Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

siemargul  

User


Imię: £ukasz

Wiek: 44

Do³±czy³: 28 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-30, 09:35   Historia - jak, to jest...

Alkohol – jaka jest jego prawdziwa historia. Oto inne spojrzenie na ten temat, niż obecnie lansowane w mediach.

Historia - alkohol

Film podsuwa odpowiedzi na bardzo ważne kwestie, gÅ‚oszone przez zwolenników „procentowych” trunków. Ma on również na celu ukazanie innej wersji rzeczywistoÅ›ci oraz przemyÅ›lenie tematu.

Jak, to w końcu jest z tą historią - prawdę piszą w książkach, czy też kłamstwa ?
_________________
Na Chwałę Rodu Swego i Rodu Niebiańskiego
 

Syndrom  

Stały User

The Blues!



ImiÄ™: Maciej

Do³±czy³: 08 Kwi 2012

Sk±d: Bromberg

   

Wys³any: 2012-05-30, 18:38   

Film iście genialny, propaganda swoje robi. Biedny naród rosyjski rozpity przez złe państwa europy Stalinie wróć i ratuj normalnie.
Kilka pytań do tego filmu:
1. Ilość sprzedanego alkoholu dzielona przez ilość ludzi mhm... wiki co nam powie?
ROK L. LUDNO¦CI
1914 ->89 900 000mln
1926 ->92 700 000mln
1959 ->117 534 000mln
1970 ->130 079 000mln

To,że połowa żyła w skrajnej nędzy i raczej nie myślała o wódzie albo tych na Syberii też trzeba liczyć? :-x

Pomijam fakt,że taki francuz czy anglik to raczej wino do obiadu albo lampkę whiskey na dobranoc a nie wóde..ale co tam

Rosjanie wygrali Wielką Wojnę Ojczyźnianą dzięki trzeźwemu pokoleniu?
Ale ja głupi a ja myślałem,że przez niedostateczne przygotowanie armii niemieckiej,niesamowicie mroźną zimę i kolosalną przewagę liczebną wojsk rosyjskich.


Bzdura za bzdurÄ… bzdurÄ™ pogania takie moje zdanie o tym arcydziele "ruskiej" kinematografii ;)
 

siemargul  

User


Imię: £ukasz

Wiek: 44

Do³±czy³: 28 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-31, 07:49   

Podkreślam - moim celem nie jest "pochwalanie" tego filmiku w niebiosy.

Jest zawarte w nim pewnie wiele kłamstw - lecz, trzeba zauważyć, że był robiony w Rosji, gdzie po dziś dzień działa cenzura i autor chcąc, nie chcąc, żeby "cenzura" przepuściła jego film, musiał "pododawać" propagandowe wstawki obecnej polityki rządu.
Zauważam, również, że dziś w Polsce działa taka sama cenzura, ponieważ, z kilku "for internetowych" np. ten film ( i jeszcze jeden) zostały wyrzucone, a ja zbanowany" na wieki wieków - hehe - za co ? Pomyślcie ? Jest w tym filmiku, coś strasznego ?

Co do filmu - najważniejszych jest kilka wstawek - mianowicie co alkohol robi z mózgiem pijącej osoby. Nie mówię tutaj o alkoholikach, lecz o przeciętnym, lajtowym popijaniu piwka.
To wszystko nie jest takie proste. Przemysł alkoholowy, polityka rządów, partie polityczne - wszyscy gloryfikują alkohol i robią wszystko, aby znajdował się w sklepach obok soków, batonów i innych produktów. Robią wszystko, żeby był popularny i łatwo dostrzegalny.

A co do wojny - jeżeli wierzyć dzisiejszym podręcznikom, to już z góry zakładamy porażkę.
Słyszeliście o Leszku ¯ebrowskim - badacz Polskiego Podziemia. Człowiek, który spędził lata na badaniu tego co działo się po '45 roku w Polsce. Jak komuniści nękali polski naród, zabijali najbardziej wykształconych obywateli, patriotów, nakładali olbrzymie kontrybucje na rolników - dużo większe niż Niemcy po '39 - po prostu przyszli i powiedzieli, że jak za Niemca płaciliście 3 worki żyta to teraz 6. Taka była polityka. Wstawiali swoich ludzi na wszystkie urzędy, na uczelnie, a potem Ci ludzie pisali podręczniki, przekłamywali historię i upadlali w niej Naród. Sami zobaczcie co się Dziś dzieje. A teraz, co do wódki - Oni nam celowo ją podkładają, ponieważ co się dzieje po wódce - człowiek przestaje myśleć i staje się tępym "robotnikiem" - " Co robisz w weekend - A idę na imprezę, nawalę się troszeczkę i będzie gitara" - takie jest dzisiaj myślenie - mało patriotów, więcej tłumoków.

Pozdro.
_________________
Na Chwałę Rodu Swego i Rodu Niebiańskiego
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com