Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Sokolos

User


Doł±czył: 14 Mar 2010

   

Wysłany: 2010-03-20, 17:33   I co dalej?

Chodzę do liceum o profilu politologiczno-prawnym i będę zdawać prócz tych obowiązkowych historie podstawową, Wos chyba rozszerzony i geografie. Tak i tu się kończą moje decyzję nie wiem co dalej czy studia czy coś innego? Może ktoś doradzi gdzie by można było się dostać od razu mówię, że nie jestem ścisłowiec tylko humanista. Muszę wiedzieć bo nauczyciel już się pyta.
 

Kasias  

Hiper wymiatacz

Tak, draĹĽnie CiÄ™.



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Doł±czyła: 22 Sie 2009

   

Wysłany: 2010-03-20, 18:37   

Jeżeli jesteś już w klasie maturalnej, to szczerze Ci współczuję braku pomysłów na przyszłość.
Co do tematu, po zdaniu tych przedmiotów wymienionych przez Ciebie będziesz mógł starać się o indeks na wielu kierunkach. Wg mnie najciekawsze to: psychologia,kulturoznawstwo, bezpieczeństwo wewnętrzne lub narodowe, politologia, prawo, administracja, dziennikarstwo czy socjologia.
_________________
Nie ma juĹĽ nic.
I juĹĽ nic nie spotka nas.
Nie ma w niebie naszych gwiazd
Kolejny raz,
¦wiat zatoczył z nami krąg.
Wyrwał wiarę z naszych rąk,
Nie ma juĹĽ nic.
 

em's  

Wymiatacz



Doł±czył: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wysłany: 2010-03-20, 21:27   

Ekonomia też by tutaj pasowała :)
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

Sokolos

User


Doł±czył: 14 Mar 2010

   

Wysłany: 2010-03-21, 12:12   

Ekonomia raczej nie bo kuleje u mnie matma
 

FantaSy1

Wymiatacz



Doł±czył: 09 Gru 2009

   

Wysłany: 2010-05-10, 14:42   

Sokolos napisał/a:

Ekonomia raczej nie bo kuleje u mnie matma



ja chodze do szkoły średniej ekonomicznej i wcale tej matmy nie ma tak dużo .. :)
jest oczywiście matma, ale jest taka sama jak w każdej innej szkole,
a z przedmiotów zawodowych w których trzeba liczyć jak narazie jest tylko rachunkowośc na której obliczenia wykonuje się za pomoca kalkulatora :)
natomiast nie wiem jak jest na studiach etc.
ale myśle, że podobnie :)
 

CzeczenskiCzolg  

Wymiatacz

Kontrrewolucjonista



Doł±czył: 20 Kwi 2010

Sk±d: NiepodlegÂły ¦l±sk

   

Wysłany: 2010-05-10, 15:41   

Nauczyciel siÄ™ pyta, dobre.

Zastanów się co chcesz w życiu robić. Zastanów co jest dla Ciebie ważne, w jakiej dziedzinie się dobrze czujesz. Humanista, wybacz zbyt rozległe. Lubisz pisać ? Może dziennikarstwo. Może jakaś politologia, socjologia lub inny wymysł uniwersytetu. Psychologia. Języki jak ? Możliwości jest multum, tylko trzeba ruszyć łbem, a nie zawracać ludziom głowę na forum.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com