Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Yossarian

Wymiatacz


Do³±czy³: 26 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 17:35   

nowe horrory to żenada. ja najbardziej lubię klasykę - Ezgorcysta, Omen, Dziecko Rosemary i takie tam starocie :)

Ostia napisa³/a:

A ja uważam, że obecnie nie ma dobrych horrorów...Wszystko się kręci wokół krwi, wnętrzności i "102 pomysłów na zabicie człowieka w dwie minuty." Ot, wszędzie jedynie krwawa sieczka, która nie straszy prócz tzw. "bo! momentów", kiedy coś nagle wyskakuje i odruchowo się wzdrygamy.



no bo nie znasz klasyki. nowe horrory to wiadomo że nie są dobre., tylko żałosne. ale te z lat 60-80 to geniusz :)
 

anomalia.  

Stały User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Kwi 2009

Sk±d: z wielkiej pró¼ni.

   

Wys³any: 2009-05-01, 15:26   

uwielbiam horrory :>!

ulubione to lśnienie, shutter, blair witch project, rec, wszystkie koszmary z ulicy wiązów, omen, wszystkie hitchocka, opowieść o dwóch siostrach, teksańska masakra piłą mechaniczną, szósty zmysł, smakosze obydwa, carrie, egzorcysta, egzorcyzmy emily rose i dorothy mills, wszystkie piły, oko, zejście, sierociniec i inne, których mi się nie chce wymieniać :hyhy: .
_________________
how long, how long will I slide? separate my side. I don't, I don't believe it's bad. slit my throat. it's all I ever.
 

Yossarian

Wymiatacz


Do³±czy³: 26 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-01, 18:00   

zapytałbym czy znacie kultowe stare horrory z wytwórni Hammer, ale pewnie nie znacie :)
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtan
 

Cziku

User



Do³±czy³: 13 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 14:13   

Yhhh .
Co do filmu ,, Krzyk ,, 1 - banalna uważam że dość łatwo można było się domyśleć kto zabija , a tak wgl. to nic strasznego .
A ,, Krzyk ,, 2 .? - o jednym zabójcy było już wiadomo , gorzej było się domyśleć z drugim , ale jak powyżej napisałam " nic strasznego "
,, Oszukać... ,, czy to wgl. horror .?
,, Bal Maturalny ,, jedyne co w nim strasznego to pojawianie siÄ™ tego kolesia [. i to niezawsze .]


Ja polecam .:

,, Nocny PociÄ…g .. ,,
i ,, Egzorcyzmy ... ,,

te dwa filmy sÄ… godne do obejrzenia .
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 21:18   

Horrory nie na moją biedną, kruchą psychikę. Jeśli mam już oglądać, to zawsze z kimś.

Jedyny horror, który oglądałam w całości i udało mi się dotrwać do końca to Kwarantanna, oglądałam dwa razy. Pierwszy raz w kinie i gdy spadła na mnie kurtka kolegi, mało co nie zemdlałam ze strachu :-P Drugi raz przed chwilą i cała trzęsę się ze strachu.

Reszta przygód z horrorami ogranicza się do wyłączenia ich po paru minutach, więc nawet nie umiem powiedzieć, który jest godny polecenia.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-11-15, 14:41   

Wczoraj ogladalem Taksanska Masakre Nowe Pokolenie z mloda Zellweger i to bylo straszne...jak debilny moze byc film i jaki tandetny.No ale ten las w nocy to dreszczyk był.
 

nysanin  

Stały User

Nysanin



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Nysa

   

Wys³any: 2009-11-23, 21:33   

kto ma jakies fajne Horrory
 

nietutejsza  

Stały User



ImiÄ™: Agu

Wiek: 33

Do³±czy³a: 18 Mar 2010

Sk±d: Choczewo

   

Wys³any: 2010-03-18, 23:04   

PoodkopujÄ™ stare tematy, a co.
Osobiście nienawidzę horrorów w których występują małe japońsko-chińskie dzieci w rolach potworów. Ani takich totalnie psychodelicznych, w których znienacka wyskakują jakieś duchy, upiory tudzież inne cuda niewidy.
Jak krew leje się strumieniami to jest okej, można się pośmiać. Ale w innych wypadkach nie jest już tak kolorowo xD
_________________
Arctic Monkeys - polska strona fanów
http://www.arcticmonkeys.pl/
Zapraszam!
 

malgonia18  

Mega wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-03-19, 17:10   

Uwielbiam horrory!
np. "Dom woskowych ciał", "piła"
_________________
Ja mam to coÅ›, czego nie ma nikt inny! ;]
 

ooo

Wymiatacz



Do³±czy³: 15 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-03-12, 21:02   

Lubię bardzo ten gatunek filmowy, bardzo często oglądam horrory.
Dzisiaj na przykład obejrzałam Paranormal activity 2 I film bardzo mi się podobał, nawet lepszy od 1. Parę razy nawet się zdygałam ze strachu. Także polecam!!!
_________________
:)
 

milus94  

Wymiatacz

buntowniczka ;**


ImiÄ™: Milena

Wiek: 29

Do³±czy³a: 16 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-03-12, 22:04   

Kocham Horrory dzięki niemu wyłączam się ze swoich problemów i o nich nie myślę.
 

ooo

Wymiatacz



Do³±czy³: 15 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-03-18, 14:08   

Szukam właśnie jakiegoś horroru nie mogę znaleźć
_________________
:)
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-03-19, 19:59   

A ja powiem, że polecam Teksańską masakrę Piłą mechaniczną(2003) - Uważam, że ze Slasherów ten właśnie prezentuje najwyższy poziom. Wszystkie piątki trzynastego nowsze i starsze są po prosu słabe.

Klucz do koszmaru był również świetny, piła bardzo dobra, ale bardziej jako thriller, no i Oszukać przeznaczenie :)

Z klasyków polecam Lśnienie
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-20, 13:27   

Grabarz91 napisa³/a:

A ja powiem, że polecam Teksańską masakrę Piłą mechaniczną(2003) - Uważam, że ze Slasherów ten właśnie prezentuje najwyższy poziom. Wszystkie piątki trzynastego nowsze i starsze są po prosu słabe.


Jedyna piła trzymająca poziom.

Wprawdzie powiedziawszy, nie ma obecnie interesujących horrorów, które wbijałyby w fotel. Ostatnim takim filmem, którego zapamiętałem do dziś był REC, reszty horrorów nie pamiętam ze względu na ich banalność i przewidywalność. Od obecnych horrorów już chyba wolne mocne thrillery :-)

PS. Kojarzycie bardzo stary horror o bladych ludziach ze szpikulcami w głowie? Chodzili w czarnych płaszczach i szukali jakiejś kostki.
PS2. Pierwszy Koszmar z ulicy wiązów z Johnym Deppem był dobry.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-03-20, 14:01   

Bardzo lubię horrory, to chyba mój ulubiony gatunek filmowy.
LubiÄ™ zaskakujÄ…ce sceny i straszne postacie.
Na przykład ostatnio oglądałam Martwe zło, film wydawał mi się głupi i śmieszny. Ale były takie sceny, że podskoczyłam ze strachu.
A polecam Egzorcysta II: Heretyk, w sumie nie oglądałam do końca, bo się już na początku przestraszyłam. Takie starsze horrory są o stokroć lepsze od tych nowszych.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com