Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

em's  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-03-10, 22:47   

Constantine napisa³/a:


I najwięcej co mnie denerwuje że książki i filmy większości opowiadają o holokauście :-|
Jakby nic innego podczas się tej wojny nie działo, a tylko o tym Auschitz i Auschitz to powinno być już dawno zapomniane i być tylko jednym rozdziałem w historii. Ale oczywiście społeczność żydowska musi się czymś bronić jakby oni tylko ucierpieli, było
stało się pora zapomnieć.



Constantine napisa³/a:


Tylko że żydzi teraz używają to jako wymówki do wszystkiego, i uznają że to największa zbrodnia jaka ich spotkała. A ile obozów było pracy na terenie III rzeszy oraz masowych grobów mogił polaków na czerwonej ziemi. To też mam się domagać by się obchodzili jak z jajkiem od tych krajów?



Auschwitz - 1001000 zabitych ¯ydów
Treblinka - 800000 zabitych ¯ydów
Bełżec - 480000 zabitych ¯ydów

To tylko 3 obozy, w sumie wymordowano około 5-6mln ¯ydów(zależy od źródeł) z czego prawie 2.5mln w Polsce (przed wybuchem wojny było ich w Polsce około 2.88mln), populacja żydowska przed wojną to około 16mln z czego 5mln żyło w USA, 0.4 w Palestynie i 2.4 w rejonach nie objętych wojną. Matematyka jest prosta, na obszarach objętych wojną żyło 8.2 mln, przeżyło od 2.2-3.2 mln co daje w najgorszym wypadku 73% zabitych.

To im daje jakieś powody żeby czuć się wyjątkowo pokrzywdzonymi...
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-10, 23:37   

em's napisa³/a:

To im daje jakieś powody żeby czuć się wyjątkowo pokrzywdzonymi...

Ale nie usprawiedliwia ludobójstwa i holokaustu jakie przeprowadzają na Palestyńczykach. Jeśli faktycznie zginęło tylu ¯ydów, to też nie daje żadnego powodu żeby tworzyć im sztuczne państwo kosztem innego narodu. Nawet największa krzywda nie upoważnia ich do zakłamywania historii, bezkarnego szydzenia z Polaków, jawnego antypolonizmu, syjonizmu, domagania się stłamszenia religii której nienawidzą i to w nie swoim kraju. Niezłomnym argumentem tolerancyjnych mediów i ludzi go powtarzających jest to , że wojna to przeszłość i należy zapomnieć o niektórych faktach na rzecz budowania przyszłości i dobrych stosunków. ¯ydzi nawet nie chcą o tym rozmawiać.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

em's  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-03-11, 00:13   

ojzu napisa³/a:

Ale nie usprawiedliwia ludobójstwa i holokaustu jakie przeprowadzają na Palestyńczykach



Powiem tylko tak, gdybym to ja codziennie wychodząc na uczelnie i wsiadając do autobusu musiał bać się, że jakiś szalony Litwin/Ukrainiec czy ktokolwiek inny może się w nim zdetonować poparł bym każde działanie mające na celu zapobiegnięcie temu.

ojzu napisa³/a:

Jeśli faktycznie zginęło tylu ¯ydów, to też nie daje żadnego powodu żeby tworzyć im sztuczne państwo kosztem innego narodu



To są historyczne tereny państwa Izrael, początek końca silnej obecności żydowskiej w tym regionie to powstanie przeciwko Rzymowi w 135r.

ojzu napisa³/a:

Nawet największa krzywda nie upoważnia ich do zakłamywania historii



Tzn, bo nie rozumiem o czym mówisz?

ojzu napisa³/a:

bezkarnego szydzenia z Polaków, jawnego antypolonizmu



Bądźmy chociaż trochę obiektywni, my też nie jesteśmy wobec nich wyjątkowo tolerancyjni. A po wojnie w Polsce dalej miały miejsce pogromy ¯ydów. Chociażby ten w Kielcach.

Bądź co bądź Yad Vashem odznaczyło ponad 6000 Polaków medalem Sprawiedliwy wśród Narodów ¦wiata

ojzu napisa³/a:

domagania się stłamszenia religii której nienawidzą i to w nie swoim kraju



Tzn ?
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-11, 00:22   

em's napisa³/a:

To są historyczne tereny państwa Izrael, początek końca silnej obecności żydowskiej w tym regionie to powstanie przeciwko Rzymowi w 135r.

No to rzeczywiście aktualne. Potem ten teren zamieszkiwali Palestyńczycy i zamieszkują do dzisiaj, zatem komu bardziej się należą te tereny ?

Cytat:

Powiem tylko tak, gdybym to ja codziennie wychodząc na uczelnie i wsiadając do autobusu musiał bać się, że jakiś szalony Litwin/Ukrainiec czy ktokolwiek inny może się w nim zdetonować poparł bym każde działanie mające na celu zapobiegnięcie temu.

Gdybyś mieszkał w podbitej przez Polskę Litwie czy Ukrainie, dziwiłoby Cię to ?

em's napisa³/a:

Tzn, bo nie rozumiem o czym mówisz?

Chociażby o "polskich" obozach zagłady, o świniach z "Maus".

em's napisa³/a:

A po wojnie w Polsce dalej miały miejsce pogromy ¯ydów. Chociażby ten w Kielcach.

Dalej, to rozumiem , że jednak holokaust przeprowadzili Polacy ? A Kielce to dzieło komunistów i zacofanego wiejskiego motłochu bez świadomości narodowej ,który ustanawiali na swoje bojówki.

em's napisa³/a:

Tzn ?

Oświęcim - ¯wirowisko - usunięcie krzyży z tego miejsca.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

em's  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-03-11, 02:28   

ojzu napisa³/a:


No to rzeczywiście aktualne. Potem ten teren zamieszkiwali Palestyńczycy i zamieszkują do dzisiaj, zatem komu bardziej się należą te tereny ?




Początek końca nie znaczy całkowity zanik...w 628r roku żydom zakazano wstępu do Jerozolimy i mordowano wszystkich złapanych żydów. Później dopiero wkroczyli tam muzułmanie okolo 630r chyba...

ojzu napisa³/a:


Gdybyś mieszkał w podbitej przez Polskę Litwie czy Ukrainie, dziwiłoby Cię to ?




Mieszkam na ¦ląsku który na przestrzeni wieków był czeski, polski, niemiecki, żaden niemiec czy czech w autobusie jeszcze mi się nie wysadził...

ojzu napisa³/a:


Chociażby o "polskich" obozach zagłady, o świniach z "Maus".




Uważasz że tylko żydzi używali zwrotu o polskich obozach ?

ojzu napisa³/a:


Dalej, to rozumiem , że jednak holokaust przeprowadzili Polacy ? A Kielce to dzieło komunistów i zacofanego wiejskiego motłochu bez świadomości narodowej ,który ustanawiali na swoje bojówki.




Ręce opadają. Czy ty tylko udajesz czy samo Ci tak wychodzi? Zdanie brzmi, po wojnie w POLSCE dalej dochodziło do pogromów. Zdanie skonstruowane w taki sposób określa kraj w którym te pogromy miały miejsce, nie określa kto w trakcie wojny dokonywał pogromów. Zaznaczyłem tylko fakt że takie pogromy miały miejsce także po wojnie, czy to naprawdę takie trudne??
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-11, 11:53   

em's napisa³/a:

To im daje jakieś powody żeby czuć się wyjątkowo pokrzywdzonymi...


Ale nie daje im powodu, że muszą być traktowani specjalnie na dawne dzieje.

http://poznan.gazeta.pl/p...na_Hitlera.html

http://nczas.com/wiadomos...wiach-swastyki/

Codziennie czyta siÄ™ o tych podobnych rzeczach.

Albo: "Wasze sÄ… ulice, nasze kamienice"
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-11, 16:02   

em's napisa³/a:

Początek końca nie znaczy całkowity zanik...w 628r roku żydom zakazano wstępu do Jerozolimy i mordowano wszystkich złapanych żydów. Później dopiero wkroczyli tam muzułmanie okolo 630r chyba...

W takim razie skoczmy do statystyk z 1945 roku.

em's napisa³/a:

Mieszkam na ¦ląsku który na przestrzeni wieków był czeski, polski, niemiecki, żaden niemiec czy czech w autobusie jeszcze mi się nie wysadził...

A czy Polska prześladuje, pacyfikuje, morduje zamieszkałych tam Niemców lub Czechów ?

em's napisa³/a:

Uważasz że tylko żydzi używali zwrotu o polskich obozach ?

Oczywiście że nie, ale to nie umniejsza tego że to robili.

em's napisa³/a:

Ręce opadają. Czy ty tylko udajesz czy samo Ci tak wychodzi? Zdanie brzmi, po wojnie w POLSCE dalej dochodziło do pogromów. Zdanie skonstruowane w taki sposób określa kraj w którym te pogromy miały miejsce, nie określa kto w trakcie wojny dokonywał pogromów. Zaznaczyłem tylko fakt że takie pogromy miały miejsce także po wojnie, czy to naprawdę takie trudne??

em's napisa³/a:

Bądźmy chociaż trochę obiektywni, my też nie jesteśmy wobec nich wyjątkowo tolerancyjni. A po wojnie w Polsce dalej miały miejsce pogromy ¯ydów. Chociażby ten w Kielcach.


To chodzi Ci o miejsce pogromów czy ich twórców , bo już nie wiem.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

em's  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-03-11, 16:06   

Po wojnie pogromów żydów dokonywali polacy co jest faktem. W trakcie wojny masowe ludobójstwo było dokonane w Polsce
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com