Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

alabama  

Mega wymiatacz

Why so serious?



Doczya: 05 Wrz 2010

   

Wysany: 2010-09-07, 15:42   Harry Potter

Kupiłam na przecenie "HP i Książe Półkrwi". Przyniosłam grę do domu cała happy, zainstalowałam gryząc z niecierpliwości stolik, a nagle... się włączyło i nuda ogarnęła pokój. Naprawdę. Zagadek tam w ogóle nie ma, wszystko ci się udaje (nie, to nie był wątek o eliksirze Felicis), grasz tylko w te pojedynki a quidditch jest żałosny.
Więcej tam było video z filmu niż prawdziwej gry...
Myślicie że ostatnia część też taka będzie?
_________________
"Wolę iść do piekła niż do nieba, gdyż w tym pierwszym znaleźli się wszyscy ciekawi ludzie."

"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Doczy: 29 Pa 2009

Skd: Leszno

   

Wysany: 2010-09-07, 16:51   

Całkiem możliwe, że będzie podobna bo co by EA nie zrobiło gra na fali popularności i tak się sprzeda.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-09-07, 17:39   

Gry na licencji wysokobudżetowych filmów to najczęściej po prostu liniowe, pozbawione ogromnej części fabuły i humoru produkcje. Jeśli już, to kup tego nowego HP z Lego( grę...)- tam są zagadki, a gra przybrała formę nieco bardziej zręcznościową. Fakt, może mniej "dorosła", ale to też ma swój urok- wielu "starszych" wciąż gra w "Legowe" Star Wars.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com