Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-03-20, 14:10   

Lubię horrory, od niedawna. Ale takie raczej inteligentne, bez większego rozlewu krwi. Od czasu do czasu lubię oglądnąć. Nie jestem doświadczony w tym gatunku, ale z mojej strony mogę polecić Silent Hill i Egzorcyzmy Emily Rose. Pierwszy trzyma w napięciu cały czas, w drugim co jakiś czas jest przerwa na "odpoczynek". Poza tym, podobała mi się również Piła.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Maciekkk  

Stały User



Do³±czy³: 12 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-03-20, 15:03   

Jedyny "horror" jaki obejrzałem to Resident Evil 4. Choć dużo z horroru w nim nie ma, to bardzo ciekawy film. Ciekawszy niż np. saga Zmierzch, która została zaklasyfikowana jako horror :D
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-03-21, 08:04   

Lubię horrory, ale tych starszych produkcji, szczególnie psychologiczne. Nie przemawiają do mnie obrazy przesycone krwią. Od kilku lat zbieram się do obejrzenia filmu Lśnienie Stanley'a Kubricka, na razie jednak bez efektu.
Klucz do koszmaru, Omen, Blair with project, Inni, Dziecko Rosemary. Jestem także wielką fanką Nosferatu - symfonia grozy.
Póki co ciekawi mnie także Paranormal Activity.

Oczywiście nic nie zastąpi Teksańskiej masakry piłą mechaniczną z 1974 roku :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-03-21, 11:32   

slow napisa³/a:

Blair with project


To nie jest horror. To jest film psychodeliczny mający na celu zrobienie papki z Twojego mózgu, byś później bała się wszystkiego po seansie.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-03-21, 17:22   

Ja z horrorów oglądałam tylko Koszmar z Ulicy Wiązów i nie wspominam tego dobrze.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-03-21, 20:26   

Michael Cera napisa³/a:

To nie jest horror. To jest film psychodeliczny mający na celu zrobienie papki z Twojego mózgu, byś później bała się wszystkiego po seansie.


Hm..a jaka jest w tym przypadku różnica pomiędzy psychodelią, a horrorem psychologicznym ? :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Braggadzianka  

User

Bragga



ImiÄ™: Roksana

Do³±czy³a: 22 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-24, 09:38   

Zakonnica.
_________________
Wiem, że słucham częściej serca niż rozumu i chcę żyć jak najmocniej.
 

basket  

User


Wiek: 35

Do³±czy³: 30 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-04-28, 23:23   

O czasami lubię mieć dreszczyk. I tak ostatnio chyba na nfilme2 widziałem sierociniec i piłę VII . VII spoko nawet.
 

`BijMiBrawo  

User

wtf . ?



ImiÄ™: S.

Wiek: 32

Do³±czy³a: 04 Maj 2011

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2011-05-05, 15:53   

jedyne horrory, które mnie na prawdę przeraziły to klątwa i paranormal activiti. Lubię horrory o duchach etc.
_________________
`ja to rozumiem, ja to szanuję, ale gówno mnie to obchodzi`
 

Czarodziejka

Wymiatacz



Do³±czy³: 28 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-05-05, 20:09   

Ja też lubię oglądać horrory sama, bo wtedy się boję.
I też nie lubię takich gdzie leją się hektolitry krwi, gdzie chodzą jakieś zombie, potwory bez głów, rąk etc. Bardziej mnie to obrzydza.
Mogę polecić Egzorcyzmy Emily Rose, Blair with project, Paranormal Activity
_________________
Kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd.
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2012-07-14, 15:37   

Lubię horrory. Zwłaszcza "Dziecko Rosemary", "Egzorcystę", "Lśnienie", "Koszmar z ulicy Wiązów", "Laleczkę Chucky", "Omen", "Ring", "Paranormal activity".
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2012-07-14, 21:38   

Obejrzałem trochę tych horrorów i jestem zawiedziony nieco. Klątwa trochę dawała radę. Blair Witch Projekt mnie zaintrygował. Lśnienie to w ogóle horror nie jest raczej, ale dobry film. Egzorcysta heh mi nie podeszło. Egzorcyzmy Emili Rose byłem pewny że będzie straszne, nie było. Paranormal activity też nie było straszne za bardzo, szczególnie druga część, była wręcz nudna. Koszmar z ulicy wiązów był fajny, ale też nie straszny. Ring był trochę straszny, ale nie bardzo, klątwa bardziej.
Krzyk był fajny, ale nie wiem za bardzo co było w nim strasznego.


Jakby ktoś znał jakiś fajny horror w klimatach duchy, tajemnice bardziej niż np odgryzanie głów to chętnie bym obejrzał.
_________________
 

rozmarynowa  

Wymiatacz



ImiÄ™: Olimpia

Do³±czy³a: 06 Lip 2012

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2012-07-14, 22:21   

Uwielbiam horrory, to chyba mój ulubiony gatunek. Jednak w przeciągu ostatnich dwóch lat żadnego strasznego jak na razie z nowości nie ma. Najbardziej chyba lubię:

Paranormal Activity
KlÄ…twa
KrÄ…g
Egorcyzmy Emily Rose
PiÄ…tek 13
Lustra
Nieodebrane Połączenie
_________________
CaÅ‚e życie martwimy siÄ™ o przyszÅ‚ość. Robimy plany. Próbujemy przewidzieć przyszÅ‚ość. Jakby mogÅ‚o to (…)zaÅ‚agodzić wstrzÄ…s.
 

Chikusho  

Stały User

saya jiwa miskin



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lip 2012

Sk±d: Czêstochowa

   

Wys³any: 2012-07-23, 11:06   

Oj tak, horrory są bezapelacyjnie świetne. Najbardziej poruszyły mnie Egzorcyzmy Emily Rose i Silent Hill. Z takich "masakr" mniejszych i większych, to polecam Hostel czy też Zejście. Z takich słabszych to również Sierociniec.
_________________
Roz­myśla­nie o śmier­ci jest roz­myśla­niem o wolności ~ Morrison
I'll tell you… No eternal reward will forgive us now for wasting the dawn.
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-07-23, 21:03   

Zawsze jakoś tak horrory kojarzyły mi się z kinem klasy B, nie wiem czemu. W sumie chyba dlatego ich za dużo nie obejrzałem. Z takich nowszych to Kobieta w Czerni całkiem zjadliwa była. Ale raczej nic strasznego. W ogóle to jakoś mnie nie ruszają horrory ostatnio, za dzieciaka bałem się zdecydowanie bardziej.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com