mogą zwalać winę na szkołę?!


Taka kolej rzeczy. Na kogoś musi być, a przecież rodzice są nieomylni i oni mają ręce czyste. A szkoda zawsze może odpowiedzieć, bo to niby też powinna ona wychowywać.

[ Dodano: 2010-05-20, 22:21 ]

Cytat:

1. szkoła i jej podejście do seksu jako temat tabu.


Rodzice powinni rozmawiać na temat seksu. A nie szkoła.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-05-20, 22:28   

Słyszałem a właściwie czytałem gdzieś w internecie artykuł o tym. Przerażające, co działo się w tamtym gimnazjum. Główną przyczyną jest to, że dzieciaki(zwłaszcza te dziewczyny) są najwyraźniej niedoinformowane w sprawach seksu. Ale jak ktoś już wyżej określił - te dzieciaki musiały mieć faktycznie skrzywiony kręgosłup moralny.
U mnie w gimnazjum były odpowiednie zajęcia poszerzające wiedzę o seksie, nie wiem jak w tamtej szkole.
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-20, 22:28   

Mizantrop napisa³/a:

Ja wiem, po prostu za dużo czasu wolnego mają uczniowie w gimnazjum.

No i myślę, że to też kwestia tego, że dzieci w gimnazium, z racji że już podstawówką nie są, czują się dorosłe. Była o tym mowa w innym temacie, bodajże "seksolatki".

Mizantrop napisa³/a:

Taka kolej rzeczy. Na kogoś musi być, a przecież rodzice są nieomylni i oni mają ręce czyste. A szkoda zawsze może odpowiedzieć, bo to niby też powinna ona wychowywać.

Dla mnie to jest nienormalne i patologiczne myślenie. To zwyczajnie niedojrzałe podejście do rodzicielstwa i dla mnie takim rodzinom powinien na każdym kroku towarzyszyć prokurator czy psycholog.

Mizantrop napisa³/a:

Rodzice powinni rozmawiać na temat seksu. A nie szkoła.

Z tym się zgodzę, jednak dobrze by było, gdyby lekcje typu "wdżwr" były obowiązkowe i dostosowane do wieku uczniów, by Ci mogli za pomocą tych lekcji wzmocnić kręgosłup moralny, ukształtowany przez rodziców.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-05-20, 22:28   

Czytałam. Ludzka głupota nie zna granic.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-05-20, 22:35   

pierdoły, zabezpieczyć się nie potrafią.

[ Dodano: 2010-05-20, 22:36 ]

lola napisa³/a:

Zastanawiam się skąd się to bierze. Czy to dlatego, że dzieci są uświadamiane za późno, czy to po prostu jakiś regres cywilizacyjny, albo postęp i następstwo wszechobecności seksu w naszym życiu (Internecie, reklamach).



po prostu seks jest przyjemny i tyle.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-05-20, 22:37   

Cytat:

Z tym się zgodzę, jednak dobrze by było, gdyby lekcje typu "wdżwr" były obowiązkowe i dostosowane do wieku uczniów, by Ci mogli za pomocą tych lekcji wzmocnić kręgosłup moralny, ukształtowany przez rodziców.


Ale takich lekcji nie będzie, ponieważ szkoły w większości są świeckie i nowoczesne programy wychowania do życia w rodzinie (czy raczej edukacji seksualnej) nie uwzględniają rozwoju moralnego, uważając go za przestarzały i uwłaczający wolności seksualnej uczniów.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-05-20, 22:38   

Cytat:

1. szkoła i jej podejście do seksu jako temat tabu.



Tak najlepiej zwalić wszystko na szkołę... tylko że to rodzice są od wychowywania.

I co do samej gry, albo te jednostki same się wyeliminują, albo nie będzie nam (znaczy normalnym ludziom, do których też myślę iż się zaliczam) dane dożyć do starości, bo ludzkość sama sobie zapewni koniec.

Cytat:

Z tym się zgodzę, jednak dobrze by było, gdyby lekcje typu "wdżwr" były obowiązkowe i dostosowane do wieku uczniów



U mnie dyrektor powiedział, że rodzice wysyłając dzieci do tej szkoły automatycznie zgodzili się na takie obowiązkowe zajęcia.
 

Blanka17  

User



ImiÄ™: Blanka

Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-20, 22:41   

To jest oznaka, że rozwijają się fizycznie a psychicznie cofają, skoro nie mają nawet do samych siebie szacunku .
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com