Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-05-31, 17:36   Haszysz

Haszysz (potocznie hasz) – substancja otrzymywana ze zlepionej i sprasowanej żywicy konopi indyjskich bÄ…dź siewnych (Cannabis sativa sativa i Cannabis sativa indica), bogatych w substancjÄ™ psychoaktywnÄ… THC (do 50 %).
Haszysz jest przetworem konopi, podobnie jak marihuana. Palony jest zazwyczaj z tytoniem w postaci ręcznie robionych papierosów (skrętów, "jointów") bądź ze specjalnych fajek wodnych.
(żródło: wikipedia.org)
koszt: ok. 25 zł/g
sprzedawany w postaci małych kostek (g= cm kwadratowy)


___________________________________________________
Jakie macie zdanie na temat haszyszu? Sięgaliście kiedykolwiek po niego, macie w planach? Jak patrzycie na ludzi, którzy się nim odurzają? Czy uważacie, ze powinien zostać zalegalizowany wraz z marihuaną? Co sądzicie na temat różnych jego przetworów, jak np. olejek haszyszowy* lub spożywania go w nietypowy sposób, przykładowo jogurt haszyszowy*?
___________________________________________________
olejek haszyszowy- ekstrakt z (...) haszyszu otrzymany za pomocą rozpuszczalników organicznych, najczęściej stosowane w tym celu są: alkohol etylowy, aceton, eter naftowy lub płynny gaz do zapalniczek. Zawartość THC w olejku jest większa niż w haszyszu.
(źródło: wikipedia.org)

jogurt haszyszowy- haszysz spożywany w jogurcie (haszysz zostaje rozpuszczony w oleju i zmieszany z dowolnym jogurtem).



Proszę nie wiązać tego tematu z moją osobą, służy on wyłącznie do dyskusji na temat rzeczonego narkotyku.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-31, 19:11   

£adnie wygląda, wolałabym go nie palić natomiast chętnie ulepiłabym z tego Twoją podobiznę.

Jak się odnoszę do osób używających? Normalnie.
Jak marihuanę legalizują to to też mogą, zresztą - wszystko jedno.
Przetwory to takie trochÄ™ udziwnienia. Ale nie mam zdania.

Koniec.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-05-31, 19:20   

Ten czarny jest dobry ale ten brązowy(chyba) jest słaby ja miałem tylko czarny bo brązowego nie widziałem ps. Gram haszyszu tańszy od gramu MJ o 5 zł? coś nie tak
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-05-31, 21:12   

lgtk napisa³/a:

ps. Gram haszyszu tańszy od gramu MJ o 5 zł? coś nie tak


Tez mnie to dziwiło. Możliwe, że tylko w moich stronach takie są stawki. : )
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-05-31, 21:16   

Placebowa napisa³/a:

Tez mnie to dziwiło. Możliwe, że tylko w moich stronach takie są stawki. : )


No chyba ;)
Paliłem, da się odczuć różnicę, ale może zbyt mocno siadło mi na głowę, żebym się przerzucił z MJ. Co do ceny to jeszcze z rok temu stało po 35/40 zł.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-05-31, 21:21   

Jeszcze co do ceny dodam, iż w moich stronach towar nie jest do końca hm... najwyższej klasy, więc cena ma swoje wytłumaczenie. Przepraszam za nieścisłość w treści tematu, musiałam opierać się na trzebińskich realiach, takie rzeczy trudno znaleźć w Internecie. : )

Co do tematu, byłam w posiadaniu, choć użytku z tego większego nie uczyniłam. Jeśli legalizować marihuanę, to i haszysz.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

przedmaraÅ„cza  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 31 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-31, 22:38   

Mam 16 lat, a hashu w swoim życiu już "troche" zjarałem, szczególnie w tą zime jak są jakies pytania dotyczące hashu to możecie do mnie pisać ;) my na ¦ląsku mówimy na to "Gruda"
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-05-31, 22:42   

Proponuję podawać stawki, gdyż właśnie zaintrygowało mnie to zróżnicowanie (tym bardziej, ze marihuana wszędzie stoi w tej samej cenie). : )
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

przedmaraÅ„cza  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 31 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-31, 22:49   

Ja mam kostke za 20 zł/ 25 zł
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-06-01, 10:05   

Wole trawe, ze wzgledu na smak i zapach, ale generalnie nie szaleje ani za jednym, ani za drugim. Juz prawie rok nie palilam. A hasz to tak z 7 euro w coffieshopie. Zreszta tyle samo co marihuana.
_________________
"Her heart is on her sleeve and it is looking right through me
You gently vicious slowly never felt so naked
Sex not love, I taste it in your make up
Sex not love, I taste in your lips"
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-06-01, 21:45   

u mnie giet norma 30zł a do kostki może dowalają trochę odważników(nie wiem piasek itp) albo jest tego za mało
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-01, 21:49   

Haszyszu nie paliłem nigdy bo capi gównem, w ogóle nie tykam nic innego poza ziołem. Po ile stoi to nie wiem.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-06-01, 22:05   

@up zioła hasz też mj ja wole mj Jah Bless :D
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-06-01, 22:09   

Uwielbiam ten sosnowy smak i zapach <3
 

przedmaraÅ„cza  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 31 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-02, 12:28   

Gruda (hasz) według mnie ma fajny zapach ;) a o zapachu MJ już nawet nie wspomne, bo to przebija wszystkie możliwe ;)

Haile Selassie I Jah Rastafarai Bless ! ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com