Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

michalzabc  

Stały User



ImiÄ™: Zgadnij

Do³±czy³: 24 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-25, 21:15   I Doser

Cytat:

I-Doser jest programem służącym do synchronizacji półkulowej.
Pozwala symulować nastrój, poprawiać samopoczucie oraz symulować odczucia narkotyczne.
Został opracowany przez "I-Doser Labs" i jest powszechnie uważany za zaawansowaną i bezpieczną metodę synchronizacji półkul mózgowych.
Był testowany na dużej grupie osób, które potwierdziły jego działanie.
Każdy nowy "dose" zanim zostanie oficjalnie opublikowany i dopuszczony do powszechnego użytku musi przejść pozytywnie testy na sporej grupie ludzi o dużej rozpiętości wiekowej.



Czytałem wiele opinii i ludzie zachwalają, ja słuchałem kilka "Dosów" no i krótko mówiąc nie zadziałało. Dzisiaj może spróbuje jeszcze jakiegoś przesłuchać.
Słuchał ktoś? Słyszał o tym ktoś? :)


Pozdrawiam,
Michał.
 

lukasz93  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Sty 2009

Sk±d: Polska Zachodnia

   

Wys³any: 2010-02-25, 21:25   

Ja słuchałem chyba orgazmu. :-) Podczas słuchania powinieneś się odprężyć, nie myśleć o problemach, szkole, domu, etc. Słuchawki głęboko w uszy włóż i się skup.
_________________
,,NaprawdÄ™ jaka jesteÅ›
Nie wie nikt
Bo tego nie wiesz
Nawet sama Ty...''
P.Cugowski
 

michalzabc  

Stały User



ImiÄ™: Zgadnij

Do³±czy³: 24 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-25, 21:34   

Ja słuchałem Speed, Hash, LucidDream, QuickHappy. I coś chyba jeszcze, zaraz sobie coś wrzucę, ale teraz normalną wersje, bo słuchałem QH. Te 10-minutowe.
Najtrudniejsze dla mnie jest właśnie myślenie o niczym. Ciągle jakieś myśli wpadają, ale od razu gdy się zorientuje, to wyrzucam te myśli i skupiam się dalej na dźwiękach. Wierze że w końcu któryś zadziała ^^


Pozdrawiam,
Michał.
 

Panna Prym  

Stały User

Anima vilis



ImiÄ™: Milena

Do³±czy³a: 16 Sty 2010

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-02-26, 15:31   

Z ciekawości próbowałam jakiś czas temu trzech rodzajów i żaden na mnie nie zadziałał. Przy marihuanie miałam jedynie coś w rodzaju lekkich drgawek. Chyba nie potrafię się odpowienio skoncentrować. Albo po prostu te dosy są liche. ;]
_________________
"Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę?"
 

shirkan164  

User


ImiÄ™: Adam

Wiek: 29

Do³±czy³: 28 Lut 2010

Sk±d: Zamo¶æ

   

Wys³any: 2010-02-28, 22:17   

nie są liche =P tylko trzeba właśnie być odprężonym, słuchać dosa i starać sienie myśleć o niczym... a jak ktoś chce 'alcochol' żeby symulować bycie pijanym to misuałbyć przynajmniej raz w życiu pijanym :] na mnie zadziałało Quick Happy/Hand of God-mega mocne ^^
_________________
Choć życie ciąży, a psychika siada, ja nie poddam się to moja zasada!
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-04-21, 00:51   

Te dosy to chyba jakaś siła sugestii i tyle, jak w coś mocno uwierzysz to się to dzieje. Mi nic to nie dało...
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-04-21, 18:44   

lukasz93 napisa³/a:

Ja słuchałem chyba orgazmu.


Ja też, ale nie zadzialało :<
Zniechęciłam się i innych nie słuchałam, nie wiem czy działanie zależy od siły sugestii czy rzeczywiście od wpływania na półkule mózgowe, ciekawe.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com