Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

djlisia  

User


ImiÄ™: lisia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 19 Sty 2013

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-01-20, 17:34   hip hop/rap

Ja od 5 lat słucham rapu, na począ tku słuchalam tylko amerykańskiego, Eminem to dla mnie guru, ale po obejrzeniu filmu "Jesteś Bogiem" zaczełam słuchac Poktofoniki, potem Pokahontaz a teraz wgl przesłuchuję róznych polskich raperów m.in Pezet, 3Y, Pih..
Tak się w to wkręciłąm,że sama zaczełam uczyc się tych tekstow rapowac np.Doniu _uciekaj umiem.. Zaczęlma pisac wlasne teksty i tak myśle, że chcialabym no zostac raperką,, bo jak rapuje sb to czuje sie jak w 7niebie, rap to cała ja, mój klimat na 100% :D Tylko w sumie nie wiem jak dokładnie się za to zabrac... sciaglam juz FL STUdio,ale jakos nie chce mi sie zainstalowav.. w każdym badz razie odkryłam mają pasje, wreszczie :)

Ktoś moze też próbuje zaistniec w swiecie rapu?
Wiecie jak moze rozwijac sie pod tym względem, aby w przyszłosci wydac wlasną płytę?
to dla mnie bardzo wazne :-)
 

rumble  

Mega wymiatacz

Trance Maniac



Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 03 Lip 2011

Sk±d: siê wzi±³em?

   

Wys³any: 2013-01-20, 17:40   

Już widzę, że nic z ciebie nie będzie.
_________________
 

djlisia  

User


ImiÄ™: lisia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 19 Sty 2013

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-01-20, 17:41   

czemu tak widziesz?
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-01-20, 19:36   

Sezonowiec z Ciebie nie raper.
_________________
You know who i am
 

TrawÄ…PaleStresy  

User

forever alone



ImiÄ™: Kamil

Do³±czy³: 21 Sty 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-01-21, 20:09   

Ehhh... w świecie polskiego rapu zaistniała tylko Gabi, więc widać po tym, że albo dziewczyny się za to biorą albo ich nie słuchają
W wieku 17 lat (jak widzę) wątpię, żebyś dała radę zaistnieć (większość raperów polskich, co teraz pojawiają się na scenie muzycznej ma po ok. 23 lat), więc raczej byś się nie przyjęła przez tych, co rapu słuchają
Sama sobie bitów nie rób, bo to samobójstwo, najlepiej popytać się znajomych, czy ktoś jest w tym dobry i żeby on Ci ew. robił
Co do nagrywania, to albo znajdziesz kogoś kto ma sprzęt albo sama zainwestujesz (ok. 500zł na mikrofon i duperele do niego, trzeba też mieć dobrego kompa)
Jakbyś chciała robić skrecze, to potrzebny jest gramofon (spory koszt, popatrz na allegro najlepiej) oraz płyta czasowa (ok. 70zł)
Ważne też jest, co chciałabyś robić: uliczny rap (a'la RPK, MDM itd.), psycho-rap (a'la Słoń), opowiadać o swoich uczuciach itp. (jak np. PIHu), czy jakąkolwiek odmianę rapu :P
Jeżeli chciałabyś o tym więcej pogadać, to śmiało pisz do mnie (PW/GG) ;)
Jeżeli coś nagrasz to z chęcią przesłucham ;D
Powodzonka! ;)
_________________
Zaufaj dobrym radom
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2013-01-21, 20:26   

TrawÄ…PaleStresy napisa³/a:

Ehhh... w świecie polskiego rapu zaistniała tylko Gabi, więc widać po tym, że albo dziewczyny się za to biorą albo ich nie słuchają.
psycho-rap (a'la Słoń), opowiadać o swoich uczuciach itp. (jak np. PIHu), czy jakąkolwiek odmianę rapu :P
Jeżeli chciałabyś o tym więcej pogadać, to śmiało pisz do mnie (PW/GG) ;



Gabi? a Ania Sool?
I mów co chcesz ale dziewczyna z v-unitu czy podobnego zespołu taka blondyna tez dałaby rade nagrywac na poważnie i się wybic.

Dwa, pomijając że słoń robi horrorcore to strasznie generalizujesz. Słoń nie potrafi nagrac kawału o uczuciach? a Szczerze? a kawałek jako WSRH - niżej podpisani gdy wspomina zmarłą babcie?
Co do Piha... fakt pieknie opowiedział na hh kempie o swoich uczuciach, nie wiem czy wiesz o czym mówie?


masz 17lat o czym chcesz nawijac? Taak zaraz mi tu przytoczą bro albo sulina ale nie oszukujmy oni mają pomysł i potrafią trzymac pióro w rece a patrząc po Twoich postach i podejsciu - marnie to widze..
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

mateo1357  

User


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 27

Do³±czy³: 21 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-01-22, 11:55   

a Kala nagrała z z Buczerem z PTP
Buczer feat. Kala "W jednÄ… stronÄ™ bilet"
mam boski wokal ;)
ja słucham 1 ligi czyli

WSRH RPS RR Brygada Pih Chada itp. :]
 

Nastri  

User

Dziwny specyfik



ImiÄ™: Kacper

Wiek: 29

Do³±czy³: 05 Lut 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-02-05, 23:21   

TrawÄ…PaleStresy napisa³/a:

Ehhh... w świecie polskiego rapu zaistniała tylko Gabi



Gabi? Gdyby nie to, że była ex chady to nikt by o niej nie słyszał. Jeszcze te beefy o ja xD

Jak na razie najlepszÄ… raperkÄ… jest Wdowa.


takitampan Bro nagrywał mając 15 lat.

Do autorki tematu może dasz nam jakąś próbkę swoich rapsów :) Wtedy ocenimy.
 

MrAlucarD  

Wymiatacz

Graffiti Boy



Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2009

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-02-06, 03:14   

Z takim obeznaniem w rapie to możesz co najwyżej hiphopolo grać na wiejskich dyskotekach. Big L, Dilated Peoples, Wu-Tang, Cypress Hill, Tymon, NTK, Gang Starr i wiele innych o których dziewczynko nawet pewnie nie słyszałaś... a ty wyjeżdżasz że znasz zwrotkę Donia. :mrgreen:
Obczaj się z rapem, bo nikt dzieci nie bierze na poważnie. Skocz porobić wrzuty, najlepiej na rękaw, poćwicz flow, gaś ludzi na bitwach, napisz jakiś dobry sensowny tekst do bitu z youtube , zobacz jak Ci to wyszło, popraw błędy, albo rzuć to w cholerę i idź zmywać gary. :evil:

[ Dodano: 2013-02-06, 03:15 ]
W świecie rapu nie można zaistnieć. TRZEBA GO STWORZYÆ!
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2013-02-06, 16:58   

Nastri napisa³/a:

TrawÄ…PaleStresy napisa³/a:

Ehhh... w świecie polskiego rapu zaistniała tylko Gabi



Gabi? Gdyby nie to, że była ex chady to nikt by o niej nie słyszał. Jeszcze te beefy o ja xD

Jak na razie najlepszÄ… raperkÄ… jest Wdowa.


takitampan Bro nagrywał mając 15 lat.

Do autorki tematu może dasz nam jakąś próbkę swoich rapsów :) Wtedy ocenimy.



Sulin w wieku 15lat też zaczał nagrywki, wrócił po 4latach....
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com