Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Norway  

Mega wymiatacz



Doł±czył: 25 PaĽ 2009

   

Wysłany: 2010-07-13, 09:53   Green Up

Tak sobie kupiłem go ostatnio, wypiłem o 24. No i szczerze jestem pod wrażaniem. Nic nie trzymało mnie tak długo. O godzinie 5 rano miałem kłopot z zaśnięciem! Byłem zmęczony ale co zamknąłem oczy to cały czas napieprzałem w głowie, albo głos jakiś, albo nuta jakaś beka normalnie.

To zaje**** napój :D. Nie spotkałem się aby tak długo jakikolwiek trzymał.
3,20 przynajmniej u mnie. Szczerze polecam, a najważniejsze że "naturalny" chociaż nie wiem ile w tym prawdy. Z tego co piszę na puszce to faktycznie nie ma konserwantów ani żadnych sztucznych barwników... Jedyne co jest to regulator kwasowości w postaci kwasku cytrynowego czy jakoś tak.

Kupcie jeśli możecie i napiszcie wasze zdanie : P.
_________________
Czas dorosnąć..
 

MrDj  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 32

Doł±czył: 26 Lut 2010

   

Wysłany: 2010-07-13, 10:06   

Ma zagęszczone soki owocowe, regulator kwasowości, naturalne aromaty i kofeinę ale barwniki też ;-)

"koncentrat z krokosza, cytryny i marchwi - barwniki."

Również słyszałem, że daje całkiem niezłego kopa! Ale dużo lepsza jest mieszanka kawy i RedBulla. Przy 3 łyżeczkach kawy, jednej cukru i dużej puszcze wspomnianego energetyka wytrzymałem bez spania dwie noce pod rząd.

Norway, a jak smakuje? Lepiej, niĹĽ te wszystkie N-Giny, Tigery?
_________________

 

residentevil6  

User

marzyciel



ImiÄ™: Jarek

Wiek: 31

Doł±czył: 12 Lip 2010

Sk±d: TomaszĂłw Lubelski

   

Wysłany: 2010-07-13, 10:18   

Ja piłem tego Green Up-a i na mnie nie działa. A jak cyknę litr Tigera lub Red Bulla to z godzinkę mam "fazę".
Green ma dobry smak, ale wolÄ™ standardowe wspomagacze (burn, K2 itp)
_________________
Istniejemy po to, żeby choć raz, przez chwilę zaznać życia.
 

Norway  

Mega wymiatacz



Doł±czył: 25 PaĽ 2009

   

Wysłany: 2010-07-13, 10:32   

Dobrze smakuje. O tym z kawą słyszałem, próbowałem chociaż nie za wiele dało. To było z tigerem.

Green Up daje zajebistego kopa naprawdÄ™. Lepiej niĹĽ wszystkie tigery i inne tego typu gĂłwna.
_________________
Czas dorosnąć..
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com