Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2018-10-26, 19:08   Halloween

Zaprosili mnie na domówkę na Halloween, z której się nie wymigam. Nie chcę inwestować w żadne stroje ale wiem, że ludzie będą to tutaj obchodzić z pompą. Zastanawiam się nad jakimś ultra prostym przebraniem w który nie będę musiała wwalać niepotrzebnie pieniędzy.
Na razie wpadłam jedynie na to, że wziąć powyciągane ubrania, szlafrok, natłuścić włosy, zrobić makijaż robiący wrażenie zmęczenia, wytarty nos itd. Spektakularne to to nie jest ale zawsze coś :oczami:
Ale gdyby ktoś miał lepszy pomysł to byłoby super.
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2018-10-27, 01:46   

Załóż na główę słomiany kapelusz, na nogi kalosze i napchaj w nie siano tak żeby wystawało
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2018-10-27, 09:08   

Nie mam ani kapelusza, ani kaloszy, ani siana :-o
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-10-27, 13:48   

Na yt znajdziesz świetne makijaże na Halloween. Osobiście to polecam redlipstikmonster albo agnieszkagrzelakbeauty (mogłam się pomylić w pisowni) sama mam ochotę się pomalować ;D
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2018-10-27, 20:04   

Wszystkie ich propozycje są ładne ale moja kosmetyczka po przeprowadzce została okrojona do minimum, więc nie mam pola do popisu.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-10-28, 20:40   

Może jeszcze zdążysz się w coś zaopatrzyć ;)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2018-10-28, 20:57   

Właśnie nie chcę i nie bardzo mogę. Miejsce i pieniądze.
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-10-29, 08:14   

Maxineczka ostatnio wrzuciła tutorial na biało czarny makijaż, można go zrobić z tego co się ma w kosmetyczce i jest bardzo prosty. Tylko czarny cień czy kredka, tusz do rzęs, biały cień albo coś w tym stylu. A wygląda mega efektownie :D może coś takiego, czarne ciuchy i jakaś peruka? :)
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2018-10-29, 13:24   

Mam biały mixer, ale tak jak Maxineczka powiedziała - on daje tylko efekt bladej skóry, ale nie białej. Nie mam czym podbić tego koloru. Przyznaję się, że nie mam też czarnej kredki, ale to akurat dałoby się może jakoś obejść. Za to peruka odpada :P
---
Tak jak pisałam: nie chcę w to inwestować pieniędzy, a nawet zbyt wiele czasu. Wybieram się od niechcenia, nie chcę inwestować pieniędzy, których i tak mam mało, w rzeczy których potem nie będę używać.
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-10-29, 14:16   

To jak masz mixer, to może wampir? Blada skóra, jakiś szybki makijaż, sztuczną krew można zrobić z barwników spożywczych, nie pamiętam, ale są bardzo proste przepisy. Jakąś nieużywaną koszulę można ta krwią poplamić np. Wampirze zęby też nie są chyba drogie, ale w sumie i bez nich można się obejść, to w sumie nie musi być nawet wampir, tylko jakiś blady krwiożerczy stwór :mrgreen:
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2018-10-29, 15:23   

Aż mi trochę głupio, że tak wybrzydzam, ale wygląda na to, że ekscytujecie się Halloween bardziej niż ja.
Nie mam do tego kompletnie motywacji, ani środków - muszę teraz bardzo uważać na pieniądze, a zrobienie prostej, sztucznej krwi z barwników spożywczych kosztowałoby mnie tutaj równowartość produktów spożywczych na 4 dni :') Na tej samej zasadzie nie pobawię się jakimiś starymi ciuchami, bo po prostu ich tutaj nie mam, a byle jaka koszulka w charity shop będzie kosztowała mnie 3 funty, a nawet to się dla mnie bardzo liczy. :zalamany:
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-10-29, 15:39   

No to nie musi być krwi. Tylko makijaż, blada twarz, ubierz się w jakiś ciemny strój i też będzie dobrze. Ja kiedyś zrobiłam coś takiego, umalowałam się na wzór Wednesday z Rodziny Addamsów, jakieś cienie pod oczami itd. I tyle :)
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2018-10-29, 16:07   

Wednesday to jest myśl! Oooo, tu mogę pokombinować.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-11-01, 19:50   

Haloween ? A co to za pogański obrzęd ? Po co to komu ?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com